• dobrá cena
    • dostupnost na prodejně

SPOKOJEN

• Ochotný personál na prodejnách Smarty a iWant v Plzni řešit problémy e-shopu, který má řadu chyb.

Potvrzení objednávky ze Smarty přijde z iWantu. Eshop Samrty nabízí vyzvednutí zboží i z iWantu ovšem pak nelze uplatnit dárkové poukazy, ikdyž e-shop píše, že to lze v následujícím kroku, který při vybrání prodejny iWant nenastane. Na odstoupení od kupní smlouvy zaslané opakovaně e-mailem nikdo nereaguje.

• Rychlé vyřízení. Objednávku jsem vyzvedl na prodejne a paní prodavačka byla velice vstřícná a milá.

Rychlé dodání

16.7 jsem vytvořil objednávku, měla být expedována 22.7, zatím každý den je posunuta o den déle, pro teď má být expedována 30.7, rád bych věděl proč se to děje, ale žádné info nemám. Upřímně pomalu mi dochází nervy a uvažuji o kompletním zrušení objednávky. Ale i tak mám obchod Smarty rád.

Rychlost dodani produktu super

• rychlost vyřízení

trvá to než něco dojde

Nakupuji zde opakovaně a vždy spokojenost.

jsem spokojena děkuji

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• Dobrá dostupnost - pobočka v centru Olomouce
    • Zboží připraveno k vyzvednutí do 60 minut
    • Personál milý a ochotný
    • Rychlé vyřízení

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

• nakupuji nepravidelně
    • vždy rychlé a přesné vyřízení objednávky
    • komunikace na úrovni

S firmou Smarty prozatím naprostá spokojenost s veškerým jednáním vůči zákazníkovi.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a nákupy u nás jsou pro Vás pozitivním zážitkem. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

• poštovné
    • rychlost dodání

Doporučuji.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení a cenami v našem obchodě. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Mnoho recenzí na ověření

Spokojenost se vším

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

Tým Smarty

• Velmi příjemný personál, vždy vše v pořádku a pokaždé se rádi vracíme, objednávané jak na eshopu tak nakupujeme v kamenných prodejnách. Děkujeme. Nejlepší obchod který znám.

Fantastický personál
    Rychlé dodání
    Fantastický výběr
    Když potřebujete s něčím poradit nebojte se zeptat, všichni jsou velmi milí a ochotní

Vše bez problémů :)

Tým Smarty

• Objednáte a ještě týž den to máte.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu/výdejové místo či domů. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým Smarty

Obchod rychle reagoval na žádost ohledné podání informace ke zboží.
    Řychlé dodání.