• Oficiální e-shop
    • Rychlost odeslání
    • Dobré akce

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, velmi si ho vážíme.

Originální výrobky, akce, věrnostní program a další patří mezi výhody nakupování na našem oficiálním e-shopu samsung.cz.

Těšíme se na Váš další nákup.

Samsung péče o zákazníky

Poslední pul rok totální bordel ve všem... s každou objednávkou nějaký problém
    Zboží si nenechte dovést pře GW, katastrofa...
    Nemít firemní účet a slevy, nekoupím si od samsungu už nic

Reakce obchodu Samsung.cz

děkujeme, že jste se s námi podělil o svou uživatelskou zkušenost.

Doufáme, že nám dáte příležitost napravit tuto situaci a obnovit Vaši důvěru v naše služby.

Cokoli bychom pro Vás mohli v tomto směru udělat více, neváhejte nás kontaktovat na [email protected] .

• samsung reward

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, velmi si ho vážíme.

Co nejrychlejší expedování objednávek, originální výrobky, akce, věrnostní program a další patří mezi výhody nakupování na našem oficiálním e-shopu samsung.cz.

• Originální prodejce
    • Samsung Rewards body
    • Možnost doručení na prodejnu

Reakce obchodu Samsung.cz

máme radost, že jste s nákupem u nás spokojený.

Originální výrobky, akce a další patří mezi výhody nakupování na našem oficiálním e-shopu samsung.cz.

V případě registrace je možné využívat i věrnostní program Samsung Rewards, který umožňuje získávat a uplatňovat body nákupem produktů Samsung v eshopu samsung.cz https://www.samsung.com/cz/rewards/ .

• Rychle dodani

Reakce obchodu Samsung.cz

máme radost, že jste s nákupem u nás spokojený.

Vždy se snažíme doručit našim zákazníkům zboží z jejich objednávek co nejdříve.

Samsung péče o zákazníky

• rychlost dodání, informace k výrobku

Reakce obchodu Samsung.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás těší, že jste byl s nákupem u nás spokojený.

Reakce obchodu Samsung.cz

děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Vaše 100% spokojenost nás velice těší.

Reakce obchodu Samsung.cz

Vždy se snažíme doručit našim zákazníkům zboží z jejich objednávek co nejdříve.

• Snadný nákup
    • Výborná zákaznická podpora

Reakce obchodu Samsung.cz

Prozákaznický přístup je jednou z našich hlavních priorit. Jeho nedílnou součástí jsou také služby a zákaznická podpora, která je z naší strany poskytována.

Samsung péče o zákazníky

• Rychlé dodání a zboží perfektně zabaleno.

Reakce obchodu Samsung.cz

Co nejrychlejší expedování objednávek a prozákaznický přístup patří mezi naše hlavní priority. Záleží nám také na tom, aby se zařízení dostalo k zákazníkovi ve zcela perfektním stavu, a tomu odpovídá i způsob balení pro přepravu.

Samsung péče o zákazníky

• popravdě peklo. Podpora,chat, komunikace, help Buď je to.nejaky automat,nebo čekáte x dobu. Smutny korejský příběh, který postupně tímto způsobem jde.na kvalitě dolů

Máte.jistotu originálního zařízení

vážíme si Vašeho zájmu a děkujeme za využití našeho internetového obchodu.

Váš příspěvek jsme četli pozorně a je nám líto, že to na Vás takto působí. Pravdou je, že v případě většího zájmu zákazníků, může být čekání na spojení s operátorem delší. Budeme se snažit zlepšit naše procesy, aby se situace zlepšila.

Obědnávka rychle doručena. Funguje dobře

Samsung péče o zákazníky

Po 4 dnech poživání přestalo fungovat nabíjení telefonu. Na podpoře mi řekli ať ho pošlu sama na svoje náklady na nejaký servis kde mi ho mají opravit také na moje náklady

Reakce obchodu Samsung.cz

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu, velmi si ho vážíme.

Je nám líto nastalé situace s Vaším telefonem. Zde můžeme potvrdit, že každá reklamace má pevně daná pravidla, podle kterých se řídí. Ta jsou dostupná na našich webových stránkách https://www.samsung.com/cz/support/warranty/ .

Rádi bychom se omluvili za jakékoli nepříjemnosti, které vám to způsobilo.

Samsung péče o zákazníky

Velmi rychlé doručení zboží, celý proces od objednávky po doručení bez prolémů.

Reakce obchodu Samsung.cz

máme radost, že jste s nákupem u nás spokojený. Děkujeme za Vaše hodnocení i za Váš nákup.

• nepřehlédný web
    • těžké najít rychle příslušenství
    • složitý systém bonusů
    • body připisují 2 týdny po dokončení objednávky, které ale podle nich není v den doručení, nýbrž po týdnu.
    • takže musím čekat s nákupem příslušenství za body, fakt trapné

vážíme si Vašeho zájmu a děkujeme za využití našeho internetového obchodu.

Za Vaši zpětnou vazbu děkujeme a jsme rádi za podnět ohledně možností pro další zlepšení jak pro zákazníky, tak i další objednávky.

Body z programu Samsung Rewards se přičtou 14 dnů po obdržení zboží z důvodu možnosti vrácení zboží do 14 dnů https://www.samsung.com/cz/rewards/ .

• Nákup přímo u značky.
    • Rychle dodání
    • Žádné

vážíme si Vašeho zájmu a děkujeme za využití našeho internetového obchodu.

Zakoupení zařízení v našem oficiálním e-shopu nebo ve značkových prodejnách je zárukou oficiální distribuce CZ / SK.

Děkujeme za Vaše hodnocení i za Váš nákup.

• Oficiální prodejce
    • Moznosti oprav in-house
    • Vyšší cena než přeprodej (u starších modelů)

Rychle doručení zdarma. Doporučuji.

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, velmi si ho vážíme.

Originální výrobky, servisní síť i bezplatná doprava patří mezi výhody nakupování na našem oficiálním e-shopu.

skvele

Reakce obchodu Samsung.cz

děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Vaše 100% spokojenost nás velice těší.

Samsung péče o zákazníky

Zboží z předobjednávky nebylo doručeno v termínu, kdy mělo být, i když z jiného obchodu, který nespadá přímo pod výrobce, ano.

Reakce obchodu Samsung.cz

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu, velmi si ho vážíme.

Je nám velmi líto zpoždění doručení Vaší objednávky, ke kterému došlo vyčerpáním skladových zásob z důvodu vysoké poptávky po nových produktech. Neustále aktualizujeme informace k objednávkám. Kolegové, kteří je mají na starosti, jednotlivé zákazníky kontaktují s bližšími informacemi ohledně data doručení.

• Rychlost vyřízení objednávky

K telefonu jsem si špatně objednal kryt, a na podpoře mi řekly ze bych musel vrátit celou objednávku. aby se to dalo opravit. Nechápu proč je pro společnost Samsung tak složíte vyměnit jeden kryt za druhy pro spokojenost zákazníka

vážíme si Vašeho zájmu a děkujeme za využití našeho internetového obchodu.

Zde můžeme potvrdit, že každá objednávka nebo kampaň má pevně daná pravidla. Vaši zpětnou vazbu předáváme kolegům a věříme, že pokud nám dáte ještě šanci, povedeme si lépe.