• Příjemná a ochotná obsluha
    • Profesionální vystupování
    • Slušné ceny kožených pásků
    • Rád zde opět nakoupím

Reakce obchodu Helveti.cz

Kamile, i Vám moc děkujeme za další provedený nákup a připojenou recenzi. Těší nás, jak nás vnímáte a budeme moc rádi, pokud se na nás v budoucnu opět obrátíte.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Spolehlivost rychlost a profi jednání

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc Vám děkujeme za zpětnou vazbu, doporučení a také to, že jste si pro nákup hodinek vybral opět právě nás. Vaší věrnosti si velmi vážíme.
    Přejeme, ať nové hodinky skvěle slouží.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Absolutní oddanost zákazníkům, profesionalita a odbornost personálu.

V tomto případě šlo o objednávku hodinek, které budou k dispozici až za čtvrt roku (limitka, rarita).

Reakce obchodu Helveti.cz

Ještě jednou Vám děkujeme za provedenou objednávku. Moc nás těší, že jste s našimi službami spokojený. To, jak nás zákazníci vnímají, je pro nás opravdu důležité a uděláme samozřejmě maximum pro to, abychom si Vaši přízeň zachovali. Doufáme, že se čekání vyplatí a chystaná novinka přinese nadšení a radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Velmi příjemné prostředí na pobočce v Holešovicích.
    • Profesionální přístup specialistů, které jsem potkal a mluvil s nimi.

Dobrý den, pane Hrachu,

moc děkujeme za sdílení zkušenosti s naším obchodem. Velmi si vážíme Vaší osobní návštěvy a také toho, že jste si vybral hodinky opět právě u nás. Doufáme, že splní veškerá Vaše očekávání a budou Vám skvěle sloužit.

• Rychle doručení
    • Spousta zboží skladem
    • Profesionální jednání

Reakce obchodu Helveti.cz

Pavle, jsme moc rádi, že jste byl s naším přístupem a rychlostí vyřízení své objednávky spokojený. Jsou-li vybrané hodinky v momentě objednání skladem v našem obchodě, nic nebrání jejich okamžitému odeslání. Ještě jednou děkujeme za vloženou důvěru. Doufáme, že vybrané hodinky přinesly radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Vysoce profesionální, vstřícně, milé a ochotné jednání.

Rychlost, spolehlivost.

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za další provedený nákup a recenzi, Vašich slov, stejně jako dporučení, si velmi vážíme. Budeme rádi, pokud se na nás v budoucnu opět obrátíte.

• Profi obchod a zacházení

Reakce obchodu Helveti.cz

Rádi bychom Vám poděkovali za nákup a Vaše slova, kterých si velmi vážíme. Je pro nás velmi důležité, že nás vnímáte jako spolehlivý obchod. Pro spokojenost zákazníků se snažíme dělat opravdu vše, co je v našich silách.