• Vše Ok.
    • Nic.

Super.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• Znamost obchodu
    • Profesionalita
    • Servis

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se všem našim zákazníkům poskytnou co nejlepší servis a služby aby se k nám rádi vraceli. Kolegové jsou profesionálové na které se můžete s důverou obrátit. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým Smarty

rychlé jednání a dobrá komunikace

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží a vše proběhlo k Vaší plné spokojenosti. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Zboží vráceno
    • 9

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Prosíme Vás o zaslání podrobnějších informací na [email protected], abychom situaci mohli prověřit co je Váš důvod negativního hodnocení a případně mohli nabídnout kompenzaci v dané věci.

objednávka z domova

• Sortiment za dobré ceny
    • Ochota personálu
    • Vyřízení objednávky
    • V místě bydliště

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

Tým Smarty

Obchod odmítá uznat vrácení zboží ve 14 dnech při objednávce on-line a vyzvednutí na prodejně.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Zboží objednané na eshopu, vyzvedávané na kamenné prodejně je rezervace a v nákupním košíku na webu též potvrzujete rezervaci zboží. V případě vrácení zboží do 14 dnů tak lze učitnit, je-li zboží nerozbalené nebo v případě že je rozbalené, zakoupit službu prodloužená záruka vrácení zboží. Nevztahuje se na vyjímky jako je hygienické zboží apod. Více informací naleznete v našich VOP bod č.7: https://www.smarty.cz/Obchodni-podminky

• Dobré ceny
    • Velký výběr

Tým Smarty

Ceny na webu nedodržují, objednávku zruší jenom z důvodu , že to nechtějí prodat za cenu na webu. Totálně mimo chápání.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s naším eshopem. Dle ověření jste jako subjekt firma vytvořili několik objednávek na dané zlevněné zboží, které Vám bylo následně doručeno. U další objednávky však bylo zboží již vyprodáno a dodavatel další kusy za původní ceny nedodával, následně jsme Vás o této skutečnosti informovali a nabídli kompenzační slevu, která byla z Vaší strany zamítnuta. Na zákazníka objednávacího na firmu se nevztahují stejné podmínky jako pro koncového zákazníka. Z naší strany vše proběhlo v pořádku, včetně informování a nabídky výhodnější ceny.

Neochotný personál

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s návštěvou prodejny, poprosíme Vás o zaslání podrobnějších informací na [email protected], abychom situaci mohli prověřit a zpětnou vazbu předali na odpovědného vedoucího pobočky. Pokud bychom nalezli pochybení ze strany zaměstnanců, můžeme poté nabídnout kompenzaci v dané věci.

• Rychlé dodání.

Vždy vše v pořádku.

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s cenami v našem obchodě a také s rychlostí dodání. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás. Děkujeme.

• přehledný eshop
    • fajn ceny
    • příkladná informovanost o obj.
    • moderní prodejny a skvělý personál

Tým Smarty

• Dostupnost vídejního místa.

• Klamou lidi
    • Máji tam velký zmatek
    • Odesílají objednávku, když jí člověk zruší
    • Nevěřím tomu obchodu

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost, poprosíme Vás o zaslání podrobnějších informací na [email protected]. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

rychle dodani...... ted testuji

• Super rychlost

Tým Smarty

dobrá cena, výdejní místo na prodejně mám blízko

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením a cenovou nabídkou. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

Tým Smarty

Rychlá dodávka, vše bez problémů

Rychlost vyřízení.