• Rychlé dodání, perfektní ceny, koupeno jako akce dne

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a především, že oceňujete rychlé vyřízení Vaší objednávky a příznivou cenu. Budeme se těšit na Vaše další případné nákupy.

S přáním krásného dne,
    tým Smarty

• Rychlost cena komunikace

Naprosto korektní. Doporučují.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

• Dobrý

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

Tým Smarty

Nakupuji zde celkem často a vždy jsem byl spokojený cenou a rychlostí dodání.
    Bohužel tentokrát přišel jeden ze dvou krytů poškozený,asi výrobní vada/chybí kus spodní části/...

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení a cenami v našem obchodě. Pokud Vám dorazilo vadné zboží, prosíme jej vrátit nebo reklamovat přes kamennou prodejnu nebo ho zaslat na reklamační oddělení, více v sekci "reklamace a vrácení zboží" na webu Smarty. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým Smarty

• Obrovský výběr nejen elektro niki na eshopu i v kamenných prodejnách
    • Velmi přehledný eshop
    • Dostupnost kamenných prodejen po Praze
    • Skvělé ceny, velmi konkurenceschopné
    • Výběr zboží napříč cenovými třídami – od lowcost značek po ty nejdražší prémiové
    • Akční zboží s velkými slevami
    • Dostupnost výrobků i v použité či snížené kvalitě, dostupné i méně movitějším
    • Jako jedni z mála disponují Apple produkty i po zahájení prodeje skladem

Se Smarty obchodem jsem spokojena již mnoho let Kupují zde veškerou elektroniku i příslušenství, stejně jako Apple produkty několikrát ročně. Zboží si vybírám vždy na eshopu, proto nemám zkušenost s kamennými prodejnami a prodejci v nich, ale vyzvednutí je vždy bleskové a prodejci jsou u výdeje vždy moc milí.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a nákupy u nás jsou pro Vás pozitivním zážitkem. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

• Rychlost objednání
    • Zboží bylo skladem ihned k vyzvednutí

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým Smarty

• Vstřícná a ochotná obsluha.

Naprostá spokojenost!

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se všem našim zákazníkům poskytnou co nejlepší servis a služby aby se k nám rádi vraceli. Kolegové jsou profesionálové na které se můžete s důverou obrátit. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• slušná cena
    • archaický manipulační poplatek, to jsme dlouho neviděl!

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení a cenami v našem obchodě. Dle ověření Vaší objednávky je částka 59 Kč platba za dobírku, nejedná se o žádný manipulační poplatek. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• ceny, rychlost

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení a cenami v našem obchodě. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Vše jak bylo napsáno

Tým Smarty

Chci se podělit o svou nepříjemnou zkušenost s obchodem Smarty.cz. Dne 19. ledna jsem na jejich webu objednal grafickou kartu RTX 4070 SUPER od MSI za poměrně vysokou částku, zaplatil jsem a osobně si ji vyzvedl na pobočce Palladium. Deset dní po nákupu jsem zjistil, že grafická karta začala vydávat skřípavý zvuk a rozhodl se ji vrátit, protože na webu v sekci pro vrácení zboží bylo uvedeno, že zboží lze bez problémů vrátit do 14 dnů od nákupu v souladu se zákonem. Zaměstnanci pobočky mi však vrácení zboží odmítli, odkazujíce se na drobné písmo v „obchodních podmínkách“, kde bylo uvedeno, že vrácení je možné POUZE v případě doručení zboží. Osobní odběr z obchodu se tedy nezapočítává. Na můj dotaz, proč tak důležitou informaci neuvádějí přímo v sekci vrácení na webu, mi bylo odpovězeno pouhým pokrčením ramen. Komunikace s podporou přinesla stejný výsledek jako v obchodě, ale když jsem hrozil, že se obrátím na vládní inspekci kvůli klamání zákazníků, najednou se rozhodli udělat pro mě výjimku :) Co kdyby místo mě tam byl starší člověk? Zacházeli by s ním stejně? Myslím, že takto bezohledné zacházení se zákazníky by nemělo zůstat bez povšimnutí. Dělal jsem podobnou objednávku na Alza.cz a s tím problém nikdy neměl. Vždy vracejí peníze.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Obecně zboží objednané na eshopu, vyzvedávané na kamenné prodejně je rezervace a v nákupním košíku na webu též potvrzujete rezervaci zboží. V případě vrácení zboží do 14 dnů tak lze učitnit, je-li zboží nerozbalené nebo v případě že je rozbalené, zakoupit službu prodloužená záruka vrácení zboží. Nevztahuje se na vyjímky jako je hygienické zboží apod. Více informací naleznete v našich VOP bod č.7: https://www.smarty.cz/Obchodni-podminky. Na počítačové komponenty je však možné učinit vyjímku, jelikož takové zboží nelze na prodejně fyzicky vyzkoušet. Za komplikace běhěm řešení této záležitost se Vám omlouváme.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží a vše proběhlo k Vaší plné spokojenosti. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• rychlost doručení
    • sensor,který jsem si objednal jako nový byl již použitý

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl spokojen s rychlostí doručení a že nakonec vše bylo i přes drobné komplikace v pořádku. V případě že zboží neodpovídá popisu, můžete ho vrátit na kamenné prodejně nebo zaslat na reklamační oddělení. Podrobnosti naleznete na webu Smarty.cz v sekci reklamace a vrácení zboží.

• Vše Ok.
    • Nic.

Super.

• Znamost obchodu
    • Profesionalita
    • Servis

Tým Smarty

rychlé jednání a dobrá komunikace

• Zboží vráceno
    • 9

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Prosíme Vás o zaslání podrobnějších informací na [email protected], abychom situaci mohli prověřit co je Váš důvod negativního hodnocení a případně mohli nabídnout kompenzaci v dané věci.

objednávka z domova

• Sortiment za dobré ceny
    • Ochota personálu
    • Vyřízení objednávky
    • V místě bydliště

Tým Smarty

Obchod odmítá uznat vrácení zboží ve 14 dnech při objednávce on-line a vyzvednutí na prodejně.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Zboží objednané na eshopu, vyzvedávané na kamenné prodejně je rezervace a v nákupním košíku na webu též potvrzujete rezervaci zboží. V případě vrácení zboží do 14 dnů tak lze učitnit, je-li zboží nerozbalené nebo v případě že je rozbalené, zakoupit službu prodloužená záruka vrácení zboží. Nevztahuje se na vyjímky jako je hygienické zboží apod. Více informací naleznete v našich VOP bod č.7: https://www.smarty.cz/Obchodni-podminky