Celkově obchod ok

Všechno v pořádku.

Vše v pořádku, rychlé vyřízení objednávky, doporučuji

rychle, přehledně, bez problémů

• přehledný web
    • dobré ceny
    • rychlost doručení
    • zatím jsem nenašel...

Poprvé jsem objednal z jejich eshopu, všechno cajk...když jsem se po stejném produktu ptal na pobočce na Floře, tak mi bylo řečeno,že musí objednat a bude druhý den...takže u tohoto shopu doporučuji zásadně online

• super parkování v obchodním domě
    • skvělá domluva s zaměstnancem, je vidět že se pán vyzná a rád poradí

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

Tým Smarty

• Dost zboží skladem, alespoň píšou
    • U zboží, které bylo na e-shopu uvedeno, jako skladem na zboží velmi dlouho čekám

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. V případě že je zboží dostupné na hlavním skladu je doba doručení při objednání do 14h ten samý den, přibližně 1-2 pracovní dny. V opačním případě se termíny doručení prodlužují o přeposlaní zboží z jiné prodejny nebo od dodavatele. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu/výdejové místo či domů. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Ochotný personál

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se všem našim zákazníkům poskytnou co nejlepší servis a služby aby se k nám rádi vraceli. Kolegové jsou profesionálové na které se můžete s důverou obrátit. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým Smarty

• Zaměstnanec příjemný, upozornil mě na mou chybu v objednávce když jsem špatně objednal kryt a snažil se na místě vyměnit za jiný.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl s návštěvou u nás spokojen a oceňujete pro-zákaznický přístup našeho prodejce. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Rychle s jednoduche

Tým Smarty

• vše co jsem chtěl objednat (specifický kryt a sklo) na jedom místě i s telefonem
    • rychlé doručení

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží a vše proběhlo k Vaší plné spokojenosti. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým Smarty

• Rychlost a v pořádku vše

Nevýhoda spíš můj výběr jednoho ze dvou krytů. Jedná se o Spigen kryt, pěkně tenký lehký celkem, ale hodně klouže v ruce. Takže nepoužitelný

Tým Smarty

• Ochota a spolupráce s prodavačem na pobočce

U prodejce smarty.cz jsem si kupoval klávesnici k ipadu. Před samotným nákupem jsem si chtěl ověřit, zda konstrukce klávesnice tablet bez problému udrží (neboť recenze na tento produkt ve vybraných případech popisovaly, že tablet v konstrukci nedrží).
    Dorazil jsem tedy na pobočku v Olomouci s tím, že produkt ozkouším a poté případně koupím. Nicméně mi bylo řečeno, že produkt nemůže být vybalen z původního obalu před samotným nákupem. Současně v případě, že produkt zakoupím a nebudu spokojen, nemohu jej okamžitě bezplatně vrátit. Musel jsem si zakoupit službu za 69,- která by mi případné vrácení umožnila……. S klávesnicí jako takovou jsem spokojen, ale u smarty bych už nenakupoval, protože se mi nelíbí, že nabízí zpoplatněné služby, které bývají jinde standardem v rámci samotného nákupu….

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. V případě nákupu na prodejně je možné zboží před zakoupením prohlédnout, u některého typu zboží, které se hůře uvádí do původního stavu může být vyžadován poplatek, nicméně ve Vašem případě doporučujeme kontaktovat oddělení záruk na emailu [email protected], zda-li by Vám částku za tuto nevyužitou službu navrátili. Případně kontaktujte naší podporu na čísle +420 226 201 606 nebo emailu [email protected]

Tým Smarty

• Firma neví v jakém obchodě u nich jste nakoupili (např. Nákup na Chodově a přijde vám hodnocení na Arkády)

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Dle ověření historie transakčních zpráv, Vám byl zaslán dotazník spokojenosti právě od prodejny Chodov, kde jste vyzvedával rezervaci. Prosíme o přeposlání uváděné chybné zprávy na email [email protected], abychom záležitost mohli blíže prověřit.

• Přehlednost
    • Kamenné pobočky
    • Rychlá komunikace
    • Akční ceny

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

Tým Smarty

• Jako vždy naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a nákupy u nás jsou pro Vás pozitivním zážitkem. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

Tým Smarty

• Velmi rychlé dodání a vše v pořádku

Tým Smarty

• Hodne věcí skladem na prodejne

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste nalezl požadovaný výrobek. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.

• MHD

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se našim zákazníkům poskytnou co nejširší sít obchodů a odběrných míst pro vyzvednutí jejich zboží. Tuto službu osobního odběru poskytujeme zdarma. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.