• ochota (15)
  • přehledný web (9)
  • výběr zboží (9)

• nakoupil v obchodě Helveti.cz před 2 týdny

Zboží, byť bylo nabízené na stránkách již nebylo možné koupit.

• nakoupil v obchodě Helveti.cz před 2 týdny

Skvělá komunikace, vysoká odbornost, rychlé odeslání - mohu jen doporučit.

Dobrý den, pane Mareši,

děkujeme Vám za doporučení, velice si jej vážíme. Na komunikaci se zákazníkem, informování o stavu objednávky a jejím co možná nejrychlejším vyřízení si zakládáme, jsme rádi, že jste s námi byl v tomto ohledu spokojený.

• nakoupil v obchodě Helveti.cz před 3 týdny

• Velký výběr hodinek. Garance hodinek na jeden rok zdarma. Velmi vstřícný přístup obchodníka. Samozřejmostí byla informace, že se doručení objednávky zpozdí o dva dny.

Dobrý den, Blanko,

vážíme si Vašeho času věnovanému této recenzi a děkujeme Vám. Vždy se snažíme o co nejlepší komunikaci se zákazníkem tak, aby byl během celého procesu obeznámen s aktuálním vývojem objednávky. Přejeme, abyste s hodinkami byla spokojená a nemusela využít ani nabízené možnosti garance.

• Rychlé jednání

žádnou jsem nenašel

Dobrý den, Zbyšku,

velmi si Vážíme Vaší důvěry v náš eshop. Jsme rádi, že jste byl po všech stránkách spokojený. Přejeme, ať Vám hodinky dělají dlouhé roky radost.

• Jsem velmi spokojen

Reakce obchodu Helveti.cz

děkujeme za Váš nákup a doporučení. Moc nás těší, že jste byl s celým procesem spokojený. Budeme se těšit na případný další nákup :)

• Záruka
    • Spolehlivost a záruka

Reakce obchodu Helveti.cz

děkujeme za jasnou a stručnou recenzi :)

• Ochotná a trpělivá obsluha

Dobrý den, Václave,

děkujeme za kladné ohodnocení. Pochvalu kolegům vyřídím, úsměv na tváři zákazníka je pro nás tím nejlepším oceněním.

• blesková komunikace
    • bleskové doručení
    • mají v nabídce i značky, které jinde snadno neseženete

Jsem moc spokojen.

Dobrý den, Petře,

děkujeme Vám, že jste se o svou spokojenost podělil s dalšími zákazníky. Těší nás, že jste u nás našel to, co jste hledal a mohl se již v krátké době těšit z nových hodinek.

• nakoupil v obchodě Helveti.cz před 4 týdny

• Přehledný obchod
    • Jejich fotografie hodinek v reálu
    • Podrobný popis hodinek

Bezproblémový nákup, hodinky nařízeny z obchodu, návod v češtině - opravdu doporučuji!

Dobrý den, Jane,

děkujeme Vám za čas věnovaný sdílení zkušenosti s naším obchodem. Vždy se snažíme vytvářet komplexní popisy hodinek a doplňovat je také u starších modelů, těší nás, že má tato práce smysl. Fotografií produktů bude do budoucna snad také pouze přibývat :) Přejeme mnoho příjemných chvil s novými hodinkami.

• spolehlivost

Reakce obchodu Helveti.cz

moc si vážíme Vašeho hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že k Vám hodinky dorazily v pořádku a včas.

• nakoupil v obchodě Helveti.cz před 3 týdny

• S obchodem jsem náramně spokojená. Velký a pěkný výběr hodinek. Perfektní tým odborníku. Rychlá komunikace. Hodinky co jsem objednala jsou skvělé! Vřele všem doporučuji :)!

Reakce obchodu Helveti.cz

velice Vám děkujeme za milou recenzi a vyjádření spokojenosti s naším obchodem. Jsme rádi, že jste u nás našla ty pravé hodinky splňující veškeré Vaše požadavky a přejeme, ať Vám dělají pouze radost.

• nakoupil v obchodě Helveti.cz před 4 týdny

• Velký výběr
    • Dárky navíc

Reakce obchodu Helveti.cz

mockrát děkujeme za Vaše slova chvály, potěšila nás. Vždy se snažíme mít skladem dostatečný počet nejoblíbenějších modelů, samozřejmě i zástupce novinek, a mimo to mít v rámci eshopu k dispozici aktuální kolekce značek tak, aby si vybral opravdu každý. Jsme rádi, že jste i Vy našel ty správné hodinky.

Oficiální prodejce značky,rychlost,slušnost.

Dobrý den, Petře,

rádi bychom Vám poděkovali za čas věnovaný ohodnocení našeho obchodu. Na rychlosti a slušném jednání si zakládáme, těší nás, že jste s námi byl v tomto ohledu spokojený. Ať Vám nové hodinky spolehlivě slouží.

• Ochota, včasné odeslání

Reakce obchodu Helveti.cz

děkujeme Vám za recenzi, jsme velice rádi, že jste využil služeb našeho obchodu a ještě víc nás těší, že jste byl s celým procesem nákupu spokojený. Přejeme hodně radosti z nových hodinek.

• nakoupil v obchodě Helveti.cz před 1 měsícem

• velmi dobrá komunikace, rychlé řešení problémů, dobrá informovanost zákazníka

Dobrý den, Mirečku,

velmi děkujeme za Vaší milou recenzi, moc nás potěšila. Kdybychom Vám mohli v budoucnu pomoci ať už s výběrem hodinek, nebo zodpovězením dotazu, budeme rádi, když se na nás opět obrátíte.

Dokonalý servis.
    Vstřícné a ochotné jednání - hodinky byly dodány (po Praze) během hodiny a půl.

Dobrý den, Petře,

ano i toho jsme schopni :) Jsme rádi, že jsme Vám mohli pomoci, vždy se snažíme najít řešení pro přání našich zákazníků, vaše úsměvy a spokojenost jsou pro nás radostí.

• nakoupil v obchodě Helveti.cz před 1 měsícem

jsem spokojen, rychlé dodání zboží

Dobrý den, Stanislave,

děkujeme za doporučení našeho obchodu. Těší nás Vaše spokojenost s rychlostí dodání zboží, která se mohla vlivem svátků o něco prodloužit. I tak jsme však pro co nejrychlejší dodání dělali, co bylo v našich silách.

Dobrý den, Petře,

mockrát děkujeme za Vaše doporučení.

• nakoupil v obchodě Helveti.cz před 1 měsícem

Ochota. Nemohu nic vytknout.

Reakce obchodu Helveti.cz

mockrát děkujeme za ohodnocení naší práce. Jsme rádi, že jste využil služeb našeho obchodu.