• Skvělá komunikace

potřebovali jsme materiál na víkend ale jedna položka z objednávky nebyla skladem čehož jsme si při objednávání nevšimli, domluvili jsme se že nám zboží připravili bez této položky a vše jsme krásně stihli.

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše krásné hodnocení, kdy jste nám udělil 5 hvězd, velmi si toho vážíme. Máme radost, že jste byl s nákupem v jedné z našich prodejen spokojen a že nás naši zákazníci vnímají takto pozitivně.

Vaše PRO-DOMA

• Ochota a blízkost bydliště a celkem teď ceny.

Dobrý den, vážený zákazníku,

vidíme, že jste nám udělil krásných 5 hvězd, velice si toho vážíme a těší nás, že jste byl v jedné z našich prodejen spokojen. Vaše zpětná vazba je naší největší motivací a děkujeme za ní.

rychlost, ochota, dostupnost prodejny

Vaše PRO-DOMA

• mají co píšou že mají, umí střihnout, jsou pružní a komunikativní.
    • občas by se hoidlo delší prodejní doba .. 17:00 je pro mne dost brzy ...

Vaše PRO-DOMA

• Vše jednoduché, od webu až po nákup a dodání ve zvoleném terminu

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše krásné hodnocení, kdy jste nám udělil 4,5 hvězd, velmi si toho vážíme. Máme radost, že jste byl s nákupem v jedné z našich prodejen spokojen a že nás naši zákazníci vnímají takto pozitivně.

• Profesionální přístup.

Líbí se mi, že mohu sehnat spoustu věcí na jednom místě. Mohu je koupit nejen osobně, ale i si je nechat dovézt domu. V prodejně v Benešově jsou za pokladnou vždy velmi ochotní.

Vše ok

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a pěkné hodnocení 5 hvězd. Vážíme si toho! Těší nás, že jste byl spokojen s nákupem u nás na pobočce. Věříme, že budeme i nadále plnit veškerá očekávání našich zákazníků.

pohoda

Vaše PRO-DOMA

• Ochota personálu, dostupnost produktu.

Vaše PRO-DOMA

• Jednání a výběr zboží a dostupnost v místě bydliště

Bezproblémový nákup

Dobrý den, vážený zákazníku,

vidíme, že jste nám udělil krásných 5 hvězd, velice si toho vážíme a těší nás, že jste byl s nákupem spokojen. Vaše zpětná vazba je naší největší motivací a děkujeme za ní.

Vaše PRO-DOMA

• Zboří doručeno v porádku, velice si cením perfektní a velice příjemné komunikace.

Vaše PRO-DOMA

• obchod je v dostupnosti 5 km .

Skvělá komunikace.

• Šíře sortimentu,ceny,ochota personálu

• Vše bez problem

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a pěkné hodnocení 5 hvězd. Vážíme si toho! Těší nás, že jste byl spokojen s nákupem u nás na pobočce . Věříme, že budeme i nadále plnit veškerá očekávání našich zákazníků.

• Slušná cena
    • Velký výběr

• Obrovský výběr
    • Přívětivé ceny
    • Hodně věcí ihned k odběru

• Otevřeno i v sobotu

dobrá firma