• Odborníci na slovo vzatí
    • Vždy ochotní poradit s výběrem
    • Už se z toho stává láska :)

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc Vám děkujeme za uskutečněný nákup a čas, který jste si našel pro naše ohodnocení. Spokojenost zákazníka je pro nás velmi důležitá, proto je naším cílem být vám všem vždy k dispozici nejen během výběru hodinek, tak také po jejich nákupu. Přejeme, aby Vám hodinky přinášely pouze radost a budeme rádi, pokud se na nás v budoucnu opět obrátíte.

• Pravost produktu
    • hodnotné bonusy k objednávce
    • rychlá doprava

Vše v absolutním pořádku, dárky k nákupu jsou taky super! Můžu jen doporučit, co se týče prodejen hodinek.

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám, že jste si pro nákup hodinek vybral právě nás. Vaší důvěry si vážíme a je pro nás důležité, že jste byl spokojený s naším přístupem a rychlostí zpracování své objednávky. Máme radost, že Vás dárek k nákupu potěšil a přejeme, ať Vám hodinky skvěle slouží a dělají pouze radost.

• Příkladna komunikace
    • Skvělá ochota

Reakce obchodu Helveti.cz

Rádi bychom Vám poděkovali za čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho eshopu. Velmi si vážíme toho, jak nás vnímáte a i do budoucna uděláme maximum pro to, abychom Vás nezklamali. V případě potřeby jsme Vám samozřejmě kdykoliv k dispozici.

• Jako vždy rychlost vyřízení

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za další provedený nákup a udělení 100%. Vaší věrnosti si velmi vážíme a uděláme maximum pro to, abychom Vás ani v budoucnu nezklamali. Doufáme, že vybrané hodinky přinesly radost.

• rychlost doručení
    • komunikace
    • vlastní fotky produktů

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za provedenou objednávku, vážíme si toho, že jste si pro nákup vybral právě náš obchod. Máme radost, pokud naše fotografie pomohly při výběru. Sami víme jak těžké je si udělat představu o hodinkách z jednoho oficiálního renderu :)
    Přejeme, ať nové hodinky dělají pouze radost!

• Siroky sortiment
    • Znalosti personalu

Dobrý den, Tomáši,

děkujeme Vám za udělené doporučení, těší nás, že jste s námi spokojený a minimálně stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Absolutní spokojenost.Fajn jednání.

Mám od této firmy několik hodinek a jsem velice spokojený.

Reakce obchodu Helveti.cz

moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, doporučení a také to, že jste si pro nákup hodinek vybral opět právě nás. Vaší věrnosti si velmi vážíme.
    Přejeme, ať nové hodinky přináší pouze radost.

• špičkový servis
    • zajímavé akce (60% sleva)
    • doručení druhý den
    • popis hodinek na webu a doplňující info a odkazy

Už několikátý nákup v Helveti. Výborná zkušenost, dárky zdarma a nadstandardní servis. Není důvod kupovat hodinky jinde :)

Dobrý den, pane Šauere,

velký dík za Vaši věrnost a další provedený nákup, velmi si vážíme toho, že jste si nové hodinky vybral opět právě u nás.
    K vybraným hodinkám mohu říci, že se jednalo opravdu o velmi zajímavou nabídku, proto přejeme, ať Vám přináší dlouhé roky radost a skvěle slouží.

• Nadstandardní služby

Dobrý den, pane Kratino,

děkujeme za další provedený nákup. Jsme moc rádi, že jste byl i tentokrát s naším přístupem a vyřízením své objednávky spokojený. Velmi si vážíme toho, jak nás vnímáte.
    Přejeme, ať Vám nové hodinky dělají dlouhou dobu radost!
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

U Helveti.cz jsem vždy maximálně spokojený, mají skvělý přístup k zákazníkovi a rychlou expedici i doručení.

Reakce obchodu Helveti.cz

i za toto hodnocení Vám moc děkujeme! :)
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Velká spokojenost jako vždy při nákupu u Helveti.cz, skvělý přístup k zákazníkovi, ochota, komunikace...

Reakce obchodu Helveti.cz

moc děkujeme za doporučení a také to, že jste si pro nákup vybral opět právě nás. Vaší věrnosti si velmi vážíme a uděláme co bude v našich silách pro to, abyste s námi byl i nadále spokojený.

Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• rychlé a spolehlivé dodání zboží

Reakce obchodu Helveti.cz

děkujeme Vám za provedený nákup a doporučení, jsme rádi, že jste byl s rychlostí dodání hodinek spokojený.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Naprostá spokojenost, krásná práce. Děkuji.

Dobrý den, pane Indro,

děkujeme Vám za udělení pěti hvězdiček a připojená slova, kterých si moc vážíme.
    Doufáme, že dárky přinesly radost.

• velký výběr
    • rychlost dodání
    • komunikace obchodu
    • přehlednost www stránek
    • recenze a testy
    • popisky u výrobků

Reakce obchodu Helveti.cz

ještě jednou děkujeme za provedenou objednávku, jsme moc rádi, že jste byl s prostředím našeho eshopu, způsobem komunikace a vyřízením své objednávky spokojený. Vašeho doporučení si velmi vážíme.
    Přejeme, ať Vám nové hodinky skvěle slouží!

• super rychlé odeslání

Hodinky krásné, rychlé zaslání.

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc Vám děkujeme za provedený nákup a udělené doporučení. Máme radost, že hodinky splnily očekávání a líbí se :)

• Hodinkám rozumí
    • Svoje fotky

Nakoupil jem zde několikrát a pokaždé jsem byl velmi pokojen. Tentokrát mi hodinky nesedly, vracel jsem je a tady musím vypíchnout velmi pohodlné vrácení, skvělou komunikaci obchodu a rychlost vyřízení. Perfektní, takhle by to mělo vypadat, sem se vždy rád vrátím.

Reakce obchodu Helveti.cz

Michale, moc děkujeme za další provedenou objednávku. Mrzí nás, že to tentokrát nevyšlo, ale to se při výběru hodinek, bez předchozí možnosti vyzkoušení, může stát. Pokud bychom Vám mohli pomoci s najít hodinky dle Vašich požadavků a představ, stačí nás kontaktovat.
    Velmi si vážíme toho, jak nás vnímáte a jsme moc rádi, že jste byl i tentokrát s naším přístupem spokojený.

• výborná komunikace
    • velký výběr

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc Vám děkujeme, že jste si pro nákup hodinek vybrala právě nás. Jsme rádi, že jste byla s celkovým zpracováním objednávky a rychlostí dodání hodinek spokojená.
    Přejeme, ať Vám hodinky přináší pouze radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Firma HELVETI je špičkou ve svém oboru. Spolehlivost - ochota - profesionální jednání. Víc netřeba dodávat !!!

Dobrý den, pane Michálku,
    mockrát vám děkujeme za hodnocení. Ať se vám daří a hodinky dobře slouží.
    Zdraví, Jiří Štencek

• Rychlá komunikace i doručení
    • Žádná

Reakce obchodu Helveti.cz

mockrát vám děkujeme za hodnocení.
    Jsme rádi, že vše proběhlo hladce :)
    Ať se vám daří a hodinky dobře slouží.
    Za Helveti zdraví, Jiří Štencek

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.