• Dárek k nákupu
    • Přehledný eshop

Reakce obchodu Helveti.cz

Lukáši, veliký dík za další provedenou objednávku. Jsme moc rádi, že jste s námi spokojený a minimálně stejnou spokojenost přejeme také s vybranými hodinkami :)

• Přehledný obchod
    • Skvělá komunikace
    • Dárek k nákupu
    • Zboží dorazila velmi rychle

Reakce obchodu Helveti.cz

Lukáši, chtěli bychom Vám poděkovat za doporučení a připojenou recenzi. Vážíme si toho, že jste se při výběru hodinek obrátil právě na nás a máme radost, že Vás potěšila možnost výběru dárku k nákupu. Přejeme dlouhotrvající radost z nových hodinek!

• Pestrá nabídka
    • Od 2000 Kč 5 let záruka
    • Ke každé objednávce dárek
    • Možnost vrácení zboží do tří měsíců

Naprosto profesionální obchod :). Palec nahoru.

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme, že jste se při výběru hodinek obrátil opět právě na nás. Děkujeme Vám také za doporučení a čas, který jste si našel pro naše ohodnocení. Těší nás, že jste s našimi službami i přístupem spokojený.
    Přejeme, ať hodinky skvěle slouží.

• Top hodinkový profesionálové
    • Skvělá komunikace
    • Zkracování tahů
    • Atd

Reakce obchodu Helveti.cz

Rádi bychom Vám moc poděkovali za další nákup a Vaše slova, kterých si velmi vážíme. Je pro nás velmi důležité, že nás vnímáte jako spolehlivý obchod. Pro spokojenost zákazníků se snažíme dělat vždy maximum.
    Přejeme, ať hodinky skvěle slouží.

• Super komunikace
    • Vstřícnost
    • Kovová část na řemínku byla lehce poškrábaná, přislíbena výměna za 4 týdny

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc Vám děkujeme nejen za provedenou objednávku, ale také udělené doporučení. Ještě jednou se moc omlouváme, že nám uniklo ošoupání kovových oček na textilním NATO řemínku hodinek. Řemínek Vám samozřejmě vyměníme, bohužel aktuálně není v ČR skladem a musíme počkat na dodání nového kusu přímo od výrobce.
    Doufáme, že i tak Vám hodinky přinesly radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• skvělá komunikace se zákazníky
    • v případě určité žádosti bez problémů vyhověno

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za udělení sta procent. Spokojenost zákazníka je pro nás velmi důležitá, ke každému se tak snažíme přistupovat individuálně, snažíme se být vždy k dispozici v případě dotazů a je-li to možné, rádi také vyhovíme nejrůznějším přáním :) Jsme moc rádi, že jste s námi spokojený a bude-li potřeba, jsme Vám samozřejmě kdykoliv opět k dispozici.

• úžasná komunikace

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za udělené doporučení. Vážíme si toho, že jste si pro nákup vybrala právě nás a moc nás těší, že jste byla s naším přístupem a vyřízením objednávky spokojená.
    Doufáme, že vybrané hodinky přinesly mnoho radosti.