• Hezký přehledný e-shop
    • Rychlé odeslání a dodání

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží a vše proběhlo k Vaší plné spokojenosti. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Výběr zboží
    • Zajímavé akce
    • Rychlost vyřízení objednavky
    • Příjemný personál na prodejně

Jako vždy perfektní zkušenost s objednávkou a následným vyzvednutím na prodejně. Smarty má často zajímavé výprodeje se skvělým výběrem zboží pro nadšence jako jsou hlavně děti a manžel, takže se dá skvěle nakoupit. Někdy tedy něco nestihnu koupit kvůli skvělé ceně, ale i tak se dá vybrat.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byla spokojena s nákupem a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Snažíme se, aby ceny pro naše zákazníky byli co nejvíce zajímavé, proto nabízeme časté speciální akce a slevy. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Zboží skladem = dodání druhý den
    • Velký výběr

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste nalezl požadovaný výrobek. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.

Tým Smarty

• Rychlost dodání, přehledný web, přijatelné ceny, prodejna v centru Prahy.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

• Levně a rychle

Jsem spokojen.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s nákupem v našem eshopu. Snažíme se, aby ceny pro naše zákazníky byli co nejvíce zajímavé, proto nabízeme časté speciální akce a slevy. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Rychlé jednání

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• rychlost dodání, doporučuji

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu/výdejové místo či domů. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Spolehlivý prodejce

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byls spokojen s rychlostí dodání. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.

• bleskové vyřízení objednávky

rychle jednání, zboží dorazilo v pořádku

• Dobré ceny
    • Velký sortiment

• Ceny
    • Kvalitní balení výrobku

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl spokojen/a s nákupem u nás a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Přehledný obchod
    • Rychlé doručení
    • Sleva při nákupu
    • Nenašel jsem možnost doručení do boxu

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl spokojen s nákupem u nás a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Doručení na výdejní místo naleznete pod možností "Osobní odběr: 8300+ míst v ČR". Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým Smarty

• Vše proběhlo velmi rychle a podle objednávky.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl spokojen/a s nákupem u nás a že vše proběhlo v pořádku a rychle. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým Smarty

Vše proběhlo v pořádku. Zboží mi bylo doručeno druhý den.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl spokojen s nákupem u nás a že oceňujete rychlost vyžízení objednávky a naše dobré ceny. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Osobní přístup
    • Rychlé vyřízení

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byla spokojena s nákupem u nás a že oceňujete osobní přístup a rychlé vyřízení. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• rychlé doručení
    • ceny
    • podpora

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl s návštěvou u nás spokojen/a a oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým Smarty

• nižší ceny oproti konkurenci
    • rychlost dodání
    • přehledné webové stránky

Rychlost a spolehlivost

• jednoduché, rychlé

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti a že oceňujete rychlost doručení a také uživatelsky přívětivý e-shop. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.