Spolehlivost, rychlost. Obsluha a vystupování prodavačů.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a kladné hodnocení. Těší nás, že se Vám na prodejně líbilo. Kolegové jsou profesionálové a vždy rádi poradí. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

• Úžasný personál

• Dobrá cena + doprava zdarma

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás Vaše celková spokojenost s rychlým dodáním a také s příznivou cenou zboží. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro nákup právě u nás.

tým Smarty

• U zboží objednaného přes www a vyzvednutého na prodejně se vás snaží přesvědčit, že ho nelze vrátit do 14dní, jelikož jste objednávku vyzvedli/případně i zaplatili osobně na prodejně - není pravda, máte nárok
    • Při objednávce přes www s vyzvednutím na prodejně označují maily kolem objednávky jako Rezervaci - pokud jste neklikli přímo rezervace, ale klasicky objednali, trvejte na tom, že je to objednávka s právy dle zákona, nehledě na to, jak se jejich maily jmenují

Objednávku přes internet s vyzvednutím na prodejně jsem chtěl ve 14denní lhůtě vrátit (ve skutečnosti to bylo za cca 12hodin po odzkoušení). Na prodejně se mě ale snažili přesvědčit, že jelikož jsem vyzvedl zboží na prodejně, jedná se o nákup na prodejně a nemám právo vrátit do 14dní. Vezmou mi zboží zpět, ale strhnou si 1400 jako nějaký poplatek. Trval jsem na vrácení do 14 dní a odmítl jakýkoliv poplatek hradit, nakonec zboží přijali, ale před vrácením peněz mi opět volali a snažili se mě podruhé přesvědčit, že jelikož jsem vyzvedl na prodejně, tak "prý dle zákona" (to opravdu není dle zákona) nemohu vrátit do 14dní a strhnou mi 1400 za to, že vzali zboží zpět. Opět jsem trval na vrácení celé částky a nakonec mi celou vrátili. Shrnutí: pokud objednáváte přes www a vyzvednete na pobočce, máte nárok na 14denní vrácení bez udání důvodu, ikdyž si zboží vyzvednete osobně a ikdyž ho mají zrovna na pobočce skladem a je připraveno k odběru do 60minut. Podstatné je, jak objednávka vznikla, ne kde a jak zboží vyzvednete. A ještě jedna věc, které jsem si všimnul - pokud jsem klasicky objednal zboží přes www přes košík a dal vyzvednout na pobočce, která měla zboží zrovna skladem, všechny jejich maily zněly jako Rezervace a nikoliv Objednávka. Na webu pak uvádějí, že od objednávky (nikoliv rezervace) lze odstoupit do 14dní. Tedy snaží se internetovou objednávku v tomto případě nazývat jako rezervaci a pak vám tvrdit, že jste zboží na prodejnu vlastně neobjednali, ale pouze si ho tam rezervovali a pak přišli vyzvedli a zaplatili a tím pádem se jednalo o nákup na prodejně. Tak pozor na to, dle mě také nekalá obchodní praktika, pokud zboží klasicky vložíte do košíku, dáte dokončit objednávku s vyzvednutím na prodejně, pak je to Objednávka a nikoliv jen Rezervace a máte nárok na vrácení zboží do 14dní, nehledě na to, jak se jejich maily potvrzující objednávku jmenují.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Pro zboží zakoupené v prodejně platí jiné podmínky než pro zboží doručené distančním způsobem. Mrzí nás Vaše špatná zkušenost, věříme však, že příští případná návštěva prodejny či objednávka dopadne mnohem lépe.

• Velká spokojenost

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás Vaše celková spokojenost s nákupem a budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro nákup právě u nás.

• rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za Vaši důvěru a pozitivní hodnocení. Vážíme si Vaší spokojenosti, především že oceňujete rychlost vyřízení objednávky. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete uskutečnit nákup u nás.

• Rychle připravené objednané zboží

• Dobre jednani

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a především, že oceňujete jednání ze strany obchodu. Budeme se těšit na Vaše další případné nákupy.

tým Smarty

Byl to můj první nákup a vše proběhlo bez problémů.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a budeme se těšit na Vaše další případné nákupy či návštěvu prodejny.

tým Smarty

• Smarty je mladistvý ochod s tahem na branku. Poměrně často mají lákavé akce s opravdu super cenami. Objednávám zde ráda a vyzvedávám v Auparku HK, kde jsou vždy milí a vstřícní. Obzvláště tuto pobočku doporučuji!

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a především, že oceňujete příznivé ceny a také vstřícnost prodejců. Budeme se těšit na Vaše další případné nákupy či návštěvu prodejny.

• Dobrá cena.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a především, že oceňujete příznivou cenu. Budeme se těšit na Vaše další případné nákupy.

tým Smarty

• Rychlé dodání, perfektní ceny, koupeno jako akce dne

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a především, že oceňujete rychlé vyřízení Vaší objednávky a příznivou cenu. Budeme se těšit na Vaše další případné nákupy.

• Rychlost cena komunikace

Naprosto korektní. Doporučují.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

• Dobrý

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

Tým Smarty

Nakupuji zde celkem často a vždy jsem byl spokojený cenou a rychlostí dodání.
    Bohužel tentokrát přišel jeden ze dvou krytů poškozený,asi výrobní vada/chybí kus spodní části/...

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení a cenami v našem obchodě. Pokud Vám dorazilo vadné zboží, prosíme jej vrátit nebo reklamovat přes kamennou prodejnu nebo ho zaslat na reklamační oddělení, více v sekci "reklamace a vrácení zboží" na webu Smarty. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým Smarty

• Obrovský výběr nejen elektro niki na eshopu i v kamenných prodejnách
    • Velmi přehledný eshop
    • Dostupnost kamenných prodejen po Praze
    • Skvělé ceny, velmi konkurenceschopné
    • Výběr zboží napříč cenovými třídami – od lowcost značek po ty nejdražší prémiové
    • Akční zboží s velkými slevami
    • Dostupnost výrobků i v použité či snížené kvalitě, dostupné i méně movitějším
    • Jako jedni z mála disponují Apple produkty i po zahájení prodeje skladem

Se Smarty obchodem jsem spokojena již mnoho let Kupují zde veškerou elektroniku i příslušenství, stejně jako Apple produkty několikrát ročně. Zboží si vybírám vždy na eshopu, proto nemám zkušenost s kamennými prodejnami a prodejci v nich, ale vyzvednutí je vždy bleskové a prodejci jsou u výdeje vždy moc milí.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a nákupy u nás jsou pro Vás pozitivním zážitkem. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

• Rychlost objednání
    • Zboží bylo skladem ihned k vyzvednutí

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým Smarty

• Vstřícná a ochotná obsluha.

Naprostá spokojenost!

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se všem našim zákazníkům poskytnou co nejlepší servis a služby aby se k nám rádi vraceli. Kolegové jsou profesionálové na které se můžete s důverou obrátit. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• slušná cena
    • archaický manipulační poplatek, to jsme dlouho neviděl!

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení a cenami v našem obchodě. Dle ověření Vaší objednávky je částka 59 Kč platba za dobírku, nejedná se o žádný manipulační poplatek. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• ceny, rychlost

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení a cenami v našem obchodě. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.