• Zboží zatím nedorazilo...objednávka vytvořena 13.3. Dnes je 20.3. Při objednání zboží skladem a u dopravy uvedeno že při objednání do 15.hod bude doručeno do druhého dne a zatím nic. ani žádné ani o tom že se to doručí déle, předpokládaný termín nic...

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu, velmi si ho vážíme.

Je nám líto zpoždění doručení Vaší objednávky. Co se týče termínu doručení, je naší prioritou dodržovat deklarované termíny a omlouváme se, že v tomto případě došlo k zpoždění.

Budeme se snažit zlepšit naše procesy, aby se podobná situace již neopakovala.

• Rychlé jednání i dodání

Reakce obchodu Samsung.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás těší, že jste byla s nákupem u nás spokojená.

Vždy se snažíme doručit našim zákazníkům zboží z jejich objednávek co nejdříve.

Samsung péče o zákazníky

Kvůli chybné filtraci na přehledu produktů (konkrétně pračky+sušičky) jsem si vybral špatné zboží a zjistil to až po dovození a převzetí. Moje snaha se domluvit na výměně zboží absolutně nedopadla. Samsung tvrdí, že vyhledávání dle parametrů na jejich vlastním eshopu funguje tak, že si musím zvolit jednu funkci, podívat se, jaké zboží se zobrazilo, pak tuto filtraci zrušit a vybrat jinou. Úplná hloupost. Chci přece naklikat funkce, které má zboží mít a postupně mají produkty ubývat, až získám svůj výběr. Já tedy posílám pračku+sušičku zpět k nim za mých 1200 Kč, ať si s tím dělají co chtějí. Je to moje třetí špatná zkušenost s Samsung eshop. Od nich tedy už nikdy nic. To raději nakoupím z velkých prodejen zboží Samsung, kde se ke mě chovají jako k zákazníkovi správně.

Reakce obchodu Samsung.cz

vážíme si Vašeho zájmu a děkujeme za využití našeho internetového obchodu.

Vaši zpětnou vazbu ohledně popisu výrobků a možností filtrování předáváme kolegům jako podnět pro zlepšení a usnadnění výběru produktů ze strany zákazníka.

Rádi bychom se omluvili za jakékoli nepříjemnosti, které Vám to způsobilo.

• Možnost předobjednávky

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, velmi si ho vážíme.

Co nejrychlejší expedování objednávek, originální výrobky, akce, věrnostní program a další patří mezi výhody nakupování na našem oficiálním e-shopu samsung.cz.

Samsung péče o zákazníky

• zákaznický servis zřejmě neexistuje
    • využívají služeb příšerných dopravců (pokud se jedná o větší zboží)

Koupili jsme lednici Samsung. Fungovala nám až druhá. Při reklamaci nám dopravce - AUTODOPRAVCE MATOUŠEK poškodil dveře. Dopravci je to jedno. Je to náš problém a Samsung (smluvní zprostředkovatel svozu) se po půl roce nevyjádřil, nekompenzoval. Zákaznický servis nefunguje správně.

Reakce obchodu Samsung.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si ho vážíme.

Špatná zkušenost s dopravcem nás mrzí a děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Předáváme ji kolegům jako podnět pro další zlepšení jak pro zákazníky, tak i další objednávky.

Samsung péče o zákazníky

• Možnost platby body za minulý nákup
    • Slevové kódy
    • Rozdělení objednávek do 2. Z toho jedna dorazila a druhá v systému od 7.3 (dnes je 18.3) svítí teprve jako objednávka přijata...

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu, velmi si ho vážíme.

Vždy se snažíme doručit našim zákazníkům zboží z jejich objednávek co nejdříve.

Rozdělení objednávky může nastat v případě, kdy některé zboží není skladem nebo se jedná o různý sortiment, který doručují různí dopravci.

Budeme se snažit zlepšit naše procesy a zavedeme opatření, aby byli naši zákazníci v případě jakýchkoliv změn včas informováni. Doufáme, že nám dáte příležitost napravit tuto situaci a obnovit Vaši důvěru v naše služby.

Vše proběhlo perfektně.

Vše ok

Reakce obchodu Samsung.cz

děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Vaše 100% spokojenost nás velice těší.

Samsung péče o zákazníky

• Nefunkční systém dohledání stavu objednávky.

Reakce obchodu Samsung.cz

vážíme si Vašeho zájmu a děkujeme za využití našeho internetového obchodu.

Vaši zpětnou vazbu ohledně dohledání stavu objednávky předáváme kolegům jako podnět pro další zlepšení jak pro zákazníky, tak i budoucí objednávky.

Budeme rádi, když nám do budoucna dáte ještě šanci a zůstanete i nadále naším zákazníkem.

Samsung péče o zákazníky

• ISIC sleva a k tomu bonusy
    • Rychlé doručení
    • Výběr barev

Mám smíšené pocity.

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu, velmi si ho vážíme.

Mrzí nás, pokud v rámci Vaší objednávky došlo k situaci, která ovlivnila Vaše hodnocení.

• Akce

• ověřené značkové zboží

Nemám co napsat. Jako u většiny dobrých obchodů jsem si vybral zařízení podle popisku na webu a včas dostal přesně to, co jsem si objednal. Víc k tomu napsat nemohu. Snad jen: jasná je výhoda ověřeného značkového zboží.

Reakce obchodu Samsung.cz

máme radost, že jste s nákupem u nás spokojený.

Originální výrobky, akce a další patří mezi výhody nakupování na našem oficiálním e-shopu samsung.cz. V případě registrace je možné využívat i věrnostní program Samsung Rewards, který umožňuje získávat a uplatňovat body nákupem produktů Samsung v eshopu samsung.cz https://www.samsung.com/cz/rewards/ .

• Rychlost doručení
    • Různé akce

Samsung péče o zákazníky

• Vše funguje jak má být
    • není co dodat

• Přehledný eshop
    • Podrobný popis produktu
    • Možnost získat bonus pro další nákup

Doporučuji.

Reakce obchodu Samsung.cz

V případě registrace je možné využívat věrnostní program Samsung Rewards, který umožňuje získávat a uplatňovat body nákupem produktů Samsung v eshopu samsung.cz https://www.samsung.com/cz/rewards/ .

Těšíme se na Váš další nákup.

super

Reakce obchodu Samsung.cz

děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Vaše 100% spokojenost nás velice těší.

• rychlost doručení
    • komunikace
    • fungující "hlídací pes"

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, velmi si ho vážíme.

Věříme, že zůstanete i nadále naším spokojeným zákazníkem. Těšíme se na Váš další nákup.

• Rychlost a efektivní komunikace

Reakce obchodu Samsung.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás těší, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Spokojenost a vstřícnost jsou naší prioritou.

Samsung péče o zákazníky

Vsecko v cajku jako vzdycky

Reakce obchodu Samsung.cz

máme radost, že jste s nákupem u nás spokojený.

Co nejrychlejší expedování objednávek patří mezi výhody nakupování na našem oficiálním e-shopu.