• Výběr zboží
    • Zajímavé akce
    • Rychlost vyřízení objednavky
    • Příjemný personál na prodejně

Jako vždy perfektní zkušenost s objednávkou a následným vyzvednutím na prodejně. Smarty má často zajímavé výprodeje se skvělým výběrem zboží pro nadšence jako jsou hlavně děti a manžel, takže se dá skvěle nakoupit. Někdy tedy něco nestihnu koupit kvůli skvělé ceně, ale i tak se dá vybrat.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byla spokojena s nákupem a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Snažíme se, aby ceny pro naše zákazníky byli co nejvíce zajímavé, proto nabízeme časté speciální akce a slevy. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Příjemný obchod
    • Ochotný prodavajici
    • žádná nevýhoda

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl s návštěvou u nás spokojen a oceňujete pro-zákaznický přístup našeho personálu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Prozákaznický přístup
    • Ochota pomoci
    • Nápomocné rady a doporučení pro péči o produkt

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl spokojen/a s nákupem u nás a že oceňujete všechy zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás, ať už při návštěvě jedné z našich prodejen nebo vytvořením objednávky na našem webu.

Tým Smarty

• Velmi ochotný a příjemný personál
    • Zboží nebylo připravené, měla jse víc položek a musela jsem čekat, až je paní dá dohromady.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byla spokojena s nákupem u nás a že oceňujete ochotu. Zboží se skladuje v zadní části prodejny, kde je ho nutné nejprve "posbírat" a následně může být zákazníkovi vydáno. V takovém případě se může pár minut čekat. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na další návštěvu naší prodejny nebo případnou objednávku na eshopu.

Tým Smarty

• Zaměstnanci velice vstřícní ke všem mým dotazům:) maximální spokojenost ☝

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti a že oceňujete vstřícnost a profesionalitu prodejců. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým Smarty

• Smarty je mladistvý ochod s tahem na branku. Poměrně často mají lákavé akce s opravdu super cenami. Objednávám zde ráda a vyzvedávám v Auparku HK, kde jsou vždy milí a vstřícní. Obzvláště tuto pobočku doporučuji!

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a především, že oceňujete příznivé ceny a také vstřícnost prodejců. Budeme se těšit na Vaše další případné nákupy či návštěvu prodejny.

S přáním krásného dne,
    tým Smarty

• Vstřícná a ochotná obsluha.

Naprostá spokojenost!

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se všem našim zákazníkům poskytnou co nejlepší servis a služby aby se k nám rádi vraceli. Kolegové jsou profesionálové na které se můžete s důverou obrátit. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Sortiment za dobré ceny
    • Ochota personálu
    • Vyřízení objednávky
    • V místě bydliště

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

• Zboží bylo skladem
    • Ochotný pán na pokladně

• vstřícné jednání
    • ochotně poradili

• Bezkonkurenční cena
    • Kamenné prodejny
    • Ochotný prodejce, nabídl pojištění, ale netlačil, když jsem nechtěl
    • Rychlé připravení rezervace

• Velice ochotný personál

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu.
    Těší nás, že vám kolegové z prodejny poskytli přátelský a profesionální přístup, na kterém si zakládáme. Jsme rádi, že vše proběhlo k vaší spokojenosti a budeme se těšit na případnou další návštěvu.

S přáním příjemného dne,
    tým Smarty

• Výborná obsluha a ochota.

Reakce obchodu Smarty.cz

těší nás Vaše spokojenost s nákupem, především že oceňujete ochotu a přístup prodejců, na kterém si zakládáme. Děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a budeme rádi, pokud se i příště obrátíte opět na nás.

• skvělé ceny
    • příjemný personál

• Milý a ochotný personál

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojený s nákupem a oceňujete profesionalitu našich prodejců. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým Smarty

• Odborný a ochotný personál.

• Vstřícnost
    • Ochota