• Znamost obchodu
    • Profesionalita
    • Servis

rychlé jednání a dobrá komunikace

• Zboží vráceno
    • 9

objednávka z domova

• Sortiment za dobré ceny
    • Ochota personálu
    • Vyřízení objednávky
    • V místě bydliště

Obchod odmítá uznat vrácení zboží ve 14 dnech při objednávce on-line a vyzvednutí na prodejně.

• Velký výběr

Ceny na webu nedodržují, objednávku zruší jenom z důvodu , že to nechtějí prodat za cenu na webu. Totálně mimo chápání.

Neochotný personál

• Rychlé dodání.

Vždy vše v pořádku.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s cenami v našem obchodě a také s rychlostí dodání. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás. Děkujeme.

• přehledný eshop
    • fajn ceny
    • příkladná informovanost o obj.
    • moderní prodejny a skvělý personál

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

Tým Smarty

• Dostupnost vídejního místa.

• Klamou lidi
    • Máji tam velký zmatek
    • Odesílají objednávku, když jí člověk zruší
    • Nevěřím tomu obchodu

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost, poprosíme Vás o zaslání podrobnějších informací na [email protected]. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

rychle dodani...... ted testuji

• Super rychlost

Tým Smarty

dobrá cena, výdejní místo na prodejně mám blízko

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením a cenovou nabídkou. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

Tým Smarty

Rychlá dodávka, vše bez problémů

Rychlost vyřízení.

Tým Smarty

Obchod vybrán náhodně, ale velká spokojenost, jak s cenou,tak s dodáním.