• Rychlost doručení
    • Akce
    • Originální výrobce

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, velmi si ho vážíme.

Co nejrychlejší expedování objednávek, originální výrobky, akce, věrnostní program a další patří mezi výhody nakupování na našem oficiálním e-shopu samsung.cz.

Samsung péče o zákazníky

• Telefon dorazil nečekaně brzo, týden před oficiálním zahájením prodeje. Výborná komunikace prodejce. Barva telefonu k dostání pouze u samsungu.

Reakce obchodu Samsung.cz

Vždy se snažíme doručit našim zákazníkům zboží z jejich objednávek co nejdříve.

• Velmi rychlé vyřízení objednávky
    • Skvělá komunikace

Reakce obchodu Samsung.cz

máme radost, že jste s nákupem u nás spokojený.

Co nejrychlejší expedování objednávek patří mezi výhody nakupování na našem oficiálním e-shopu.

Samsung péče o zákazníky

• Můžete při vyzvednutí dokoupit příslušenství
    • Nepříjemný personál,bez komunikace

Výdejní místo Palladium. Jedině slovo ZLO. Nepozdravi, vlastně chlapce obtěžujete, že něco chcete.

Reakce obchodu Samsung.cz

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu, velmi si ho vážíme.

Je nám líto popisované zkušenosti. Velmi nám záleží na spokojenosti našich zákazníků a rádi bychom zamezili případnému opakování. Vaši zpětnou vazbu jsme proto předali kolegům k prověření.

Věříme, že pokud nám dáte ještě šanci, povedeme si lépe.

• Podpora
    • Nabídka zboží

Samsung péče o zákazníky

• Rychlost dodání zboží, super komunikace, perfektní vyřízení žádosti. Naprostá spokojenost.

Nakupují zde již po několikáté, jistota kvality, jistota originality, perfektní komunikace a rychlost dodání zboží, včetně nejlepších cen a nabídek!

• rychlost vyřízení objednávky
    • komunikace obchodu
    • Samsung Rewards

Vše proběhlo OK, objednání, informace o stavu objednávky, rychlost doručení předobjednávky před termínem.

Reakce obchodu Samsung.cz

máme radost, že jste s nákupem u nás spokojená. Děkujeme za Vaše hodnocení i za Váš nákup.

Samsung péče o zákazníky

• Skvělá komunikace, rychlost dodání.

Reakce obchodu Samsung.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás těší, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Spokojenost a vstřícnost jsou naší prioritou.

Samsung péče o zákazníky

• Rychlost vyřízení objednávky, komunikace obchodu

Reakce obchodu Samsung.cz

Co nejrychlejší expedování objednávek a prozákaznický přístup patří mezi naše hlavní priority.

• rychlost vyřízení
    • komunikace

Reakce obchodu Samsung.cz

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu, velmi si ho vážíme. Vždy se snažíme doručit našim zákazníkům zboží z jejich objednávek co nejdříve.

Těšíme se na Váš další nákup.

• Dobrá komunikace
    • Škoda že nelze hýbat s hodinou doručení,která byla určena ne každý si může v práci vzít volno.

Reakce obchodu Samsung.cz

děkujeme, že jste si našli čas k zanechání zpětné vazby. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a i díky Vám se neustále zlepšujeme.

Vaši zpětnou vazbu předáváme kolegům a věříme, že pokud nám dáte ještě šanci, povedeme si lépe.

Samsung péče o zákazníky

• Rychlé a bezproblémové doručení zboží.
    • Nakupujete přímo od Samsungu.
    • Mnoho akčních nabídek, výhody Samsung Rewards - sběr bodů za nákupy.
    • Bezproblémová komunikace.

• Rychlé vyřízení objednávky zboží
    • Komunikace obchodu na výbornou!

Reakce obchodu Samsung.cz

Spokojenost a prozákaznický přístup jsou naší prioritou.

Samsung péče o zákazníky

• Rychlé dodání,skvělá komunikace.

Reakce obchodu Samsung.cz

těší nás Vaše spokojenost v rámci Vaší objednávky.

Vždy se snažíme doručit našim zákazníkům zboží z jejich objednávek co nejdříve.

• Komunikativnost
    • Bohužel, se nepodařilo realizovat storno objednávky ani po dvou telefonátech

Reakce obchodu Samsung.cz

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu, velmi si ho vážíme.

Je nám líto uvedené situace se stornováním objednávky. Objednávku lze zrušit kdykoli před expedicí objednávky. Jakmile je však objednávka již odeslána, nelze provést storno, je možné ji ale nepřijmout.

Kdybychom mohli jakkoliv více pomoci, neváhejte nás kontaktovat na [email protected] .

• komunikace
    • výhodné akce

vše bylo v pořádku. Potřeboval jsem kontaktovat i info linku a pán byl velice vstřícný a vše vyřešil k mé spokojenosti.

Reakce obchodu Samsung.cz

máme radost, že jste s nákupem u nás spokojený. Děkujeme za Vaše hodnocení i za Váš nákup.

Prozákaznický přístup je jednou z našich hlavních priorit. Jeho nedílnou součástí jsou také služby a zákaznická podpora, která je z naší strany poskytována.

• Super komunikace

Reakce obchodu Samsung.cz

Děkujeme Vám, Samsung, péče o zákazníky.