Obchod byl blokován z důvodu opakovaného porušení našich OP

Byl mi poslán zmetek, reklamovala jsem a nikdo se mnou nekomunikuje!

Nabízí zboží, ale nejde objednat na pobočku

• Objednávka rozdělena na 2 části ,2 obchody ,2 různí dodavatelé i dovoz .
    • Na druhý dovoz se čeká i týden . A to i přesto, že zboží bylo vyzvednuto v obchodě a dopravce čeká . A to je vzdálenost od prodejny k dodavateli 50km.

Nevím, jaký amatér to tam vede, ale tato žádost o hodnocení mi přišla na základě zakoupení zboží, které jsem tam nikdy nekupoval. Kupoval jsem jiné zboží, ale objednávku jsem musel stornovat. Nechají vás vybírat zboží, dávat do košíku, ztrácet čas a až nakonec se dozvíte, že vám nedají možnost zaplatit zboží pro převzetí. ☹️

• Personál.

hruza

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup. Vidíme, že jste nebyl plně spokojen s nákupem v naší prodejně. Na zkvalitňování služeb neustále pracujeme a náš personál se snaží pracovat ke spokojenosti zákazníků. Vždy se můžete obrátit na zákaznickou linku na čísle: +420 778 408 408. Děkujeme.
    Budeme rádi, když nás opět brzy navštívíte.

Vaše PRO-DOMA

V sobotu ráno jsem si objednal zboží,ani na jednom tel.čísle jsem nikoho nezastihl,ve finále jsem si nakoupil v Baumaxu a to ještě týž den.
    Potvrzení objednávky jsem obdržel až v pondělí.

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme vám za sdílení vaší zkušenosti s naším obchodem. Omlouváme se za jakékoli potíže, které jste měl(a) při pokusu kontaktovat náš tým během sobotního dopoledne. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá a pomáhá nám zlepšovat naše služby. Je nám líto, že jste si musel najít alternativní způsob nákupu. Rádi bychom se ujistili, že vaše budoucí nákupy u nás budou plynulejší a bez problémů. Pokud budete mít jakékoli další otázky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Budeme rádi, pokud nám dáte další příležitost a umožníte nám vám lépe sloužit.

Vaše PRO-DOMA

Objednávku nelze zaplatit kartou online - tato možnost je nedostupná. Po zaplacení zálohové faktury nepřijde žádné potvrzení o zaplacení. Zaúčtování trvá víc jak 24 hodin!!! Rozvoz mi v den doručení volalm že nestíhá a přijede o den později...Bláhově jsem se domníval, že když ve středu obednám, že by mohlo zboží do pátku dorazit....

Dobrý den, vážený zákazníku,

je mi líto, že vaše zkušenost s našimi službami nebyla uspokojivá. Rádi bychom se omluvili za veškeré nepříjemnosti, které jste zažil. Věříme, že i přes uvedené problémy budete s nákupem v našem obchodě i nadále spokojeni. Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a Vaše zpětná vazba nám v tom velmi pomáhá.

Pokud máte jakékoli další dotazy nebo připomínky, neváhejte se na nás obrátit.

Vaše PRO-DOMA

• Rozměr na e-shopu neodpovídá skutečnosti

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme Vám za nákup. Je nám líto, že nebyl zcela uspokojivý. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná, jelikož neustále pracujeme na zlepšení našich služeb. Pokud jste narazili na nějakou chybu či nepřesnost na našem e-shopu, prosíme, sdělte nám ji na e-mailovou adresu: [email protected], abychom mohli situaci prověřit a napravit. Samozřejmě nás můžete kontaktovat také prostřednictvím naší zákaznické linky na telefonním čísle: +420 778 408 408. Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.

Vaše PRO-DOMA

6 ks příčkovek bylo totálně mokrých, příště volám okamžitě vedoucího.

Dobrý den, vážený pane Josefe,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a Vaše hodnocení. Velmi nás mrzí, že jste s nákupem u nás v Klatovech nebyl spokojen. Tato situace je ojedinělá a nejspíš došlo k nepozornosti ze strany personálu. V takovém případě jste se určitě měl obrátit na prodejnu a došlo by k výměně zboží. Pro nás není reklamace nepříjemnost, ale součást prodeje/obchodu a tak není nejmenší důvod k protahování procesu a konkrétně v tomto případě by reklamace proběhla formou: kus za kus.

Vaše PRO-DOMA

Skladem měli 3m, víc objednat nejde protože nemají skladem, 3m také nejde objednat protože minimální odběr je 5m

Dobrý den, vážený pane Ondřeji,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Objednávku jsme prověřili a nenarazili jsme na Vámi popsaný problém a to ani ve spojitosti s pobočkou na Blansku. Kdyby nebylo možné si zvolit menší rozměr než je 5m, měli bychom sklady plné ,,neprodejných,, kousků/zbytků. Budeme rádi, pokud nás opět navštívíte a zároveň doufáme, že jste s již dodaným zbožím spokojen.

Vaše PRO-DOMA

Objednal jsem si 5 ks " Tmel akrylový Soudal Akryl Pro Exteriér bílý – 300 ml". Když jsem dovezl dodávku domů, zjistil jsem, že tři kusy mají prošlou dobu expirace a jeden kus byl jiného druhu - " Akrylový tmel Soudal EXPRES". Protože jsme měnili okna a tmel jsem potřeboval a při představě reklamace , nákladů a ztráty času, jsem tmely zpracoval. Příště již budu zboží vybírat sám !!!

Dobrý den, vážený pane Milane,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a Vaše hodnocení. Velmi nás mrzí, že jste s nákupem u nás nebyl spokojen. Tato situace je ojedinělá a nejspíš došlo k nepozornosti ze strany personálu. V takovém případě jste se určitě měl obrátit na prodejnu v Kolíně a došlo by k výměně zboží. Pro nás není reklamace nepříjemnost, ale součást prodeje/obchodu a tak není nejmenší důvod k protahování procesu a konkrétně v tomto případě by reklamace proběhla formou: kus za kus.

Vaše PRO-DOMA

• Poplatek 49Kč za vyzvednutí na prodejně i při platbě předem.

Dobrý den, vážený pane Petře,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a Vaše hodnocení. Velmi nás mrzí, že jste s nákupem u nás nebyl spokojen. K ceně dopravy při vyzvednutí; pokud se jedná o rozměrnější zboží, nebo objednávku obsahující více artiklů je účtován poplatek 49 Kč, což je uvedeno i v obchodních podmínkách. Na zkvalitňování našich služeb však neustále pracujeme, v případě potřeby jsme tu pro Vás na naší zákaznické lince na telefonním čísle: +420 778 408 408.
    Budeme rádi, když nás opět brzy navštívíte a uděláme vše pro to, aby Váš nákup proběhl dle Vašich představ.

Vaše PRO-DOMA

Do dnešního dne zboží nemám po 8 dnech od objednání a nemůžu se do obchodu Přelouč dovolat , jenom na centrálu .

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Tato skutečnost nás velmi mrzí a jménem společnosti se Vám omlouváme za prodlevu ve zpracování Vaší objednávky. U Vaší objednávky bylo potřeba nacenit dopravu a k dnešnímu dni je objednávka ve stavu kdy se čeká na platbu zálohové faktury z Vaší strany.
    Ještě jednou se Vám omlouváme za způsobené komplikace a věříme, že Váš případný další nákup proběhne k Vaší 100% spokojenosti.

Vaše PRO-DOMA

• Obchod perfektně zvládá automatizovanou komunikaci, obecně elektronická komunikace je na velmi vysoké úrovni i při výdeji používají elektronické podepisování
    • Bohužel třeba pobočka v Rudné absolutně neodpovídá povědomí značky PRO-DOMA. Jiné pobočky této značky jsem nezkoušel a nemám ani chuť ani odvahu je na delší dobu vyzkoušet.
    • Pobočka v Rudné - všude prach a špína
    • Pobočka v Rudné - materiál zarostlý ve křoví
    • Pobočka v Rudné - zaměstnanci otrávení že jsou v práci
    • Pracovník hanící zboží které si kupujete, přičemž evidentně s ním neměl osobní zkušenost a hodnotil jen z doslechu

Obchod PRO-DOMA jako takový bych asi nezatracoval, ale jeho prvním nákupem v pobočce v Rudné (internetová objednávka a jen vyzvednutí), jsem byl tak zklamaný, že bude ještě dlouho trvat než dostanu odvahu zkusit některou z ostatních provozoven této značky. Narazit na takovou pobočku při nákupu bez internetové objednávky, asi bych se nedostal dál než za bránu a přestože by jinde byla cena větší, zvolil bych jiného prodejce.

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se, že se Vám nedostalo profesionální podpory a vystupování ze strany našeho personálu. O této nepříjemnosti jsme již po recenzi na jiném portále informovali odpovědného manažera prodejny. Na zkvalitňování našich služeb neustále pracujeme a to i tím, že rozšiřujeme síť našich poboček tak, aby to k nám zákazníci neměli daleko. Ale ne vždy je lokalita/budova ideální. Každopádně děkujeme za Váš podnět.

Vaše PRO-DOMA

• Zboží mi i přes objednání a zaplacení nevydali, prý nakonec zjistili, že ho nemají, resp. ne pro mě
    • Nespolehlivý obchod, lidé na prodejně mi přišli poněkud nekompetentní
    • Obchodu asi příliš nefunguje vnitřní komunikace a sledování stavu a kvality zásob, když si za celý den nejsou ze skladu na kasu a do systému schopni předat informaci, že zboží nemají

Zboží mi i přes online objednání a zaplacení na prodejně nakonec odmítli vydat - skladník prohlásil, že všechny mnou objednané dlaždice jsou rozbité a ty co nejsou, tak si údajně zarezervovala nějaká paní, která si je možná přijede vyzvednout, každopádně on nebude riskovat, že by se na něj zlobila, kdyby nebyly... Po chvíli dohadování mi nakonec vrátili peníze, bohužel stavebniny DEK hned vedle už mezi tím zavřely a já tak o víkendu udělal doma kulový a cestu do stavebnin a čas na prodejně zmařil zcela zbytečně...

Dobrý den, vážený pane Jaromíre,

velice nás mrzí Vaše nespokojenost s dostupností sortimentu na prodejně. Na zkvalitňování našich služeb neustále pracujeme. Pokud není Vámi vybrané zboží na Vaší prodejně, můžete zajít do Vámi vybrané prodejny PRO-DOMA a domluvit se s kolegy, kteří Vám rádi vyhoví a dodají zboží na danou prodejnu. I přes negativní recenzi doufáme, že nás opět brzo navštívíte a budete moct Vaší příští zkušenost s námi ohodnotit na 100 %. Pokud by jste měl nějaké dotazy či připomínky, můžete kontaktovat zákaznickou linku na čísle +420 778 408 408, kde věříme, že vše vyřešíte.

S přáním pěkného dne,

• Ochotny skladnik
    • Ochotna obsluha v obchode
    • Zaviracka v 16:00....no comment

Omezeny sortiment

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Dle Vašeho hodnocení vidíme, že jste nebyl spokojen s nákupem a to nás velmi mrzí. Na zkvalitňování našich služeb neustále pracujeme. Pobočka v Klecanech má pracovní dobu PO-ČT : 6:30-16:00 a PÁ : 6:30-17:00. Pokud by jste měl nějaké dotazy či připomínky, můžete kontaktovat zákaznickou linku na čísle +420 778 408 408, kde věříme, že vše vyřešíte.

• Objednáno přes internet
    • Pánové mají bordel na skladě místo 17 desek desítky polystyrenu jsem dostal 15 desítky a dvě osmičky a to jsem si to objednal přes internet.

Udělat si pořádek

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, i když není zcela pozitivní. Mrzí nás, že jste měl s objednávkou nepříjemnosti. Na zkvalitňování našich služeb neustále pracujeme. Pokud by jste měl nějaké dotazy či připomínky, můžete kontaktovat zákaznickou linku na čísle +420 778 408 408, kde věříme, že vše vyřešíte. Doufáme, že jste s již dodaným zbožím spokojen. Velice se omlouváme za komplikace a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Přeji hezký den,

• Po zaslan objednavky mi obchod sdelil, ze zbozi (polystyren o vaze cca 100kg a objemu nejakych 8m3) nedovezou. 8 km! Stavebniny jak se patri.

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Dle Vašeho hodnocení vidíme, že jste nebyl spokojen s nákupem a to nás velmi mrzí. Na zkvalitňování našich služeb neustále pracujeme, to i v oblasti logistiky a uděláme vše pro to, aby Váš další případný nákup proběhl dle Vašeho očekávání. Pokud by jste měl nějaké dotazy či připomínky, můžete kontaktovat zákaznickou linku na čísle +420 778 408 408, kde věříme, že vše vyřešíte.

Vaše PRO-DOMA

Produkt dostupný pouze v daleké prodejně a tím nemožný osobní obděr.
    Doprava 3x dražší než výrobek!

Dobrý den, vážený zákazníku,

velice nás mrzí Vaše nespokojenost s dostupností sortimentu na prodejnách. Na zkvalitnění našich služeb neustále pracujeme.
    Pokud nemůžete najít Vámi vybrané zboží na Vaší prodejně, můžete zajít do Vámi vybrané prodejny PRO-DOMA a domluvit se s kolegy, kteří Vám rádi vyhoví a dodají zboží na danou prodejnu.

S přáním pěkného dne,