• Origiální obchod Samsung
    • Má otevřeno i o víkendu
    • Mají drahé zboží :-D

• Velmi rychlé vyřízení objednávky
    • Přímá vazba na výrobce

spolehlivost, ochota na zák.lince

• Možnost osobního odběru
    • Bývají slevové akce/kódy
  • zakoupeno v Samsung.cz před 1 týdnem

• Pri osobnim vyzvednuti se musí zbozi vyzvednou do dvou dní
    • Pri objednání nereknou za jak dlouho bude zbozi pripravene k vyzvednuti
    • Opakovaně lžou ohledně toho jak proces nákupu probíhá
    • Podpora samsungu můj email registrovala na třech porno strankach

Kupoval jsem galaxy z fold 3 v pred-objednavkove akci. Z klasickeho ocekavani ze telefon objednám a poté pro něj prostě dojdu se stala akce na více než měsíc při které jsem si připadal jak zaměstnanec samsungu. Bohužel bez nadsázky to bylo horší než vyřizovat povolení pobytu pro manželku z Brazilie. Při objednání na chatu potvrdili že sice musím vyplňovat z nějakého důvodu dva dlouhatanske formuláře ale že zbytek jde na prodejně. Když jsem přišel na prodejnu, tak to najednou nebylo, a řekli že vlastně za dva dni tam musím zpátky pro nabíječku a pouzdro a potom zase dojet na další adresu pro odkup starého telefonu. Mezitím hromada dalších formulářů a aplikace které pořádně nefungují. Když jsem vše udělal a přišel na prodejnu tak se mi vysmaly že mi to řekli špatně že mám čekat na nějaké jejich schválení ve kterém jsem jim dokazoval že jsem u nich telefon koupil. To trvalo měsíc. Samozřejmě email pošlou kdykoliv ale nejsou schopni říct ani jaký bude mít předmět či kdo bude jako odesílatel. Když jsem se na to zeptal tak mě podpora samsungu přihlásila na tři různé gay porno stránky... teď po více než měsíci jsem dostal konečně nabíječku dostal (ale dali ji bez kabelu) to je už fakt moct chtít i kabel k nabijecce u telefonu za padesát tisíc... výkup starého vyřizuju doteď a znovu jim dokazuju že jsem u nich telefon koupil atd. Samsung bych koupil znovu leda starší, ale nejspíš kdyz to nebude nutné půjdu do jakékoliv jiné znacky.

Reakce obchodu Samsung.cz

vážíme si Vašeho zájmu a děkujeme za využití našeho internetového obchodu. Je nám líto popisovaných skutečností, které vedly k Vašemu hodnocení a rádi bychom je blíže prověřili na Vašem konkrétním případu. Velmi nám záleží na spokojenosti našich zákazníků. Kontaktujte nás prosím na info@samsung.cz , kde mimo tohoto stručného popisu, uveďte také Vaše kontaktní údaje a číslo i datum objednávky. Na základě toho můžeme vše popisované blíže prověřit, podrobněji Vás informovat a případně také zajistit nápravu do budoucnosti i směrem k Vám.

• zakoupeno v Samsung.cz před 1 týdnem

využil jsem bonusy s výkupem. Nový telefon jsem měl o týden dříve, než byl oficiální datum zahájení prodeje. všechny bonusy už mám a peníze za výkup také. podstoupit tu nejistotu a zvládnout trochu komplikovaná pravidla pro uplatnění všech slev a bonusů se rozhodně vyplatilo. telefon za který chtějí 49 tisíc mám za 22 tisíc k tomu pojištění, nabíječku, kryt a pero sPen. za telefon ve výkupu jsem dostal o tisíc korun víc, než na kolik byla vystavena faktura pro jeho pořízení. tak na co bych si stěžoval?

Spolehlivý obchod

• klidek a ochota
  • zakoupeno v Samsung.cz před 2 týdny

vše proběhlo bez větších problémů

• zakoupeno v Samsung.cz před 2 týdny

• Mohu hned přikoupit další doplňky o kterých jsem nebyl přesvědčen při objednání.
    • Získání dalších poznatků a informací.
  • zakoupeno v Samsung.cz před 2 týdny

Co jsem si objednal, to mi přišlo.

• zakoupeno v Samsung.cz před 3 týdny

Již týden čekám na flipove pouzdro stále je na cestě z Prahy do Brna

• Rychle, bezproblemove
  • zakoupeno v Samsung.cz před 3 týdny

• Komunikace je slabá, očekával bych informaci, kdy můžu zboží očekávat. Zboží totiž stále není dostupné...

Reakce obchodu Samsung.cz

je nám líto popisované zkušenosti. Velmi nám záleží na spokojenosti našich zákazníků a rádi bychom proto uvedenou situaci prověřili, abychom zamezili případnému opakování. Kontaktujte nás prosím na info@samsung.cz , kde mimo stručného popisu a Vašich kontaktních údajů uveďte číslo objednávky.

• zakoupeno v Samsung.cz před 3 týdny

• zboží zatím nedorazilo!!!!! V kamenných obchodech je již skladem.

Kvalita,rychlost.

• zakoupeno v Samsung.cz před 4 týdny

• skvělá komunikace
    • rychlé doručení objednávky
  • zakoupeno v Samsung.cz před 3 týdny

Perfektní komunikace rychlé dodání zboží.

• zakoupeno v Samsung.cz před 3 týdny

• Přímo objednaný produkt nebyl skladem, ale po emailu jsme se dohodly na změně specifikace a produkt mi byl okamžitě odeslán.
  • zakoupeno v Samsung.cz před 1 měsícem

Měl zboží předobjednané, po naskladnění dodáno ihned
    výborná komunikace
    rychlost dodání