Obchod byl blokován z důvodu opakovaného porušení našich OP

• nabízejí něco co nejsou schopni dodat

odpověď prodejce , že by museli mé zboří přivézt z Brna a to je drahé nemám odpověď, proč jej nabízejí ?

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že požadované zboží nebylo na Vámi vybrané prodejně dostupné. Po kontrole Vaší objednávky jsme zjistili, že požadovaný výrobek bohužel nebyl skladem ani na okolních prodejnách a bylo by nutné ho objednat a nechat dovést od dodavatele v Brně. Cena dopravy by v tomto případě mnohonásobně převýšila cenu poptávaného zboží. Z toho důvodu Vám prodejna doporučila poptat zboží u jiného prodejce.
    Vaše PRO-DOMA

Obchod nedokázal zajistit redistribuci z jiné pobočky na pobočku k odběru za smysluplných podmínek.Zboží za 300,-Kč, ale náklady na redistribuci dle sdělení obchodu min.3000,-. I když jsem na termín dodání nespěchal. Reakce obchodu až po urgence na helpline.

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Bohužel Vámi vybrané zboží nebylo skladem na žádné PRO-DOMA prodejně v okolí prodejny Ústí nad Labem. Nejbližší prodejna, kde toto zboží vedou skladem, je ve středočeském kraji. Jednalo by se tedy o individuální dopravu na větší vzdálenost, proto byla cena dopravy vysoká.
    Vaše PRO-DOMA

Dne 21.10.2021 Jsem provedl objednávku č.75578-101. Do dnešního dne 31.10.2021 nebyla vyřízena a ni se mi nikdo neozval a ani jsem neobdržel žádnou zprávu. Pro-doma uvádí, že se zákazníkovi ozvou případně do 4 hod od objednání (v pracovní době).

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Tato skutečnost nás velmi mrzí a jménem společnosti se Vám omlouváme za prodlevu ve zpracování Vaší objednávky. Prodejnu jsme požádali, aby Vás co nejdříve ve věci Vaší objednávky kontaktovali.
    Na zkvalitnění služeb neustále pracujeme a uděláme vše pro to, aby Vás případný další nákup v PRO-DOMA proběhl k Vaší plné spokojenosti.
    PRO-DOMA

Obchod objednávku zrušil, že zboží má na jiné pobočce a není schopen je převézt z jiné pobočky. S podobným důvodem jsem se již dlouho nesetkal...

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velmi se omlouváme a mrzí nás, že Vaše objednávka nebyla úspěšně dokončena a byla stornována ze strany prodejny.
    Vnitropodniková přeprava zboží je účtována k tíži zákazníka. Cena přepravy by se velmi výrazně promítla do celkové ceny za vybraný produkt. Vybraný produkt je skladem a dostupný na naší prodejně v Čelákovicích.

• Po 3 dnech se ani nikdo neozval

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Velmi se Vám omlouváme za prodlevu při vyřizování Vaší e-shop objednávky.
    K dnešnímu dni vidíme Vaši objednávku v stavu dokončeno.
    Na zkvalitňování našich služeb neustále pracujeme. Uděláme vše pro to, aby Vás další případný nákup proběhl dle Vašich očekávání.

• Lživé informace
    • Menší množství zboží v balení, než udává obal
    • Info o připravenosti zboží, přitom jedna položka vůbec nebyla skladem
    • Nezkušený personál

Přijde vám email, že zboží je připraveno k vyzvednutí, tak tam jedete a nikdo o ničem neví. Posílají vás od jednoho k druhému a nakonec vám přidělí paní, která vůbec netuší, co je to soklová zakládací lišta, ani kde v obchodě leží. Když už si to sami najdete, lišty mají pomíchané! Dále jsem kupoval balíky fasádního polystyrenu 4cm - na balíku je napsáno, že obsahuje 12 desek - ve skutečnosti jich tam je jen 11 !!!Já si toho naštěstí všiml již v obchodě. Objednával jsem i spojky na soklové lišty, které v obchodě vůbec nemají, přesto mi přišel mail, že objednávka je připravena k vyzvednutí!

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, je pro nás velmi cenná. Na prodejně Brandýs mají nové členy personálu, kteří se zaučují a nejsou v tuto chvíli plně zaškoleni. Omlouváme se za nekomfortní a neerudovanou obsluhu během Vašeho nákupu.
    Prodejnu jsme požádali o revizi regálu se soklovými lištami a soklových spojek.
    U dodavatele fasádního polystyrenu, který jste kupoval, jsme ověřili počet desek v balení. Balení má obsahovat 12 desek. Bohužel se ve Vašem případně jednalo o vadné balení. Omlouváme se za tuto nepříjemnost.
    PRO-DOMA

- zboží udávané jako skladem skladem není
    - ve většině případů ceny vyšší než konkurence

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, je pro nás velmi cenná.
    Vámi poptávané zboží (Polystyren extrudovaný XPS URSA) jsme prověřili a v současné chvíli je skladem na poptávané prodejně.
    Omlouváme se, zda byla uvedena chybná data týkající se skladovosti tohoto produktu v momentu Vaší objednávky. Data na našem e-shopu pravidelně monitorujeme a kontrolujeme.
    Děkujeme rovněž za Váš podnět týkající se cen sortimentu.
    Vaše PRO-DOMA

• Na e-shopu nakoupíte i s dopravou! To je skvělé, avšak dopravu si musíte zajistit sám.
    • Reakční doba komunikace jsou dva dny, avšak s tím, že si tam musíte zavolat sám. Jsou překvapení, že jste si něco objednal na e-shopu.

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, je pro nás velmi cenná. Omlouváme se za prodlevu v reakci na Vaši e-shop objednávku. Prodejnu jsme kontaktovali, aby se Vám ve věci Vaší objednávky co nejdříve ozvali.
    Při online nákupu zákazníky informujeme, že cena dopravy se odvíjí od typu objednaného zboží a vzdálenosti dopravy, toto upozornění je uvedeno konkrétně v bodě č. 2 online-objednávky DOPRAVA a PLATBA. Doprava a její zajištění bylo s prodejnou a s Vámi řešeno a vyřešeno k Vaší spokojenosti.
    PRO-DOMA

• Rychlá reakce se zprávou, že zboží není dostupné a nabídka je milná.

Zboží je na stránkách déle než týden uváděno stále jako dostupné ipřes fakt, že obchod sám zrušil objednávku, že mají jen jiný rozměr :(

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, je pro nás velmi cenná. Skladovost Vámi objednaného zboží na prodejně Čelákovice prověříme a upravíme. Omlouváme se za uvedení chybné informace na našem e-shopu.
    Vaše PRO-DOMA

• Nebyla snaha zboží objednat z jiné provozovny a ani zboží objednat u dodavatele,nebyla reakce, až po telef.urgenci,sliby,chyby!

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás důležitá. Velice se Vám omlouváme za špatný přístup prodejců k vyřízení Vaší objednávky. Vaši stížnost jsme prodejně předali odpovědnému manažerovi prodejny.
    Přijměte prosím naši omluvu za způsobené nepříjemnosti a komplikace.
    Uděláme vše pro to, aby Vás případný další nákup v PRO-DOMA proběhl dle Vašeho očekávání.
    PRO-DOMA

• Nedrží termín 4 hodin, který avizují. Zákaznická linka je nedovolatelná, recepci taktéž nikdo nezvedne. Po 24 hodinách reagovali až na email. Zboží jsme si osobně převzali, protože dopravné neodpovídalo reálným kilometrům a dále po cca dvou týdnech od převzetí zboží, volala paní, že na nás zboží čeká a po sdělení, že je dávno uhrazeno a převzato, stornovali objednávku.

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že Vaše e-shop objednávka nebyla vyřízena v souladu s uváděnými termíny. Velmi se Vám omlouváme za komplikace a nepříjemnosti s tím spojené.
    Uděláme vše pro to, aby Váš další případný nákup v PRO-DOMA proběhl dle vašich očekávání.
    PRO-DOMA

• Je to týden a ještě neposlali fakturu. Zboží se asi nedočkám. Uvažuju o odstoupení od smlouvy a objednávku zruším.

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    Velmi se Vám omlouváme za prodlevu v komunikaci z naší strany. Prodejnu jsme kontaktovali, aby se Vám co nejdříve ve věci Vaší objednávky ozvali.
    Ještě jednou se Vám tímto jménem společnosti omlouváme.
    Vaše PRO-DOMA

Po týdnu od objednávky (poptávky) mě nebyl nikdo schopný kontaktovat, jestli jsou schopní zboží zajistit. Jinak všude červeně uvádí, že to bude do 4 pracovních hodin.

Byl to první nákup přes e-shop po této zkušenosti doporučit nemůžu.
    S nákupem na prodejně problém nemám

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velmi se Vám omlouváme, že jste dosud nedostal od prodejny zprávu ve věci Vaší objednávky.
    Tato záležitost nás mrzí. Prodejnu jsme kontaktovali, aby se Vám co nejdříve ve věci Vaší objednávky ozvali.
    Vaše PRO-DOMA

• Hrozný přístup skladníka při vydávání materiálu

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    Velmi se Vám omlouváme za neprofesionální přístup zaměstnance skladu. Mrzí nás, že jste se cítil při výdeji zboží ze skladu nekomfortně. O této skutečnosti jsme informovali odpovědného vedoucího prodejny.

• dobre ceny
    • naprosta zakaznicka neochota a chovani personalu

Prodej zbozi a to i ve stavebninach, je o lidech a jejich chovani. Pokud ani ten nejzakladnejsi personal nedokaze ani pozdravit je to vrchol! Meli byste si ty pany od skladu vycvicit at zabuci a jsou vstricni. Tohle je prehlidka ceske neomalenosti, to uz jsou lepsi roboti nebo Ukrajinci.

Dobrý den, vážený pane Němečku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s cenami sortimentu.
    Velmi se Vám omlouváme za neprofesionální přístup zaměstnanců skladu. Mrzí nás, že jste se cítil při výdeji zboží ze skladu nekomfortně. O této skutečnosti jsme informovali odpovědného vedoucího prodejny.
    Vaše PRO-DOMA

Obrubník v akci není na prodejně, mezi prodejnami si to nesvezou a zrušili mi kvůli tomu celou objednávku i se zbožím které měli.

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zprávu. Tato skutečnost nás opravdu velmi mrzí. Záležitost storna celé objednávky jsme předali na prodejnu a požádali je, aby se s Vámi spojili na případné dořešení Vaší objednávky.
    Velmi se Vám tímto za tuto nepříjemnost omlouváme.
    PRO-DOMA

Ani po měsíci mi nebylo dodáno mnou zaplacené zboží.

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. K dnešnímu dni evidujeme Vaši objednávku jako stornovanou. Tato skutečnost nás opravdu velmi mrzí. Zboží, které jste si objednal, je bohužel dostupné pouze na 6-ti našich prodejnách, na ostatních prodejnách, včetně Trutnova, je na objednání. V některých případech jsou bohužel dlouhé dodací lhůty.
    Přijměte prosím ještě jednou naši omluvu.
    Vaše PRO-DOMA

• Poškozené zboží za plnou cenu

Zboží bylo neoriginálně zabalené, po dotázání se personálu prodejny bylo sděleno, že paleta byla poškozena při přepravě od výrobce a poškozené části dlažby byly vařazeny. Avšak doma po rozbalení palety, byla většina kostek odřená a několik jich mělo nenávrtně poškozený roh. Dodnes bez vyjádření z reklamačního oddělení, přestože jsem kontaktoval emailem tentýž den tj. 24.8.. Takto si opravdu nepředstavuji jednání s jedním z největších prodejců stavebnin.

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zprávu. Tato skutečnost nás velmi mrzí, omlouváme se za špatnou kvalitu dodaného zboží.
    Prodejnu Bořanovice jsme kontaktovali, aby se s Vám neprodleně spojili.
    Přijměte ještě jednou naši omluvu a způsobené komplikace a nepříjemnosti. Uděláme vše pro to, abychom tuto objednávku dořešili k Vaší spokojenosti.
    S pozdravem,
    PRO-DOMA

Na stránkách obchodu , byli milné informace o nabízeném produktu.(množství a druh zboží)

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za zaslání Vaší zpětné vazby. Omlouváme se za chybné informace týkající se produktu tvárnice plotová BEST Natura IV přírodní na našem e-shopu.
    Děkujeme za upozornění, informace o tomto produktu zkontrolujeme a upravíme.
    Ještě jednou se Vám tímto omlouváme.
    Vaše PRO-DOMA

Od objednání se nikdo neozval !!!

Dobrý den, vážený zákazníku,
    děkujeme za zaslání Vaší zpětné vazby. Tato skutečnost nás mrzí a velmi se Vám tímto omlouváme.
    Prodejnu jsme požádali, aby Vás neprodleně ve věci Vaší objednávky kontaktovali.