Druhy nakup

Reakce obchodu Helveti.cz

Karle, děkujeme Vám za další provedený nákup a udělené doporučení. Těší nás, že jste si nové hodinky vybral i tentokrát právě u nás a přejeme, ať skvěle slouží!
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Vysoce profesionální, vstřícně, milé a ochotné jednání.

Rychlost, spolehlivost.

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za další provedený nákup a recenzi, Vašich slov, stejně jako dporučení, si velmi vážíme. Budeme rádi, pokud se na nás v budoucnu opět obrátíte.

• Bohatý výběr hodinek.
    • Příliš bohatý výběr hodinek, těžké rozhodování.

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za další provedený nákup a Vaše doporučení. Rozumíme tomu, že někdy může být možnost výběru vlastně komplikací, ale věříme, že nakonec i přes těžké rozhodování všichni naši zákazníci bohatou nabídku vlastně ocení :)
    Přejeme, ať nové hodinky skvěle slouží.

• Služba zákazníkovi
    • Rychlá expedice zboží
    • Pečlivě zabaleno
    • Krásný stav zboží

Není co vytknout, zde nic nebrání bezproblémovému nákupu. Obchod vřele doporučuji.

Reakce obchodu Helveti.cz

Michaelo, velký dík, a to nejen za provedený nákup, ale také Vaši recenzi a doporučení. Máme velkou radost, že jste byla s naším přístupem spokojená a doufáme, že vybrané hodinky předčily Vaše očekávání. Ať Vám dělají jen radost. :)

• Profi obchod a zacházení

Reakce obchodu Helveti.cz

Rádi bychom Vám poděkovali za nákup a Vaše slova, kterých si velmi vážíme. Je pro nás velmi důležité, že nás vnímáte jako spolehlivý obchod. Pro spokojenost zákazníků se snažíme dělat opravdu vše, co je v našich silách.

• Bohatý výběr
    • rychle dodání

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho obchodu a také za doporučení. S radostí čteme, že jste spokojený s naší nabídkou. Budeme se těšit na případný další nákup.

• úžasná komunikace

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za udělené doporučení. Vážíme si toho, že jste si pro nákup vybrala právě nás a moc nás těší, že jste byla s naším přístupem a vyřízením objednávky spokojená.
    Doufáme, že vybrané hodinky přinesly mnoho radosti.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Je certifikovaný obchod, som presvedčení že dostanem originálny tovar

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za udělení 100% hodnocení a vložené důvěry, velmi si vážíme toho, že jste si pro nákup nových hodinek vybral právě náš obchod. Jsme autorizovaným prodejcem všech nabízených značek, takže jistota originálu je zaručena. Přejeme, aby vybrané hodinky splnily očekávání a přinesly radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Skvěle udělaný web s relevantními informacemi a dalšími tipy a návody, solidní ceny. Servis spíše průměrný a chyběla mi služba vlastního hodináře, tudíž se jedná pouze o obchod.

Dobrý den, Vlado,
    děkuji za vaše hodnocení a jsem moc rád, že se vám web i další služby líbily :)
    Hodináře máme také, ale zatím se soustředíme pouze na základní hodinařinu viz https://www.helveti.cz/zaruka-servis
    Pokud byste potřeboval větší servis hodinek, tak to zatím neděláme a spolupracujeme s autorizovanými servisy daných značek.
    Zdraví, Jiří Štencek - majitel

Radost navštívit prodejnu, prohlédnout si krásně hodinky a využít služeb. Plánuji výměnu a kontrolu všech hodinek, co mám. Asi 10 ks. Děkuji a těším se na další návštěvu prodejny a plánuji nové hodinky na rok 2024.

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za milou recenzi. Máme velkou radost, že se Vám u nás líbilo a jste samozřejmě kdykoliv opět srdečně vítán. Pokud bychom Vám do budoucna mohli pomoci s výběrem nových hodinek, případně byste měl jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme, ať nové hodinky přináší hodně radosti.

• Super komunikace
    • Rychlé jednání
    • Velký výběr

Pokud si chcete koupit první opravdové hodinky, tak tu strávíte spoustu času. Nejen že obchod obsahuje neuvěřitelné množství modelů nejrůznějších typů hodinek, ve kterých se neztratíte díky kvalitním filtrům, ale i samotný server disponuje spoustou článků, které začátečníkům výběr usnadní.
    A ještě jednou - super komunikace.

Reakce obchodu Helveti.cz

Láďo, moc děkujeme za sdílení zkušenosti s naším obchodem s dalšími zákazníky. Děkujeme Vám také za provedený nákup a doporučení. Ke každému zákazníkovi se vždy snažíme přistupovat individuálně, naším cílem je v případě potřeby pomoci a hlavně přinášet hodinkami radost. Těší nás, že jste byl s naším přístupem i podobou eshopu spokojený a přejeme, ať Vám nové hodinky dělají jen a pouze radost.
    Kdykoliv jsme Vám samozřejmě k dispozici také do budoucna, proto pokud byste potřeboval s čímkoliv pomoci, jsme tu pro Vás. :)
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Perfektne fungujici obchod, bleskove doruceni, absolutne zadny problem

Reakce obchodu Helveti.cz

Velký dík za Vaše slova a provedený nákup, velmi si jich vážíme. Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá, jsme proto moc rádi, že jste byl s vyřízením své objednávky a rychlostí dodání spokojený. Přejeme, ať nové hodinky skvěle slouží!
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Rychlost,spolehlivost,cena a dárky.

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za další provedený nákup a udělené doporučení, vážíme si toho, že jste si pro nákup vybral opět právě náš obchod a jsme moc rádi, že jste byl s celým objednávkovým procesem i možností výběru dárku k nákupu spokojený.
    Přejeme, ať Vám nové hodinky dělají jen radost.

• Široký výběr

Reakce obchodu Helveti.cz

Velmi děkujeme za další provedený nákup a čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že jste s námi spokojený a udelámě maximum pro to, aby Vaše spokojenost s naším obchodem trvala i nadále.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Perfektní komunikace, velmi rychlé dodání.

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc Vám děkujeme za zpětnou vazbu, doporučení a také to, že jste si pro nákup hodinek vybrala opět právě nás. Vaší věrnosti si velmi vážíme.
    Přejeme, ať nové hodinky skvěle slouží a přináší pouze radost.

• Velmi rychle dodání
    • Přehledný web
    • Výběr

Dobrý den, Luboši,

děkujeme Vám za udělení pěti hvězdiček a doporučení, jsme moc rádi, že jste byl s naším přístupem a rychlostí vyřízení své objednávky spokojený. Přejeme mnoho radosti z nových hodinek.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Perfektní nabídka výborného zboží, perfektní komunikace, perfektní logistika.

Kontakt s tímto obchodem bylo o všech stránkách hodně příjemným překvapením. Bylo cítit, že jde velice o spokojenost zákazníka a dobrou pověst firmy.

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za provedenou objednávku. Moc nás těší, že jste s našimi službami spokojený. V případě potřeby jsme Vám samozřejmě kdykoliv k dispozici.

• přehledný web
    • široká nabídka zboží
    • dobrá a vstřícná podpora po telefonu

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za udělení pěti hvězdiček, vážíme si toho, že jste si pro nákup hodinek vybral náš obchod. Máme radost, že se Vám líbí prostředí našeho eshopu a byl jste spokojený s naší komunikací. Přejeme, ať Vám nové hodinky dobře a dlouho slouží.

• Rychlost doručení

Dobrý den, Petře,

moc děkujeme za provedený nákup i čas, který jste si našel pro naše ohodnocení. Jsme rádi, že jste byl s vyřízením své objednávky spokojený a přejeme, ať Vám nové hodinky dobře a dlouho slouží.

Úžasná ochota a profesionalita

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za udělení 100%, Vašich slov si velmi vážíme - spokojenost zákazníků je pro nás opravdu důležitá. Doufáme, že vybrané hodinky splnily očekávání a přinesly radost.