• Jednoduchost a rychlost.
    • Vyzvedla jsem si v obchodě zboží na minutu, kdy ho tam doručili. Pracovník patrně neodklikl někde, že proběhlo předání a chodila mi pak upozorňovací sms, že zboží je pro mě připraveno.

Jsem velice spokojená. Ráda nakoupím zas.

Reakce obchodu Smarty.cz

Dobrý den, Martino, děkujeme za hodnocení. Určitě jste se na nás měla obrátit, příchozí sms bychom spolu vyřešili :)
    Zdraví vás tým Smarty.cz

• nízká cena a dostupnost v centru Prahy

• velký výběr zboží
    • skvělá komunikace
    • dobré ceny

Spolehlivý obchod, kde i v případě problému se věci řeší rychle, efektivně, především ke spokojenosti zákazníka. Děkuji za takový přístup.

Reakce obchodu Smarty.cz

Dobrý den, Lucie. Upřímně děkujeme za tak milé hodnocení. Vaše spokojenost je pro nás ukazatelem, že práci děláme ku spokojenosti našich zákazníků tak, jak si přejeme :)

• Zboží skladem
    • Dobrá cena
    • Nezaznamenal jsem

Dlouho a dobře fungující eshop s kamennou prodejnou a s přiměřenými cenami.

• Rychlost dodání zboží díky možnosti vyzvednutí na vybraných místech, kterých je opravdu velký výběr.

Perfektní. V dnešní době, kdy může mít každý jouda svůj eshop je tento obchod milým překvapením. S rychlostí dodání zboží, přítomnosti nabízených produktů na skladu, přehledností eshopu s mnoha bonusy k nákupu.

Reakce obchodu Smarty.cz

Dobrý den, Kateřino, děkujeme za tak upřímné hodnocení:) Máte pravdu, vždy se snažíme se dát zákazníkům ten nejlepší servis a k nákupu něco navíc. Těší nás naše spokojenost a budeme se těšit zase příště :)
    Zdraví Vás tým Smarty.cz

• přehlednost
    • žádné jsem nenašel

velmi doporučuji

• Ochota,rychlost.

Doporučuji.

• výborná komunikace s prodejci

Bezproblémový nákup, reklamace i komunikace s obchodem.

Reakce obchodu Smarty.cz

Dobrý den, děkujeme za milé hodnocení. Jsem rádi, že nákup proběhl dle vašich představ :)
    Hezký pátek Vám přeje tým Smarty.cz

super obchod,doporučuji, okamžité odeslání zboží

Reakce obchodu Smarty.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za doporučení. Jsme za něj velice rádi.

• přehled zboží
    • nevím o nich

doporučuji.

Pozor,i přes to, že je kryt označený jako čirý, tak čirý není. Zadní strana je matná. (FIXED TPU pouzdro Xiaomi Redmi 4 čiré)

• :-)

:-)

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• platba PAY

• je lacny a prehladny

Kusok ma zarazilo ze mobil ktory som si objednal mali uvedeny ako na sklade; ale nakoniec to nebola realita a pockal som si na nho o kusok dlhsie kym dorazi. Z obchodu ma mohli kontaktovat hned, napriek tomu mi napisali email az o 3 pracovne dni neskor, pricom doba dodania bola uvedena na 2 dni a realne to bolo 5 pracovnych dni.
    S mobilom som ale velmi spokojny, dorazil v poriadku a bol lacny, takze verim ze to bol ojedinely incident:)

Reakce obchodu Smarty.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jak jsme avizovali v emailové komunikaci, zpozdila se nám dodávka zboží od našeho dodavatele, za což se vám ještě jednou omlouváme. Zároveň Vám děkujeme za pochopení :) Vašeho přístupu si upřímně vážíme.
    Krásný den Vám přeje tým Smarty.cz

našla jsem, co jsem potřebovala za rozumnou cenu

Reakce obchodu Smarty.cz

Dobrý den, velice děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste u nás našla, co jste právě hledala :)
    Hezký den Vám přeje tým Smarty.cz

• Benefity

Reakce obchodu Smarty.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení.
    Hezký den Vám přeje tým Smarty.cz

• Pohodlí a klid při koupi
    • Nemá

Doporučuji nákup