• Dárek k nákupu
    • Přehledný eshop

Reakce obchodu Helveti.cz

Lukáši, veliký dík za další provedenou objednávku. Jsme moc rádi, že jste s námi spokojený a minimálně stejnou spokojenost přejeme také s vybranými hodinkami :)

• solidnost, příjemné jednání

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za doporučení, vážíme si toho, že jste si pro nákup vybral právě nás!

• Příjemná a ochotná obsluha
    • Profesionální vystupování
    • Slušné ceny kožených pásků
    • Rád zde opět nakoupím

Reakce obchodu Helveti.cz

Kamile, i Vám moc děkujeme za další provedený nákup a připojenou recenzi. Těší nás, jak nás vnímáte a budeme moc rádi, pokud se na nás v budoucnu opět obrátíte.

• Přehledný obchod
    • Skvělá komunikace
    • Dárek k nákupu
    • Zboží dorazila velmi rychle

Reakce obchodu Helveti.cz

Lukáši, chtěli bychom Vám poděkovat za doporučení a připojenou recenzi. Vážíme si toho, že jste se při výběru hodinek obrátil právě na nás a máme radost, že Vás potěšila možnost výběru dárku k nákupu. Přejeme dlouhotrvající radost z nových hodinek!
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Dodržení předpokládané doby doručení.
    • Nemám výhrad.

Reakce obchodu Helveti.cz

Pane Růžičko, moc děkujeme za provedený nákup a doporučení. Těší nás, že jste s námi byl spokojený.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

• Opravdu super obchod. Perfektní jednání.
    • Bleskové vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za udělení pěti hvězdiček. Na co nejrychlejším vyřízení objednávky si zakládáme, jsme proto moc rádi, že jste s námi byl nejen v tomto ohledu spokojený :)

• Pestrá nabídka
    • Od 2000 Kč 5 let záruka
    • Ke každé objednávce dárek
    • Možnost vrácení zboží do tří měsíců

Naprosto profesionální obchod :). Palec nahoru.

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme, že jste se při výběru hodinek obrátil opět právě na nás. Děkujeme Vám také za doporučení a čas, který jste si našel pro naše ohodnocení. Těší nás, že jste s našimi službami i přístupem spokojený.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

u Vás první nákup, vše je uvedeno

Reakce obchodu Helveti.cz

Petře, moc děkujeme za doporučení. Vážíme se toho, že jste se při nákupu obrátil právě na nás!

Super

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za Vaše doporučení, těší nás, že jste s námi byl spokojený :)

• Top hodinkový profesionálové
    • Skvělá komunikace
    • Zkracování tahů
    • Atd

Reakce obchodu Helveti.cz

Rádi bychom Vám moc poděkovali za další nákup a Vaše slova, kterých si velmi vážíme. Je pro nás velmi důležité, že nás vnímáte jako spolehlivý obchod. Pro spokojenost zákazníků se snažíme dělat vždy maximum.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Jedná se o můj čtvrtý nákup u této firmy a pokaždé ke vší spokojenosti.

Reakce obchodu Helveti.cz

Pane Marku, moc Vám děkujeme za další provedený nákup a připojenou recenzi. Vaší věrnosti si velmi vážíme a máme velikou radost, že jste s naším přístupem stále spokojený.
    Přejeme, ať nové hodinky skvěle slouží a v případě potřeby jsme Vám samozřejmě kdykoliv k dispozici.

• Rychlost vyrizeni objednavky

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za nákup a udělené doporučení. Jsme moc rádi, že jste byl s rychlostí vyřízení své objednávky spokojený a minimálně stejnou spokojenost přejeme také s novými hodinkami.

Top
    Hodinkový profíci

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc děkujeme za doporučení a připojené hodnocení. Vážíme si toho, že jste si pro nákup vybral opět právě náš obchod. Jak nás vnímáte je pro nás velmi důležité a jsme rádi, že jsme Vás ani tentokrát nezklamali. Doufáme, že vybrané zboží přineslo radost.

• Nič

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za doporučení a čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho obchodu. Pokud tentokrát neproběhlo vše dle Vašich představ, budeme rádi, pokud nám dáte v rámci příštího nákupu šanci vše napravit tak, abychom si od Vás zasloužili celých 100% :)
    Přejeme mnoho radosti z nových hodinek.

• zboží dobře popsáno

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a doporučení. Jsme rádi, že jste s popisy produktů na našich stránkách spokojený.
    Přejeme, ať nové hodinky skvěle slouží a přináší pouze radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Velká spokojenost. Přístup a ochota personálu nasadila vysokou laťku ostatním eshopům...
    Zboží dorazilo na domluvený termín přesně..

Reakce obchodu Helveti.cz

Mockrát děkujeme za provedený nákup, ale také Vaši recenzi a doporučení. Vážíme si toho, že jste se obrátila právě na náš obchod a máme velkou radost, že jste byla s naším přístupem i celkovým zpracováním své objednávky spokojená.

• zájem o zákazníka
    • mívají limitované edice

Reakce obchodu Helveti.cz

Děkujeme Vám za doporučení, moc nás těší Vaše spokojenost. U limitek, zvlášť těch zajímavých, se vždy snažíme zajistit nějaké na sklad. Někdy se však stává, že jsou u nás vyprodané dřív, než vůbec dorazí do ČR, takže pokud Vás tato oblast zajímá, chce si jí to pohlídat. :)
    Přejeme, ať nové hodinky skvěle slouží.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Vše v pořádku jako vždy velká spokojenost.Doporučuji!!!

Reakce obchodu Helveti.cz

Pane Martinku, moc děkujeme za další provedený nákup a čas, který jste si našel pro ohodnocení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že celá objednávka proběhla dle Vašich představ a doufáme, že vybrané hodinky přinesly velkou radost.
    Za Helveti.cz - Darina Vokrojová

Na tomto eshopu jsem našel kvalitní hodinky známých značek. Chtěl jsem hodinky s automatickým strojkem a koupil jsem kvalitní SEIKO. Vyplněný certifikát, záruční list, dárek a doprava zadarmo. Úžasné. Také nabídka na roční bezplatné pojištění hodinek a zmenšení řemínku zdarma je parádní. Hodinky přišli rychle, se zkráceným řemínkem, ale ještě jsem jej musel sám dodatečně zkrátit. Nevadí, jsem spokojený a již mám vyhlídnuté další modely hodinek, které tu do budoucna budu kupovat. Tento obchod můžu doporučit a při cestě do Prahy půjdu navštívit kamennou prodejnu.

Reakce obchodu Helveti.cz

Moc Vám děkujeme za provedenou objednávku a doporučení, vážíme si toho, že jste si pro nákup vybral právě náš obchod. Máme velikou radost, že jste s naší nabídkou i službami spokojený. Snažíme se dělat maximum pro to, aby byl online výběr hodinek příjemný a pohodlný, ovšem budeme moc rádi, pokud nás příležitostně navštívíte také osobně.
    Mrzí nás, že jsme velikost náramku zcela netrefili, doufáme však, že vybrané hodinky předčily očekávání a přejeme, ať skvěle slouží! V případě potřeby jsme Vám opět kdykoliv k dispozici.

• Velky vyber
    • Rozumne ceny
    • Prijemny personal
    • Dobra podpora na Facebooku
    • Vernostni program
    • Darky k objednavce
    • Horsi parkovani

Muj oblibeny obchod s hodinkami, kde se ve stredni a vyssi tride hodinek najde skoro kazdy. Top znacky za statisice se zde nenajdou, ale jinak to opravdu krasna "hrackarna pro velke kluky a holky"

Reakce obchodu Helveti.cz

Lukáši, moc Vám děkujeme, že jste se při výběru hodinek obrátil opět právě na nás, Vaší věrnosti si velmi vážíme a máme radost z toho, jak nás vnímáte a pevně doufáme, že se v tom ani do budoucna nic nezmění - alespoň z naší strany pro to uděláme maximum.
    Co se týká parkování, je v naší lokalitě situace opravdu složitější. Zákazníkům obvykle doporučujeme využít parkovací místa na nábřeží Kapitána Jaroše naproti fin. úřadu přímo u Vltavy, ve směru od Letenského tunelu k Hlávkově mostu - k nám je to pak asi 200 m pěšky :)
    Přejeme, ať nové hodinky dělají dlouhou dobu radost.