• objednáno přes net, avízo SMS, zaplacení na místě, vyzvednutí - bez problému

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše krásné hodnocení, kdy jste nám udělil 5 hvězd, velmi si toho vážíme. Máme radost, že jste byl s nákupem v jedné z našich prodejen spokojen a že nás naši zákazníci vnímají takto pozitivně.

Rychlé, operativní.

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme Vám za zaslání zpětné vazby, vážíme si toho! Těší nás, že jste byl s nákupem spokojen a splnili jsme Vaše očekávání v rámci Vašeho nákupu u nás, Vaše zpětná vazba je naší největší motivací a děkujeme za ní.
    Budeme rádi, když nás opět navštívíte.

Vaše PRO-DOMA

Vstřícná obsluha a rychlé vyřízení :-)

Dobrý den, vážený zákazníku,

Těšíme se na Váš další nákup u nás.

Vaše PRO-DOMA

Příjemné prodavačky a celý personál.

Dobrý den, vážený zákazníku,

Budeme rádi, když nás opět navštívíte.

pohodový nákup

Horší dostupnost obchodu

Dobrý den, vážený zákazníku,

Těšíme se na Váš další nákup u nás.

• Jsem velice spokojeni

• Materiál skladem

• Obrovský výběr
    • Rychlost připravení k odběru
    • Příznivé ceny
    • Ochotu personálu na pobočce

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a pěkné hodnocení 5 hvězd. Vážíme si toho! Těší nás, že jste byl spokojen s nákupem u nás na pobočce . Věříme, že budeme i nadále plnit veškerá očekávání našich zákazníků. Velice si vážíme Vaší přízně.

• Dobré ceny ,

Vše ok.

vstřícnost, rychlost a spolehlivost

• Skladová dostupnost
    • Prodejna v našem městě

Vaše PRO-DOMA

• Vstřícná komunikace, skvěle v termínu přioraveno
    • Otevírací doba do 16.00 by mohla být prodloužena

Všechno perfektní

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a krásné hodnocení 5 hvězd. Vážíme si toho, že jste byl spokojen v jedné z našich prodejen a jsme za to moc rádi. Věříme, že budeme i nadále plnit veškerá očekávání našich zákazníků. Těšíme se na Váš další nákup u nás.

• Levnější než u nich na pobočce o 1900 kč tak že doprava je vlastně zaplacená

Rezervace nikdo vám nevyfoukne před nosem

Vaše PRO-DOMA

potřeboval jsem jen menší přířezy jeklu a neměl čas osobně vyzvednout. Velmi rychle dorazily (cca 2 dny) a mohl jsem pokračovat v projektu :)

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a pěkné hodnocení 5 hvězd. Vážíme si toho! Těší nás, že jste byl spokojen s nákupem a rychlostí vyřízení objednávky. Věříme, že budeme i nadále plnit veškerá očekávání našich zákazníků.

Vaše PRO-DOMA

docela velký sortiment, poněkud vyšší ceny

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a pěkné hodnocení 4 hvězd. Vážíme si toho! Těší nás, že jste byl spokojen s nákupem a sortimentem. Věříme, že budeme i nadále plnit veškerá očekávání našich zákazníků.

Vaše PRO-DOMA

• Když svatite rychle vyčerpate jejich zásoby už 4 den čekám na maltu.vubec žádnou nemají skladem

Dobrý den, vážený pane Josefe,

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a hodnocení.
    Velmi nás mrzí, že jste s nákupem v naší pobočce v Ústí nad Orlicí nebyl spokojen.
    Prověřili jsme průběh Vaší objednávky a zjistili jsme, že v poslední době jste u nás nakupoval hned 4krát. Za to Vám srdečně děkujeme. Zkontrolovali jsme také lhůtu pro vyřízení Vašich objednávek a ve všech případech byla dodací lhůta dodržena, tj. do 2 dnů. Pokud jste i přesto narazil na problém, prosíme, abyste kontaktoval naši zákaznickou podporu na telefonním čísle +420 778 408 408.
    Věříme, že se nám podaří situaci vyřešit k Vaší spokojenosti.
    Děkujeme Vám za pochopení a důvěru. Budeme rádi, pokud se na nás i nadále budete obracet.

• ochota skladníka

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a krásné hodnocení 4,5 hvězd. Vážíme si toho, že jste byl spokojen v jedné z našich prodejen. Věříme, že budeme i nadále plnit veškerá očekávání našich zákazníků. Těšíme se na Váš další nákup u nás.