super obchod,doporučuji, okamžité odeslání zboží

Reakce obchodu Smarty.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za doporučení. Jsme za něj velice rádi.
    Zdraví vás tým Smarty.cz

• přehled zboží
    • nevím o nich

doporučuji.

Pozor,i přes to, že je kryt označený jako čirý, tak čirý není. Zadní strana je matná. (FIXED TPU pouzdro Xiaomi Redmi 4 čiré)

• :-)

:-)

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• platba PAY

• je lacny a prehladny

Kusok ma zarazilo ze mobil ktory som si objednal mali uvedeny ako na sklade; ale nakoniec to nebola realita a pockal som si na nho o kusok dlhsie kym dorazi. Z obchodu ma mohli kontaktovat hned, napriek tomu mi napisali email az o 3 pracovne dni neskor, pricom doba dodania bola uvedena na 2 dni a realne to bolo 5 pracovnych dni.
    S mobilom som ale velmi spokojny, dorazil v poriadku a bol lacny, takze verim ze to bol ojedinely incident:)

Reakce obchodu Smarty.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jak jsme avizovali v emailové komunikaci, zpozdila se nám dodávka zboží od našeho dodavatele, za což se vám ještě jednou omlouváme. Zároveň Vám děkujeme za pochopení :) Vašeho přístupu si upřímně vážíme.
    Krásný den Vám přeje tým Smarty.cz

našla jsem, co jsem potřebovala za rozumnou cenu

Reakce obchodu Smarty.cz

Dobrý den, velice děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste u nás našla, co jste právě hledala :)
    Hezký den Vám přeje tým Smarty.cz

• Benefity

Reakce obchodu Smarty.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení.
    Hezký den Vám přeje tým Smarty.cz

• Pohodlí a klid při koupi
    • Nemá

Doporučuji nákup

• Velký výběr
    • Tato objednávka byla bezchybná, ale druhá ten den nedorazila ani po 17 dnech od zaplacení a objednání. Komunikace pomalá a tragická, nabízejí zboží skladem, které přitom skladem nemají a nemá jej ani dodavatel, po upozornění několik rozdílných vysvětlení a opravdu odpovědi až po delší době.

Zmatek u zboží skladem. Myslel jsem, že dnes už podvodné weby, které ukazují něco skladem, a přitom to je někde externě, neexistují.
    A reakce na dotazy by neměly být většinou v řádu hodně dní, ale v hodinách. Škoda. Pokud nebudou mít jako jediní v ČR nějaké zboží, které budu příště shánět, raději se jim bohužel budu snažit vyhýbat.

Reakce obchodu Smarty.cz

Dobrý den, pane Davide, chápeme Vaše rozhořčení a ještě jednou se Vám za vzniklé potíže omlouváme. Jak jsme již zmiňovali v emailové komunikaci, bohužel, chyba nastala v objednávacím systému. Pevně věříme, že tato komplikace byla ojedinělá a případný další nákup proběhne již v naprostém pořádku. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.
    Krásný zbytek dne Vám přeje tým Smarty.cz

• vysoká hodnota dárků k nákupu
    • velký výběr telefonů
    • CZ distribuce
    • přehlednost a design e-shopu
    • menší výběr příslušenství, zvlášť u novinkových modelů

• přehlednost stránek, rychlé a pohodlné objednání a zaplacení, možnost využití místa vyzvednutí v místě bydliště, doprava "zdarma"

doporučují známým

Dobrý den.
    Děkujeme za recenzi a doporučení.
    Přejeme hezký večer,
    Smarty tým

• přehlednost
    • kvalita

mohu jen doporučit
    kvalita za rozumnou cvenu

• měl požadované zboží za výhodnou cenu
    • omezená nabídka

• Rychlost a kompletní dodávka

Jednoznačně super, doporučuji!:-)

• Zboží
    • Komunikace, doba dodání

Reakce obchodu Smarty.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Co se týče doby dodání, v době objednání jsme zboží neměli na skladě, o čemž jste byl také informován v potvrzení objednávky a přestože doba dodání byla trochu delší, byl jste o ní informován. Vše, co jsme slíbili, jsme dodrželi.

Přejeme hezký den.
    Tým Smarty

• Obchod je přehledný a spolehlivý.

• eshop