• široký sortiment !
    • rychlost doručení ! Tedy v Praze

Reakce obchodu Helveti.cz

Josefe, velký dík za Vaše doporučení. Máme radost, že jste spokojený nejen s naší nabídkou, ale také rychlostí vyřízení své objednávky. Zákazníci v Praze mají opravdu drobnou výhodu, protože mohou využít expresní dopravu kurýrem a mít hodinky do pár hodin přímo u sebe. I u mimopražských zákazníků se však snažíme a ve většině případů jsme schopni skladové zboží doručit na adresu do druhého dne.
    Přejeme dlouhotrvající radost z nových hodinek.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Dobrý obchod ,vše přišlo v pořádku, dobře zabaleno.

Reakce obchodu Helveti.cz

Mockrát děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste s vyřízením své objednávky spokojená.

• Vynikající

Doporučuji!

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc Vám děkujeme za zpětnou vazbu a doporučení. Jsme moc rádi, že celý objednávkový proces proběhl k Vaší spokojenosti.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Vše OK, výborná komunikace.

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za udělení pěti hvězdiček a doporučení, jsme moc rádi, že jste byla s naším přístupem spokojená a minimálně stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Můj první, ale určitě ne poslední nákup v tomto obchodě. Lidé, kteří stojí za tímto obchodem musejí být srdcaři pro hodinky. Doporučuji

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za sdílení zkušenosti s naším obchodem s dalšími zákazníky a také za vloženou důvěru. Hodinky jsou pro nás radost a jsme rádi, pokud se tato skutečnost promítá do celé naší práce. Nadšení se snažíme sdílet a přenášet na vás zákazníky :) Přejeme, ať Vám nové hodinky dělají jen a pouze radost a pokud byste se rozhodl pro nějaké další, jsme Vám kdykoliv plně k dispozici.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Rychlost dodání, příjemná komunikace s obchodem, přehlednost zboží na e- shopu.

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme za Vaše doporučení a sdílení zkušenosti s naším obchodem. Velmi si vážíme Vaší osobní návštěvy. Přejeme, ať Vám nové hodinky skvěle slouží.

• Velký vyběr
    • Ochota

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za další provedený nákup, doporučení a připojené hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s námi spokojený a uděláme maximum pro to, aby Vaše spokojenost s naším obchodem trvala i nadále.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Dobrá komunikace a velká ochota.

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc Vám děkujeme za zpětnou vazbu a doporučení. Vážíme si toho, že jste si pro nákup vybrala právě nás a velmi nás těší Vaše spokojenost.
    Přejeme, že nové hodinky udělaly radost.

• Velký výber
    • Pěkný web
    • Rychlé a spolehlivé dodání

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za 100% hodnocení. S radostí čteme, že se Vám prostředí našeho e-shopu líbí a podobně nás těší, že jste byl spokojený s rychlostí vyřízení své objednávky.
    Přejeme, ať nové hodinky skvěle slouží.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

V Helvéti mají velký výběr, profi ale zároveň i přátelský přístup, rozumí tomu co dělají. Nakupoval jsem zde několikrát a vždy se rád vracím.

Reakce obchodu Helveti.cz

Vláďo, moc děkujeme za sdílení zkušenosti s naším obchodem. Velmi si vážíme toho, že jste si vybral hodinky opět právě u nás. Doufáme, že splní veškerá Vaše očekávání a budou skvěle sloužit.

Top hodinkový profíci

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za další provedený nákup, velmi si ho, stejně jako Vašich slov, vážíme a přejeme, aby Vám nové hodinky skvěle sloužily.

• Komunikace, domluva a jednání

Rozhodně u Helveti zase někdy nakoupím.

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za provedený nákup a udělené doporučení. Vaše spokojenost nás velmi těší a uděláme maximum pro to, abychom Vás ani v budoucnu nezklamali v případě potřeby jsme Vám kdykoliv k dispozici.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Rychlost dodání, kvalita komunikace, úcta k zákazníkovi
    • Chybí návod v češtině

Návod se dá stáhnout na internetu. Až zase budu hodinky někdy kupovat, tak v tomto obchodě. Návod mi jistě pošlou

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za provedenou objednávku, jsme moc rádi, že jste byl s jejím vyřízením spokojený. Omlouváme se, pokud jsme do balíčku zapomněli přidat návod. Vše samozřejmě napravíme a návod doposíláme na Vaši adresu.
    Vašeho doporučení i slov si velmi vážíme a budeme rádi, pokud se na nás v budoucnu opět obrátíte.
    Přejeme, ať nové hodinky skvěle slouží.

• Krásně přehledný eshop
    • Velký výběr značek
    • Součástí eshopu i informacemi nabitý blog
    • Záruka 5 let na téměř všechny hodinky

Tohle je krásný eshop ze kterého je vidět nadšení a fascinace hodinkami. Strávil jsem v eshopu mnoho hodin a vybral bych si tolik hodinek....
    Záruka pět let na 99% všech hodinek je perfektní a jen to dokládá to, že obchod si za značkami hodinek stojí. Možná bych našel lepší cenu, ale určitě ne stejné služby a entusiasmus.

Reakce obchodu Helveti.cz

Jardo, moc děkujeme, za Vaši recenzi a doporučení. Velmi si vážíme toho, že jste se při výběru nových hodinek obrátil právě na nás a moc nás těší Vaše spokojenost. Zpětná vazba zákazníků je pro nás velmi důležitá, vede ke zlepšení, anebo je takovým hnacím motorem a potvrzením toho, že vynaložené úsilí dává smysl.
    Přejeme, ať vybrané hodinky skvěle slouží.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

výborná komunikace s obchodem,doprava zdarma, dárek k vybranému zboží, super obchod!!!!!

Reakce obchodu Helveti.cz

Mockrát děkujeme za zpětnou vazbu a doporučení. Jsme rádi, že celý objednávkový proces proběhl k Vaší spokojenosti.
    Doufáme, že nové hodinky přinesly radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Výborný osobní přístup při prezentaci hodinek

Reakce obchodu Helveti.cz

Mockrát děkujeme za Vaše doporučení. Máme radost, že jste byl s naším přístupem a prezentací hodinek na prodejně spokojený. Přejeme, ať dělají pouze radost!
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Maximální spokojenost, uděluji 10 z 10!!!

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za provedený nákup a udělené doporučení. Vaše spokojenost nás velmi těší. V případě potřeby jsme Vám opět kdykoliv k dispozici.

• Kominikace
    • Přehled
    • Jednani

Ikdyz se obchod nerealizoval, tak lide praci delaji srdcem a to se musi ocenit !

Reakce obchodu Helveti.cz

Tomáši, moc děkujeme za Vaše doporučení a připojená slova, kterých si opravdu vážíme. Mrzí nás, že jsme nebyli schopni nijak urychlit dodání zboží, které k nám putovalo přímo od výrobce. Budeme rádi, pokud se na nás obrátíte třeba někdy v budoucnu.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• srozumitelné stánky, široký záběr sortimentu

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za udělení pěti hvězdiček, máme radost, že jste s podobou našeho e-shopu a nabídkou zboží spokojený.

• prodloužená záruka

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za provedený nákup. Jsme moc rádi, že jste byla s naším přístupem a rychlostí vyřízení své objednávky spokojená. Věřím, že v případě vybraných hodinek nebudete prodlouženou záruku potřebovat :)
    Přejeme, ať Vám nové hodinky dělají dlouhou dobu radost!