• zakoupeno v Helveti.cz před 2 týdny

• nákup byl opravdu bleskový, díky

Dobrý den, Ivo,

děkujeme za provedený nákup a udělené doporučení, u skladového zboží nebrání téměř nic jeho okamžitému odeslání. Jsme proto rádi, že jste byla s rychlostí vyřízení své obejdnávky spokojená a doufáme, že stejnou spokojenost přinesly vybrané hodinky.

• všichni velmi ochotní

všichni jsou velmi milí a profesionální

Reakce obchodu Helveti.cz

děkujeme za udělené doporučení a Vaše slova, jsou pro nás poklonou a velmi si jich vážíme. Doufáme, že hodinky splnily očekávání a přejeme, aby při každém pohledu vyvolaly radost a úsměv na tváři.

• Rychlé dodání, 5 let záruka
    • Žádné

Doporučuji.

Reakce obchodu Helveti.cz

děkujeme za Vaše doporučení, jsme rádi, že jste byl s rychlostí vyřízení své obejdnávky spokojený a přejeme, ať hodinky dobře a dlouho slouží.

• zakoupeno v Helveti.cz před 2 týdny

• Když jsem tvrdil, že obchod Helveti má ve mně nového zákazníka, ani ve snu by mě nenapadlo, že hned za týden se na něj obrátím s další objednávkou. Potřeboval jsem pomocí s výběrem potápěčských hodinek a pán na telefonu se mi ochotně věnoval a vysvětlil mi všechny moje dotazy. Já na základě jeho informací změnil objednávku na jiné hodinky, když ty původní mnou vybrané už čekaly na dopravu. Moji již zaplacenou objednávku nebyl problém po telefonu změnit a druhý den mi moje nové Orient Kamasu dorazily. Rok pojištění proti krádeži nebo rozbití hodinek zdarma a k tomu prodloužená záruka 5 let, což je v tomto obchodě samozřejmostí, mi udělaly velkou radost. Co víc dodat, jsem rád, jsem si vybral právě tento obchod.
    • Rok pojištění proti krádeži nebo rozbití hodinek zdarma.
    • Prodloužená záruka na 5 let zdarma.
    • Ochotný personál.
    • Rychlé vyřízení objednávky a doprava.

Dobrý den, pane Šimčíku,

rádi bychom Vám poděkovali za čas, který jste věnoval obsáhlé recenzi a za další provedený nákup, velmi si vážíme toho, že jste se obrátil opět právě na nás. Rozumíme tomu, že výběr hodinek na dálku a orientace v široké nabídce není snadná a právě proto jsme našim zákazníkům vždy k dispozici, potřebují-li něco vysvětlit, s něčím poradit apod. Jsme rádi, pokud Vám komunikace s námi pomohla a mohl jste tak vybrat hodinky bez kompromisů.
    Přejeme, ať se hodinkami můžete jen radovat a nemusíte sáhnout k využití prodloužené záruky nebo pojištění.

• zakoupeno v Helveti.cz před 2 týdny

• Fajn obchod,určitě doporučuji.
    • Zakoupil jsem zde už druhé hodinky.
    • Nikam jinam bych pro hodinky už nešel.

Nic,apsolutně,nic

Reakce obchodu Helveti.cz

moc děkujeme za pozitivní reakci a milá slova nejen tady, ale také doručená prostřednictvím emailu. Vaší věrnosti si velmi vážíme a jsme Vám kdykoliv k dispozci. Spokojenost zákazníka je pro nás velmi důležitá a vše vždy korunuje radost z nových hodinek. Jsme rádi, že se výběr povedl a přejeme mnoho příjemných chvil s hodinkami na zápěstí.

• Vstřícnost super jednání

Reakce obchodu Helveti.cz

moc děkujeme za udělené doporučení a připojené hodnocení, těší nás, že jste byl s naším přísupem a zpracováním objednávky spokojený a přejeme, aby hodinky přinášely pouze radost.

• zakoupeno v Helveti.cz před 2 týdny

• Velmi profesionální a vstřícné (se mnou osobně zejména t r p ě l i v é - za což se zde velmi omlouvám) jednání se zákazníkem.
    • Z mého pohledu rozhodně NIC...

Na Helveti.cz jsou skutečnými profesionály a odborníky ve svém hodinářském oboru,jako snad málo kde u konkurence... Ceny jsou sympatické a při nákupu hodinek na Heveti.cz plyne zákazníkovi celkem mnoho velmi zajímavých výhod - viz pětiletá záruka atd. atp... Rozhopdně tento obchod DOPORUČUJI každému,kdo snad ještě s nákupem na Helveti.cz váhá... Neuděláte rozhodně chybu...

Reakce obchodu Helveti.cz

děkujeme za obsáhlé hodnocení a udělené doporučení. Vašich slov si velmi ceníme. Zákazníkům se snažíme být vždy k dispozici, rozumíme, že výběr hodinek na dálku není snadný a také chápeme, že se může objevit nepředpokládaná událost, která donutí člověka ke změnám. Proto přejeme vše dobré a budete-li potřebovat, jsme Vám v budoucnu k dispozici.

• zakoupeno v Helveti.cz před 2 týdny

• Velice rychlé vyřízení i dodání, ostatně jako vždy

Reakce obchodu Helveti.cz

moc děkujeme za ohodnocení našeho obchodu a další provedený nákup, těší nás, že jste byl s našimi službami i tentokrát spokojený.

• zakoupeno v Helveti.cz před 2 týdny

• Rychlost.komunikace.Doručeno 2 den po objednání.

Reakce obchodu Helveti.cz

moc děkujeme za provedený nákup a udělené doporučení. Jsou-li objednané hodinky skladem, opravdu téměř nic nebrání tomu, aby byly druhý den na vybrané adrese. Jsme rádi, že jste byl s rychlostí vyřízení své obejdnávky spokojený a stejnou spokojenost přejeme také s hodinkami.

• zakoupeno v Helveti.cz před 3 týdny

• Nemusel jsem do dopravních prostředků.
    • Doručeno až domů.
    • Oproti dvěma dnům dodáno za čtyři.

Kvalitní výrobek, odpovídající balení. Jsem spokojen.
    Nedodáno za dva dny, ale za čtyři.

Dobrý den, pane Modesto,

děkujeme za využití našich služeb, jsme rádi, že vybrané hodinky odpovídají Vašim představám. Mrzí nás, pokud Vám byly hodinky doručeny v jiné než předpokládané datum. Bohužel vzhledem k vytvoření objednávky v pozdních odpoledních hodinách nebylo technicky možné, abyste měl hodiny k dispozici do dvou dnů. V celé objednávce nedošlo k žádnému zdržení - 17.2. byly hodinky distributorem odeslány k nám, kam dorazily 18.2. a ještě ten den byly expedovány a 19.2. doručeny na vybranou adresu. Doufáme, že se čekání vyplatilo a hodinky přinesly radost.
    Přejeme, ať Vám dobře a dlouho slouží.

• zakoupeno v Helveti.cz před 3 týdny

• Profesionální přístup k zákazníkovi, rychlé dodání zboží

Jsem nadmíru spokojen. Jen kdyby bylo více takových prodejců.

Reakce obchodu Helveti.cz

děkujeme Vám za čas, který jste si našel pro sdílení zkušenosti s naším obchodem. Moc nás těší, že jste s naším přístupem a službami spokojený a budeme se těšit na případnou další spolupráci v lepších časech.

• zakoupeno v Helveti.cz před 3 týdny

Spolehlivé služby, ochota, bezproblémová výměna zboží.

Reakce obchodu Helveti.cz

rádi bychom Vám poděkovali za doporučení a připojené hodnocení. Jsou-li dodrženy naše jednoduché podmínky - aby byly hodinky nenošené a nepoškozené, samozřejmě výměně nic nebrání, protože rozumíme tomu, že nákup hodinek přes internet není jednoduchý a fotografie a videa nedokáží říct zdaleko vše. Jsme však rádi, že se Vám u nás podařilo najít hodinky, které Vám vyhovují a děkujeme také za další provedený nákup. Doufáme, že i tyto hodinky přinesly radost.

• Velký výběr.
    • Rychlé vyřízení objednávky.
    • Pojištění zdarma.
    • Skvělý přístup.

Mají velký výběr hodinek, a objednávky vyřizují rychle. Navíc prodloužená záruka, a pojištění na rok zdarma. Co víc bych si mohl přát?

Dobrý den, Kamile,

nyní si přejeme my, aby nové hodinky splnily Vaše očekávání a přinášely Vám radost :) Moc děkujeme za provedený nákup a recenzi. Těší nás, že jste se při výběru hodinek obrátil opět právě na nás.

• Vše dle nabídnutého
    • Není

Reakce obchodu Helveti.cz

děkujeme za udělené doporučení, jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený.

zodpovědné a vstřícné jednání

Dobrý den, Stanislave,

děkujeme Vám, že jste si pro nákup hodinek vybral právě nás. Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojený a budeme velmi potěšeni, pokud se na nás v budoucnu opět obrátíte. Přejeme, ať hodinky přináší mnoho radosti.

• zakoupeno v Helveti.cz před 1 měsícem

Přístup, poradenství, komunikace perfektní.
    Když si nevíte rady s výběrem, vždy ochotně poradí.

Reakce obchodu Helveti.cz

děkujeme za milá slova, potěšila nás a ceníme si jich. Naším cílem je, aby hodinky přinášely radost, proto se snažíme být zákazníkům při výběru vždy nápomocni. Jsme rádi, že jsme Vám pomohli najít hodinky vyhovující Vašim požadavkům a doufáme, že se dárek povedl a hodinky opravdu velkou radost přinesly.

• zakoupeno v Helveti.cz před 4 týdny

• Rychlé dodání, ochotný pán na telefonu rád poradí, pojistění na rok zdarma, záruka 5 let, autorizovaný prodejce. Slíbil jsem jsem věrnost a v životě by mě nenapadlo, že už za týden budu dělat další objednávku. Prostě jsem spokojený a není co dodat.
    • Neznám žádnou nevýhodu, snad jen samé výhody.

Určitě se nenechte nalákat jinou nabídkou, kde je cena sice podstatně levnější, jedná se ale o šedou produkci a v případě problémů, opravy atd... se vám zboží potom pěkně prodraží. Nebudete mít originální balení, záruční list, autorizovaný servis, pojištění na rok zdarma a záruku 5 let. Tuto chybu jsem již udělal a jsem poučený. Jinak cena za mé konkrétní hodinky byla super, vybral jsem si model z výprodeje. Helveti můžu stoprocentně důvěřovat. Jste pro ně zákazník, kterého si váží.

Dobrý den, pane Šimčíku,

ihned na úvod Vám chci poděkovat za obsáhlou recenzi, Vašich slov, uděleného doporučení, stejně jako Vaší věrnosti si velmi vážíme. Ke každé objednávce se snažíme vždy přistupovat individuálně, protože spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě. Jsme proto velmi potěšeni, že nás vnímáte jako spolehlivý obchod a budeme rádi, pokud se na nás v případě potřeby opět obrátíte.
    Přejeme, ať Vám nové hodinky dělají dlouhou dobu radost.

První nákup, spokojenost

Reakce obchodu Helveti.cz

děkujeme Vám za provedneý nákup a udělené doporučení, jsme rádi, že jste byla s jeho průběhem a dobou dodání objednaných hodinek spokojená. Doufáme, že nové hodinky přinesly radost.

• Skvělá komunikace
    • Rychlost doručení
    • Precizně zabaleno

Dobrý den, Tome,

rádi bychom Vám poděkovali za provedený nákup. Vážíme si Vaší důvěry vložené v náš obchod a jsme velmi rádi, že jste byl s našimi službami a přístupem spokojený. Přejeme mnoho příjemných chvil s Vašimi netradičními hodinkami na zápěstí.

• zakoupeno v Helveti.cz před 1 měsícem

• rychlost a dobrá komunikace

Reakce obchodu Helveti.cz

děkujeme Vám za udělené doporučení a provedený nákup, jsme velmi rádi, že jste byl s celkovým průběhem objednávky spokojený, ač jsme zřejmě tentokrát nebyli stoprocentí. Přejeme ať Vám hodinky dlouho a dobře slouží.