Rychlé dodání kvalitního zboží, ke kterému firma nabídla jak prodlouženou záruku, tak i pojištění a navíc, což potěší, přidala i dárek. Nakupovala jsem již podruhé, i poprvé byla z mé strany naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za doporučení, vážíme si toho, že jste si pro nákup vybrala opět právě náš obchod. Jak nás vnímáte je pro nás velmi důležité a jsme rádi, že jsme Vás ani tentokrát nezklamali. Doufáme, že vybrané zboží přinese velkou radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Rychlé dodání, přijatelná cena, kvalitní zboží.

Reakce obchodu Helveti.cz

Mockrát děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste spokojená s rychlostí vyřízení své objednávky i vybranými hodinkami. Co se týká cen zboží, dodržujeme doporučenou maloobchodní cenu, která je nastavena výrobcem, potažmo oficiální distribucí pro ČR. S touto cenou se tak setkáte u všech autorzovaných prodejců značky.
    Přejeme, ať nové hodinky přinesou mnoho radosti.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Super ceny, skvely pristup obchodu, bleskurychle vyrizeni a dodani internetove objednavky (do 24h jsem mel hodinky u sebe), kamenna prodejna

Reakce obchodu Helveti.cz

Ještě jednou Vám děkujeme za provedenou objednávku, jsme moc rádi, že jste byl s jejím vyřízením spokojený. Je-li vybrané zboží skladem, nebrání nic jeho okamžitému odeslání. V takovém případě bývá opravdu další den doručováno na vybranou adresu :) Vašeho doporučení si velmi vážíme a budeme rádi, pokud se na nás v budoucnu opět obrátíte.
    Přejeme, ať nové hodinky přinesou velkou radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Rychlé dodání hodinek a dárek.
    • Žádná není.

Vše ok.

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, doporučení a také to, že jste si pro nákup hodinek vybral právě náš obchod. Moc nás těší, že jste byl s celkovým vyřízením své objednávky spokojený.
    Přejeme, ať Vám nové hodinky dělají pouze radost!

• více než 100%

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za provedený nákup a udělené doporučení. Vaše spokojenost nás velmi těší a uděláme maximum pro to, abychom Vás ani v budoucnu nezklamali.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Velmi příjemné prostředí na pobočce v Holešovicích.
    • Profesionální přístup specialistů, které jsem potkal a mluvil s nimi.

Dobrý den, pane Hrachu,

moc děkujeme za sdílení zkušenosti s naším obchodem. Velmi si vážíme Vaší osobní návštěvy a také toho, že jste si vybral hodinky opět právě u nás. Doufáme, že splní veškerá Vaše očekávání a budou Vám skvěle sloužit.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Rychlost doručení, pěkný dárek, cena zboží

Reakce obchodu Helveti.cz

Luboši, ještě jednou bychom Vám rádi poděkovali za provedený nákup a také za udělené doporučení. Máme radost, že jste byl s vyřízením a rychlostí dodání vybraného zboží spokojený a přejeme, aby hodinky přinesly mnoho radosti.

• Rychlost dodani

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám, pane Černíne, že jste si našel čas pro ohodnocení našeho obchodu. Moc nás těší Vaše doporučení a také zmíněná spokojenost s rychlostí dodání vybraného produktu.
    Za Hleveti.cz - Darina Vokrojová

Líbí se mi blog na jejich webu: rady a tipy týkající se hodinek. Nabízejí zkrácení/úpravu řemínku zdarma. Poctivě jsem měřil délku dle jejich návodu. Požádal jsem o zkrácení. Hodinky přišly, ale řemínek nebyl zkrácen. Při nákupu u tohoto prodejce bych byl příště obezřetný.

Dobrý den, Martine,

ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za provedený nákup, doporučení a pochvalu blogu. U Vaší objednávky opravdu požadavek na úpravu délky náramku vidím a ráda bych se Vám omluvila, pokud z naší strany k úpravě nedošlo. Úpravy náramků děláme opravdu na denní bázi, ve Vašem případě tak došlo k chybě, která by se stávat neměla a moc se za to omlouváme.
    Případné náklady spojené s úpravou náramku v jiném hodinářství Vám samozřejmě uhradíme, stačí nás kontaktovat na [email protected] a do emailu připojit foto účtenky a číslo účtu, na něž byste si přál částku uhradit.
    Ještě jednou se velmi omlouváme za vzniklé pochybení. Budeme velmi rádi, pokud nám dáte do budoucna v případě další objednávky šanci věc napravit.
    Za Hleveti.cz - Darina Vokrojová

• Vše dorazilo v pořádku včetně doplňkových dárků.
    • Hodinky neměli nastavený čas a datum, ale to je jen drobnost.

Reakce obchodu Helveti.cz

Dobrý den, ještě jednou moc děkujeme, že jste si pro nákup hodinek vybral právě náš obchod, vložené důvěry si velmi vážíme. U mechanických hodinek se může stát, že než ke svému majiteli dorazí, strojek se zastaví a hodinky tak přijdou s nesprávným časem a datem. Před odesláním hodinky nenatahujeme do plna a natažení, které je provedené při kontrole funkcí hodinek před odesláním, hodinky v chodu opravdu do doby doručení neudrží.
    Přejeme, aby Vám nové hodinky dělaly pouze radost.

• Super komunikace
    • Vstřícnost
    • Kovová část na řemínku byla lehce poškrábaná, přislíbena výměna za 4 týdny

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc Vám děkujeme nejen za provedenou objednávku, ale také udělené doporučení. Ještě jednou se moc omlouváme, že nám uniklo ošoupání kovových oček na textilním NATO řemínku hodinek. Řemínek Vám samozřejmě vyměníme, bohužel aktuálně není v ČR skladem a musíme počkat na dodání nového kusu přímo od výrobce.
    Doufáme, že i tak Vám hodinky přinesly radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Velmi ochotni, zajimaji se o zakaznika a chteji zrejme, abyxchom byli spokojeni
    Dekuji

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za Vaše doporučení. Jsme rádi, že se vybrané zboží líbilo. Naším primárním cílem je opravdu spokojenost zákazníka, proto se snažíme být k dispozici nejen při výběru zboží, ale také kdykoliv po nákupu. Proto bude-li potřeba, jsme Vám samozřejmě kdykoliv opět k dispozici.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• skvělá komunikace se zákazníky
    • v případě určité žádosti bez problémů vyhověno

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za udělení sta procent. Spokojenost zákazníka je pro nás velmi důležitá, ke každému se tak snažíme přistupovat individuálně, snažíme se být vždy k dispozici v případě dotazů a je-li to možné, rádi také vyhovíme nejrůznějším přáním :) Jsme moc rádi, že jste s námi spokojený a bude-li potřeba, jsme Vám samozřejmě kdykoliv opět k dispozici.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Jako vždy vše v nejlepším pořádku

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za další provedený nákup a také za doporučení. Vaše spokojenost nás velmi těší a uděláme maximum pro to, abychom Vás ani v budoucnu nezklamali.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Specializovaný obchod, který poskytne více než dostatečné informace o zboží.

Reakce obchodu Helveti.cz

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaše hodnocení a udělené doporučení, velmi si vážíme toho, jak nás vnímáte a doufáme, že čekání n vybrané hodinky bude stát za to :)

• Rychle doručení
    • Spousta zboží skladem
    • Profesionální jednání

Reakce obchodu Helveti.cz

Pavle, jsme moc rádi, že jste byl s naším přístupem a rychlostí vyřízení své objednávky spokojený. Jsou-li vybrané hodinky v momentě objednání skladem v našem obchodě, nic nebrání jejich okamžitému odeslání. Ještě jednou děkujeme za vloženou důvěru. Doufáme, že vybrané hodinky přinesly radost.

Reakce obchodu Helveti.cz

Mockrát děkujeme za udělené doporučení, jsme rádi, že k Vám vybrané hodinky rychle dorazily a přejeme, ať přináší pouze radost.

Výběr, komunikace, podpora

Reakce obchodu Helveti.cz

Lenko, moc Vám děkujeme za provedený nákup a čas, který jste si našla pro ohodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byla s celým objednávkovým procesem spokojená a minimálně stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami! V případě potřeby jsme tu samozřejmě pro Vás.

Druhy nakup

Reakce obchodu Helveti.cz

Karle, děkujeme Vám za další provedený nákup a udělené doporučení. Těší nás, že jste si nové hodinky vybral i tentokrát právě u nás a přejeme, ať skvěle slouží!
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Vysoce profesionální, vstřícně, milé a ochotné jednání.

Rychlost, spolehlivost.

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za další provedený nákup a recenzi, Vašich slov, stejně jako dporučení, si velmi vážíme. Budeme rádi, pokud se na nás v budoucnu opět obrátíte.