Vždy příjemná obsluha

Klid a pohoda, příjemný a vstřícný personál.

Dobrý den, vážený zákazníku,

vidíme, že jste nám udělil krásných 5 hvězd, velice si toho vážíme a těší nás, že jste byl v jedné z našich prodejen spokojen. Vaše zpětná vazba je naší největší motivací a zároveň podnětem ke zlepšení našich služeb. Děkujeme za to.

Toš luxus!

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a pěkné hodnocení 5 hvězd. Vážíme si toho! Těší nás, že jste byl spokojen s nákupem u nás na pobočce. Věříme, že budeme i nadále plnit veškerá očekávání našich zákazníků.

• kvalitní zboží

dobré jednání se zákazníkem,dodání materiálu dle dohody,krátké dodací termíny,

Vaše PRO-DOMA

Zatím bylo vždy vše v pořádku.
    Jenom webové stránky jsou strašně pomalé.

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše krásné hodnocení, kdy jste nám udělil 5 hvězd, velmi si toho vážíme. Máme radost, že jste byl s nákupem v jedné z našich prodejen spokojen a že nás naši zákazníci vnímají takto pozitivně. Na zrychlení webového rozhraní aktuálně pracujeme a tak se můžete těšit na lepší výkon a pohodlnější nakupování on-line.

Vaše PRO-DOMA

• Jako vždy v absolutním pořádku

Nakupoval jsem zde již poněkolikáté a vždy bylo vše k mé naprosté spokojenosti. Sortiment,rychlost a příjemný personál prodejny.

• cena, obsluha, domluva

Nakupuji na svou stavbu pravidelně a za 3 roky nemám sebemenší problém

super

Vaše PRO-DOMA

• Fofr při vyřízení objednávky.
    • V mnou kupovaném sortimentu dobré nízké ceny.
    • Ne na všech provozovnách je vše dostupné - finální vrstva asfaltového pásu, který jsem potřeboval, nebyla v žádné provozovně v celém Severočeském kraji... tak jsem musel do Středočeského. Pásy měly až u Prahy.

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a pěkné hodnocení 4 hvězd. Vážíme si toho! Těší nás, že jste byl spokojen s nákupem u nás na pobočce. Omlouváme se za dočasné omezení dostupnosti některých položek. Brzy zavedeme možnost doručení nedostupného zboží. To Vám ušetří čas a námahu s hledáním produktu jinde.

Vaše PRO-DOMA

• Řezání materiálu na míru.

Vaše PRO-DOMA

• Musím si koupit celou šestimetrovou tyčku nemůžu chtít třeba jenom 3 m.

Dobrý den, vážený zákazníku,

vidíme, že jste nám udělil krásné 4 hvězdy, velice si toho vážíme a těší nás, že jste byl v jedné z našich prodejen spokojen. Vaše zpětná vazba je naší největší motivací a zároveň podnětem ke zlepšení našich služeb. Děkujeme za to.

Vaše PRO-DOMA

Chodím tam rád. Slušná obsluha.

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše krásné hodnocení, kdy jste nám udělil 4 hvězdy, velmi si toho vážíme. Máme radost, že jste byl s nákupem v jedné z našich prodejen spokojen a že nás naši zákazníci vnímají takto pozitivně.

Dobré ceny oproti ostatním

• Skvělé ceny a sortiment
    • Otevřeno v sobotu
    • Na zlínské pobočce je skvělý personál, poradí s výběrem, pomůže s nakládkou

• Vše proběhlo skvěle

Dobrý den, vážený zákazníku,

vidíme, že jste nám udělil krásných 5 hvězd, velice si toho vážíme a těší nás, že jste byl v jedné z našich prodejen spokojen. Vaše zpětná vazba je naší největší motivací a děkujeme za ní.

• Dostupnost.

Spokojen.

Vaše PRO-DOMA

• Po objednání rychlá odezva a možnost vyzvednutí

• Skvělá komunikace

potřebovali jsme materiál na víkend ale jedna položka z objednávky nebyla skladem čehož jsme si při objednávání nevšimli, domluvili jsme se že nám zboží připravili bez této položky a vše jsme krásně stihli.

Vaše PRO-DOMA

• Ochota a blízkost bydliště a celkem teď ceny.

rychlost, ochota, dostupnost prodejny