• zakoupeno v Smarty.cz před 1 týdnem

• Jediný obchod, kde měli černou variantu chytrého pásku za stejnou cenu, jako červenou.

Výborná cena, rychlé dodání.

• rychlost doruceni
    • velky vyber
    • dobre ceny
    • rychlost vraceni penez pri odstoupeni od smlouvy

Zbozi bylo doruceno do 2 pracovich dni. jeden produkt mi nevyhovoval, proto jsem posilala zpet a penize mi byli pripsany na ucet hned ten den, co balicek prijali.

• rychlost ochota
  • zakoupeno v Smarty.cz před 1 týdnem

• Rychlost a samotná instalace skla v obchodě
  • zakoupeno v Smarty.cz před 1 týdnem

první objednávka, proběhla bez problému

• Konkurence schopná cena produktu

• Rychlost, spolehlivost.

Reakce obchodu Smarty.cz

těší nás, že jste s nákupem spokojen a velice děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Vážíme si Vaší spokojenosti a těšíme se na případný další nákup. Budeme se i nadále snažit udržet rychlost našich dodávek.

Přejeme pohodový den,

• Spolehlivé
    • Není průběžná aktualizace stavu objednávky.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za Vaši důvěru a pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že zboží dorazilo v pořádku a nákup byl dle Vašich představ. Budeme se těšit na případnou další objednávku.

Ohledně stavu Vaši objednávky průběžně informujeme prostřednictvím e-mailem, zároveň je možné její stav sledovat po přihlášení do uživatelského účtu.

• dobré ceny
    • široký sortiment
    • slevy a akce

Reakce obchodu Smarty.cz

těší nás Vaše spokojenost a děkujeme za pozitivní hodnocení. Vážíme si Vaší spokojenosti, jsme rádi, že ceníte nejen příznivé ceny ale i širokou nabídku produktů. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete uskutečnit nákup u nás.

• Cena,příslušenství v ceně

Reakce obchodu Smarty.cz

velice děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a doporučení. Vážíme si Vaší spokojenosti a budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro nákup u nás.

• zakoupeno v Smarty.cz před 2 týdny

• Objednávka měla obsahovat jako bonus Smarty.cz sluneční brýle, ale asi je dali někomu jinému...

Reakce obchodu Smarty.cz

těší nás Vaše spokojenost a děkujeme za pozitivní hodnocení. Vážíme si Vaší spokojenosti a budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete uskutečnit nákup u nás.

Brýle nebyly operátory na skladě zabaleny do Vašeho balíčku, nicméně návrh na dodatečné odeslání byl zamítnut.

vše OK

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za kladné hodnocení a zpětnou vazbu Vážíme si Vaší spokojenosti a důvěry.
    Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro nákup právě u nás.

S přáním pohodového dne,

• zakoupeno v Smarty.cz před 2 týdny

• Vždy rychle vyřízeno k plné spokojenosti

Přejeme pohodový den,

• Rychlost, spolehlivost, cena

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším eshopem a především, že oceňujete rychlé vyřízení Vaší objednávky společně s příznivými cenami produktů . Budeme se těšit na Vaše další případné nákupy.

• Naprosto neskutečná rychlost doručení

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším eshopem a především, že oceňujete rychlé vyřízení Vaší objednávky.

Budeme se těšit na Vaše další případné nákupy.

• zakoupeno v Smarty.cz před 2 týdny

• rychlé dodání a vždy s nějakým praktickým dárkem navíc
    • i když jsem do poznámky uvedl dodací adresu, tak na ní nebyl brán zřetel.
    • Po odeslání jsem se pokoušel změnit dopravce, ale bylo mi řečeno že už to není možné

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za zpětnou vazbu a komentář. Těší nás, že kladně hodnotíte rychlost dodání a také dárky zdarma, které máme k produktům.

Při vytváření objednávky má zákazník možnost vyplnit si dodací údaje dle preferencí. Bohužel ne vždy se nám podaří podchytit poznámku zákazníka, za což se moc omlouváme.

Změnu přepravní společnosti je možné provést pouze před fakturací a odeslání zboží.

I přes vzniklé nepříjemnosti budeme rádi, když opět využijete naše služby.

Kvalita zboží hrají Super,rychlí dodání,cena

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme velice rádi, že oceňujete rychlost našeho eshopu a kvalitu nabízených produktů.

Budeme se těšit na případný další nákup u nás.

Reakce obchodu Smarty.cz

těší nás Vaše spokojenost a děkujeme za pozitivní hodnocení. Vážíme si Vaší spokojenosti, jsme rádi, že ceníte rychlé vyřízení Vaši objednávky. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete uskutečnit nákup u nás.

Tým Smarty

• zakoupeno v Smarty.cz před 2 týdny

Rychlé dodání. Jsem spokojená.

Reakce obchodu Smarty.cz

Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro nákup právě u nás.

S přáním pohodového dne,

• super rychlé a přesné

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za kladné hodnocení a zpětnou vazbu. Těší nás, že oceňujete rychlost, jakou byla vaše objednávka vyřízena.

Budeme se těšit na vaše další nákupy u nás a věříme, že si vaši spokojenosti nadále udržíme.

S přáním pohodového dne