• ochota (12)
  • přehledný web (9)
  • výběr zboží (9)
  • nakoupil v obchodě Helveti.cz před 2 týdny

• i telefonická domluva a nabídka

Reakce obchodu Helveti.cz

mockrát děkujeme za doporučení a ocenění naší práce. Jsme potěšeni, že nás vnímáte jako spolehlivý obchod. Přejeme ať hodinky skvěle slouží!

• 5 ti letá záruka na hodinky
    • pojištění na rok zdarma

Skvělá komunikace, seznámení s postupem úkonů při odeslání hodinek
    (seřízení, leštění...) .
    Avizovali dodání za 2 dny do pátka, poté co je zbrzdil centrální sklad mi okamžitě mailovali a omlouvali se za zpoždění do pondělka. Chválím.
    Příště opět u nich.

Dobrý den, pane Šrámku,

rádi bychom Vám poděkovali za podrobné ohodnocení nákupu v našem e-shopu a udělené doporučení. Komunikaci se zákazníkem a informování o stavu objednávky přikládáme velký význam a moc nás těší, že jste s námi byl v tomto ohledu spokojený. Budeme velmi rádi, pokud našich služeb využijete i v budoucnosti. Přejeme hodně radosti z nových hodinek a také aby Vaše hodinky nepotkala žádná nehoda a nemusel jste tak využít dárku v podobě garance :).

• nakoupil v obchodě Helveti.cz před 3 týdny

Objednal jsem si nové hodinky certina za 29,490,- Kč a přišly mi staré snad předváděcí nebo léta ležící někde ve výloze. Strojek s jakýmsi měděným odstínem pozlacení. Spona na řemínku okolo nápisu certina nese zcela jasně stopy poškrábání a manipulace. Nenašel jsem nikde punc. Světélkující ručičky a body po obvodě nefunkční. První dojem je ten, že jste využili situaci a zbavili se starého zboží.
    Chtěl jsem si udělat radost a jsem nasraný za 29. 490,- Kč
    Zboží Vám vracím. Buď mě pošlete nové nebo peníze.
    Miroslav Günther

Bez problému- O.K.

Reakce obchodu Helveti.cz

děkujeme Vám za provedený nákup a následné doporučení našeho obchodu. Přejeme hodně radosti z nových hodinek.

Vše ok

Reakce obchodu Helveti.cz

velmi si Vážíme Vaší důvěry v náš eshop. Jsme rádi, že jste byl po všech stránkách spokojený. Přejeme, ať Vám hodinky dělají dlouhé roky radost.

Perfektní

Reakce obchodu Helveti.cz

děkujeme Vám za Vaše doporučení a čas, který jste věnoval tomuto hodnocení. Těší nás, že jste u nás našel to, co jste hledal.

• přehledný e-shop
    • velký výběr zboží
    • široká možnost filtrování produktů
    • přehledné popisy produktů - plusy a minusy hodinek
    • různé možnosti platby a dopravy
    • pečlivé balení zásilek
    • rychlá reakce na e-maily

Nakupoval jsem zde poprvé a byl jsem spokojený. E-shop je velice přehledný, ke každému produktu je uvedeno dost informací včetně seznamu kladných a záporných vlastností hodinek. Když jsem si zažádal o fakturu, byla mi bez prodlení zaslána obratem.
    Produkt přišel velice pečlivě zabalený, obalová kartonova krabice byla vystlána tak, aby byl krabička produktu při převozu necestovala.
    Za mě tedy důvěryhodný obchod.

Reakce obchodu Helveti.cz

děkujeme Vám za Vaše doporučení a podrobnou recenzi našeho obchodu. Naším cílem je u všech produktů uvádět co možná nejlepší popis tak, aby si o něm zákazník mohl udělat lepší představu a kde je to možné, postupně doplňovat i jeho bližší hodnocení (zmíněné klady a zápory), jsme velmi rádi, že tato naše činnost je pro zákazníky prospěšná a pomáhá jim při výběru hodinek. Na komunikaci se zákazníkem si zakládáme a pokud je to v našich silách, rádi vyhovíme případným přáním a požadavkům.
    Přejeme, ať hodinky dobře slouží a dělají dlouhé roky radost.

• nakoupil v obchodě Helveti.cz před 4 týdny

Výborně

Reakce obchodu Helveti.cz

děkujeme Vám za stručné a jasné hodnocení a doporučení a přejeme mnoho příjemných chvil s novými hodinkami.

• Profesionální přístup
    • Pečlivě zabalené a před poškozením chráněné zboží
    • Pojištění zdarma

Prodejce vysoce kvalitních hodinek s vysoce kvalitním přístupem a servisem. Hodinky byly pečlivě zabaleny tak, aby při přepravě nedošlo k poškození, byly nastavené na aktuální čas, dorazily se vším všudy i s vizitkou s kontaktem přímo na prodejce. Po předchozí špatné zkušenosti s jiným internetovým prodejcem hodinek opravdu změna o 100%. Vřele doporučuji!

Reakce obchodu Helveti.cz

rádi bychom Vám poděkovali za podrobnou recenzi, ohodnocení nákupu v našem e-shopu a doporučení. Jsme velmi potěšeni, že jste během celého procesu neshledal žádný nedostatek. Jelikož si uvědomujeme, že námi prodávané zboží vykazuje jistou křehkost a náchylnost (otřesy, poškrábání apod.), je naší snahou vždy hodinky zabalit tak, aby byly v případě zasílání zajištěné před možným poškozením vzniklým přepravou a majiteli tak vždy došly v perfektním stavu. Nastavení správných údajů a doplnění balíčku o kontakty bereme jako samozřejmost :) Moc nás těší, že tuto naši snahu oceňujete.

• Dobrá komunikace
    • Rychle reagují na maily.

Dovozce poslal hodinky bez safírového sklíčka,ale s Helveti.cz jsem se domluvil k oboustranné spokojenosti.

Dobrý den, Michale,

děkujeme Vám za ohodnocení našeho obchodu. Ještě jednou bychom se Vám chtěli omluvit za vzniklý problém a zároveň poděkovat na jeho poukázání, změna u daného produktu proběhla opravdu bez našeho vědomí a její potvrzení se nám dostalo až od výrobce. Nyní již máme veškeré informace aktualizované a nikomu by se neměla stát podobná nepříjmenost. Přejeme, ať Vám hodinky dobře a dlouho slouží.

• nakoupil v obchodě Helveti.cz před 1 měsícem

• výborná komunikace a bleskové doručení
    • neznám

Dobrý den, paní Zoulová,

děkujeme Vám za provedený nákup a jeho následné ohodnocení. Jsme moc rádi, že jste byla s celým jeho průběhem spokojená a přejeme hodně radosti z nových hodinek.

• jednání, rychlost, odbornost

Dobrý den, Jeníku,

děkujeme za sdílení Vaší zkušenosti s naším obchodem a také doporučení. Přejeme hodně radosti z nových hodinek.

• perfektní jednání

Vřele doporučiji - slušné jednání - rozumí hodinkám.

Dobrý den, Václave,

děkujeme Vám za Vaše jasné a vševypovídající doporučení :) Velmi si vážíme připojených pochvalných slov a děkujeme za ně.

• nakoupil v obchodě Helveti.cz před 1 měsícem

• výborná komunikace, na emaily reagují obratem
    • přehledný obchod
    • snaží se nabídnou i všechny možné alternativy požadovaného zboží

Reakce obchodu Helveti.cz

velmi Vám děkujeme za čas věnovaný popisu zkušenosti s naším obchodem. Jsme rádi, že jste byl s celým nákupním procesem spokojen, Vaše slova nás velmi potěšila, jelikož na komunikaci se zákazníkem si zakládáme. Přejeme, ať Vám nové hodinky dělají jen samou radost!

• nakoupil v obchodě Helveti.cz před 1 měsícem

• Při nákupu dražších hodinek je kamenná prodejna k nezaplacení.

Dobrý den, Pablo,

děkujeme Vám za sdílení Vaší zkušenosti s naším obchodem. Jsme rádi, že jste využil možnosti navštívit nás osobně a našel jste tu ty pravé hodinky. Přejeme, ať Vám dělají dlouhé roky pouze radost.

• nakoupil v obchodě Helveti.cz před 2 měsíci

vždy ochota a spolupráce, rychlost vyřízení, dobrá komunikace na zavolání

Reakce obchodu Helveti.cz

děkujeme Vám za provedený nákup a jeho následné ohodnocení. Na komunikaci se zákazníkem a co možná nejrychlejším vyřízení požadavku si zakládáme, těší nás proto, že jste s námi byl v těchto ohledech spokojený.
    Přejeme, ať hodinky dlouho a bez problému tikají.

• výborná komunikace

Dobrý den, Dominiku,

děkujeme Vám za čas, který jste věnoval ohodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a přejeme mnoho radosti z nových hodinek.

• nakoupil v obchodě Helveti.cz před 2 měsíci

Mám rád hodinky od té doby, kdy jsem dostal své první "Primky" od dědy k zápisu do 1.třídy. Proto je firma Helveti pro mě to pravé ořechové. Skvělá nabídka, prvotřídní servis a lidé-srdcaři, kteří své práci rozumí. Děkuji Vám.

Dobrý den, Jarku,

rádi bychom Vám poděkovali za velmi milá slova adresovaná našemu týmu. Určitě se o ně podělím s kolegy, kteří budou oceněním jejich snahy velmi potěšeni. Spokojený zákazník je pro nás vždy tou největší radostí.

• Celková spokojenost

Dobrý den, Mirku,

moc si vážíme Vaší pozitivní reakce a času, který jste věnoval hodnocení našeho obchodu. Přejeme dlouhotrvající spokojenost i s novými hodinkami.

Reakce obchodu Helveti.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme velmi rádi, že jste využila služeb našeho obchodu a byla spokojená s dobou dodání hodinek.