Obchod byl blokován z důvodu opakovaného porušení našich OP

Objednal jsem si 5 ks " Tmel akrylový Soudal Akryl Pro Exteriér bílý – 300 ml". Když jsem dovezl dodávku domů, zjistil jsem, že tři kusy mají prošlou dobu expirace a jeden kus byl jiného druhu - " Akrylový tmel Soudal EXPRES". Protože jsme měnili okna a tmel jsem potřeboval a při představě reklamace , nákladů a ztráty času, jsem tmely zpracoval. Příště již budu zboží vybírat sám !!!

Dobrý den, vážený pane Milane,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a Vaše hodnocení. Velmi nás mrzí, že jste s nákupem u nás nebyl spokojen. Tato situace je ojedinělá a nejspíš došlo k nepozornosti ze strany personálu. V takovém případě jste se určitě měl obrátit na prodejnu v Kolíně a došlo by k výměně zboží. Pro nás není reklamace nepříjemnost, ale součást prodeje/obchodu a tak není nejmenší důvod k protahování procesu a konkrétně v tomto případě by reklamace proběhla formou: kus za kus.
    Ještě jednou se Vám za tuto nepříjemnost jménem společnosti omlouváme.

Vaše PRO-DOMA

• Poplatek 49Kč za vyzvednutí na prodejně i při platbě předem.

Dobrý den, vážený pane Petře,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a Vaše hodnocení. Velmi nás mrzí, že jste s nákupem u nás nebyl spokojen. K ceně dopravy při vyzvednutí; pokud se jedná o rozměrnější zboží, nebo objednávku obsahující více artiklů je účtován poplatek 49 Kč, což je uvedeno i v obchodních podmínkách. Na zkvalitňování našich služeb však neustále pracujeme, v případě potřeby jsme tu pro Vás na naší zákaznické lince na telefonním čísle: +420 778 408 408.
    Budeme rádi, když nás opět brzy navštívíte a uděláme vše pro to, aby Váš nákup proběhl dle Vašich představ.

Vaše PRO-DOMA

Do dnešního dne zboží nemám po 8 dnech od objednání a nemůžu se do obchodu Přelouč dovolat , jenom na centrálu .

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Tato skutečnost nás velmi mrzí a jménem společnosti se Vám omlouváme za prodlevu ve zpracování Vaší objednávky. U Vaší objednávky bylo potřeba nacenit dopravu a k dnešnímu dni je objednávka ve stavu kdy se čeká na platbu zálohové faktury z Vaší strany.
    Ještě jednou se Vám omlouváme za způsobené komplikace a věříme, že Váš případný další nákup proběhne k Vaší 100% spokojenosti.

Vaše PRO-DOMA

• Obchod perfektně zvládá automatizovanou komunikaci, obecně elektronická komunikace je na velmi vysoké úrovni i při výdeji používají elektronické podepisování
    • Bohužel třeba pobočka v Rudné absolutně neodpovídá povědomí značky PRO-DOMA. Jiné pobočky této značky jsem nezkoušel a nemám ani chuť ani odvahu je na delší dobu vyzkoušet.
    • Pobočka v Rudné - všude prach a špína
    • Pobočka v Rudné - materiál zarostlý ve křoví
    • Pobočka v Rudné - zaměstnanci otrávení že jsou v práci
    • Pracovník hanící zboží které si kupujete, přičemž evidentně s ním neměl osobní zkušenost a hodnotil jen z doslechu

Obchod PRO-DOMA jako takový bych asi nezatracoval, ale jeho prvním nákupem v pobočce v Rudné (internetová objednávka a jen vyzvednutí), jsem byl tak zklamaný, že bude ještě dlouho trvat než dostanu odvahu zkusit některou z ostatních provozoven této značky. Narazit na takovou pobočku při nákupu bez internetové objednávky, asi bych se nedostal dál než za bránu a přestože by jinde byla cena větší, zvolil bych jiného prodejce.

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se, že se Vám nedostalo profesionální podpory a vystupování ze strany našeho personálu. O této nepříjemnosti jsme již po recenzi na jiném portále informovali odpovědného manažera prodejny. Na zkvalitňování našich služeb neustále pracujeme a to i tím, že rozšiřujeme síť našich poboček tak, aby to k nám zákazníci neměli daleko. Ale ne vždy je lokalita/budova ideální. Každopádně děkujeme za Váš podnět.
    Ještě jednou se Vám za tuto nepříjemnost jménem společnosti omlouváme.

Vaše PRO-DOMA

• Zboží mi i přes objednání a zaplacení nevydali, prý nakonec zjistili, že ho nemají, resp. ne pro mě
    • Nespolehlivý obchod, lidé na prodejně mi přišli poněkud nekompetentní
    • Obchodu asi příliš nefunguje vnitřní komunikace a sledování stavu a kvality zásob, když si za celý den nejsou ze skladu na kasu a do systému schopni předat informaci, že zboží nemají

Zboží mi i přes online objednání a zaplacení na prodejně nakonec odmítli vydat - skladník prohlásil, že všechny mnou objednané dlaždice jsou rozbité a ty co nejsou, tak si údajně zarezervovala nějaká paní, která si je možná přijede vyzvednout, každopádně on nebude riskovat, že by se na něj zlobila, kdyby nebyly... Po chvíli dohadování mi nakonec vrátili peníze, bohužel stavebniny DEK hned vedle už mezi tím zavřely a já tak o víkendu udělal doma kulový a cestu do stavebnin a čas na prodejně zmařil zcela zbytečně...

Dobrý den, vážený pane Jaromíre,

velice nás mrzí Vaše nespokojenost s dostupností sortimentu na prodejně. Na zkvalitňování našich služeb neustále pracujeme. Pokud není Vámi vybrané zboží na Vaší prodejně, můžete zajít do Vámi vybrané prodejny PRO-DOMA a domluvit se s kolegy, kteří Vám rádi vyhoví a dodají zboží na danou prodejnu. I přes negativní recenzi doufáme, že nás opět brzo navštívíte a budete moct Vaší příští zkušenost s námi ohodnotit na 100 %. Pokud by jste měl nějaké dotazy či připomínky, můžete kontaktovat zákaznickou linku na čísle +420 778 408 408, kde věříme, že vše vyřešíte.

• Ochotny skladnik
    • Ochotna obsluha v obchode
    • Zaviracka v 16:00....no comment

Omezeny sortiment

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Dle Vašeho hodnocení vidíme, že jste nebyl spokojen s nákupem a to nás velmi mrzí. Na zkvalitňování našich služeb neustále pracujeme. Pobočka v Klecanech má pracovní dobu PO-ČT : 6:30-16:00 a PÁ : 6:30-17:00. Pokud by jste měl nějaké dotazy či připomínky, můžete kontaktovat zákaznickou linku na čísle +420 778 408 408, kde věříme, že vše vyřešíte.

• Objednáno přes internet
    • Pánové mají bordel na skladě místo 17 desek desítky polystyrenu jsem dostal 15 desítky a dvě osmičky a to jsem si to objednal přes internet.

Udělat si pořádek

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, i když není zcela pozitivní. Mrzí nás, že jste měl s objednávkou nepříjemnosti. Na zkvalitňování našich služeb neustále pracujeme. Pokud by jste měl nějaké dotazy či připomínky, můžete kontaktovat zákaznickou linku na čísle +420 778 408 408, kde věříme, že vše vyřešíte. Doufáme, že jste s již dodaným zbožím spokojen. Velice se omlouváme za komplikace a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Přeji hezký den,

• Po zaslan objednavky mi obchod sdelil, ze zbozi (polystyren o vaze cca 100kg a objemu nejakych 8m3) nedovezou. 8 km! Stavebniny jak se patri.

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Dle Vašeho hodnocení vidíme, že jste nebyl spokojen s nákupem a to nás velmi mrzí. Na zkvalitňování našich služeb neustále pracujeme, to i v oblasti logistiky a uděláme vše pro to, aby Váš další případný nákup proběhl dle Vašeho očekávání. Pokud by jste měl nějaké dotazy či připomínky, můžete kontaktovat zákaznickou linku na čísle +420 778 408 408, kde věříme, že vše vyřešíte.

Vaše PRO-DOMA

Produkt dostupný pouze v daleké prodejně a tím nemožný osobní obděr.
    Doprava 3x dražší než výrobek!

Dobrý den, vážený zákazníku,

velice nás mrzí Vaše nespokojenost s dostupností sortimentu na prodejnách. Na zkvalitnění našich služeb neustále pracujeme.
    Pokud nemůžete najít Vámi vybrané zboží na Vaší prodejně, můžete zajít do Vámi vybrané prodejny PRO-DOMA a domluvit se s kolegy, kteří Vám rádi vyhoví a dodají zboží na danou prodejnu.

Vaše PRO-DOMA

• Bohužel mě prodali hmozu s 3 měsíce prodloužení životností, která je takřka nečitelné.

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, i když je negativní.
    Mrzí nás Vaše nepříjemnost se zbožím, na prodejně máme vše již v pořádku. Stalo se to pouhým nedopatřením.
    Bude Vás kontaktovat naše kolegyně z prodejny s nabídkou kompenzace.
    I přes tuto nepříjemnost budeme rádi, když nás opět navštívíte v jedné z našich prodejen.

Vaše PRO-DOMA

chtěl jsem hlavně impregnaci CT 17 která byla součásti objednávky a v pobočce ve Frýdlantu nad Ostravicí "ji nevedou", bohužel i když mi dali vědět že zboží je připravené tak nějak zapomněli říct že nejde platit kartou. Poslali mne hledat bankomat a tak jsem našel jiné stavebniny kde vše měli a brali karty

Dobrý den, vážený zákazníku,

velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Na zkvalitnění našich služeb neustále pracujeme a pokud máte s nákupem či objednávkou problém, můžete kontaktovat naší zákaznickou linku na telefonním čísle : +420 778 408 408. Každá naše pobočka je vybavena pro platby kartou, bohužel na prodejně zřejmě došlo k výpadku platebního terminálu. Doufáme, že jste s již dodaným zbožím spojen.

Vaše PRO-DOMA

• Objednal jsem 3. 5. dnes je 10. 5. a nic se neděje...

Dobrý den, vážený pane Petře,

velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Na zkvalitnění našich služeb neustále pracujeme a pokud máte s nákupem či objednávkou problém, můžete kontaktovat naší zákaznickou linku na telefonním čísle : +420 778 408 408. Doufáme, že jste s již dodaným zbožím spojen.

Vaše PRO-DOMA

• Po objednavce nikdo nekomunikuje. I po urgenci se tim nikdo nezabyva

Nevim co se tam deje. Drive po objednavce vcetne deleni i s pripadnym svarovanim, se nekdo ozval a domluvili se podrobnosti. Ale ted veskera komunikace konci v "cerne dire". I po urgenci (volani na zakaznickou linku) se nikdo neozval a objednavka nebyla udelana/dodana.

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, i když je negativní. Mrzí nás, že jste měl s objednávkou nepříjemnosti, na zkvalitnění našich služeb neustále pracujeme. Vaší objednávku prověříme a velice se omlouváme za komplikace.

S úctou a přáním hezkého dne,
    Vaše PRO-DOMA

Malý výběr platebních metod, poplatek i za osobní odebrání zboží v obchodu, špatná komunikace. Nakonec jsem objednávku zrušil, stejné zboží jsem levněji koupil jinde.

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Na zkvalitnění služeb neustále pracujeme. Výběr platebních metod máme od Apple Pay, Google Pay, online platba kartou, hotově na prodejně, bankovním převodem až po zálohovou fakturu.
    Poplatek za osobní odběr je hrazen v případě, že je zboží objednáno z našeho centrálního skladu. Na poplatek 49 Kč za transfer zboží na prodejnu Vašeho výběru vždy upozorňujeme.
    Je nám líto, že nákup neproběhl dle Vašich představ. Věřím, že si u nás příště vyberete. Vždy Vám se vším rádi pomůžeme a náš tým podpory prodeje je Vám plně k dispozici.

Objednal jsem přes internet:
    Polystyren extrudovaný XPS Austrotherm TOP P GK 30 mm – 30 × 1250 × 600 mm. Přišlo potvrzení objednávky. Dorazil jsem do prodejny, zaplatil jsem a jdu na sklad. Tam mi skladník řekl, že zboží nemají, že se mám vrátit na prodejnu aby mi vrátili peníze. Na prodejně mě poslali do jiné prodejny PRODOMA, asi 2 km daleko, že mi tam zboží vydají.
    Ano zboží jsem dostal, ale místo objednaného XPS Austrotherm s pevností 300 kPa jsem dostal obyčejný XPS s pevností 200 kPa. Bohužel mne to na místě nějak nenapadlo a trklo mne to, až když jsem ten materiál doma vyndaval z auta...

Dobrý den vážený zákazníku,

děkujeme za zaslání zpětné vazby. Velice se omlouváme za vzniklé komplikace. Řešila jsem situaci s kolegy a bohužel opravdu nastala chyba na skladě, kdy byl špatně vydán jeden balík polystyrenu. Skladovou zásobu kolegové upravili a nyní je vše v pořádku.
    Budeme rádi, když nás znovu navštívíte a budeme moci napravit Váš dojem na nás. Věříme, že příště vše proběhne na 100% k Vaší spokojenosti.
    Děkujeme za pochopení.

• Ochota, dobrá komunikace
    • Zboží mělo být 29.3 přišla jenom část na zbytek stále čekám

Dobrý den, vážený zákazníku,

Děkujeme za zaslání zpětné vazby, těší nás, že jste s kolegy spokojen. A chválíte ochotu a komunikaci s nimi.
    Mrzí mě, pokud došlo k nějakému komunikačnímu šumu, ale zboží by mělo být naskladněno do konce tohoto týdne, tj do 6.4.
    Budeme rádi, když nás i přes tohle drobné nedorozumění opět navštívíte. Pevně věříme, že příště budete spokojený na 100%.
    Děkujeme za Vaší přízeň a pochopení.

Vaše PRO-DOMA

• chybějící informace k vyzvednutí

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za zaslání zpětné vazby, každá je pro nás přínosem. Velice nás mrzí, že jste získal tento dojem, protože se snažíme pro zákazníky vždy udělat maximum.
    Prosím mohl byste nám sdělit jaké informace pro vyzvednutí chybí, abychom to mohli doplnit? (můžete zaslat na [email protected]) Neustále se zdokonalujeme, abychom měli spokojené zákazníky. Budeme rádi za každý podnět ke zlepšení.
    Potěší nás pokud k nám i přes tuto nepříjemnost opět příjdete na prodejnu.
    Děkujeme za pochopení

Vaše PRO-DOMA

• Bylo mi sděleno, že objednané množství 80,00 kg páleného vápna mi nemohou dovézt do 4 km vzdáleného trvalého bydliště, Suchá, i přesto, že v nabídce dopravu prodejce nabízí a to od 300 kč dle vzdálenosti. Z tohoto důvodu jsem nemohl zboží zakoupit, protože nemám jiný způsob dopravy a prodejce mi dopravu neumožnil. Tak nevím proč dopravu nabízí, když není uveden limit pro dopravované množství.
    • Nevýhodou je, že nabízenou službu - dopravu zboží, neplníte.

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme za zpětnou vazbu. Velice nás mrzí, že jste nebyl spokojen s našimi službami. Doprava Vám byla naceněna a nabídnuta, ale nakonec jsme se nedomluvili na zavezení.
    Doufáme, že tato špatná zkušenost Vás neodradí od další možné návštěvy u nás na webu nebo prodejně.
    Děkuji za pochopení.

Vaše PRO-DOMA

None English speaker company as usual. Bought 2 pcs of L profile. On picture it's like brand new packed in bunches. On real life I had to enter for them into the package area as the colleague was not able to bring it to the front door. The iron sticks were full of rust and dirt, for two days I had to clean everything after that. 4 guys standing without work for 2 customers (me and another who already finished) not even offering to help with the 32 kg rods until the car.

Hello, dear customer,

thank you for your feedback. We are very sorry that you have received this negative impression.
    We always try to do our best for the customer. I have forwarded your complaint about the staff to the appropriate store. I trust that this was just a momentary lapse and your next possible purchase with us will be without any problems.
    Thank you for your understanding.

Have a nice day,
    Your PRO-DOMA

• Krátká lhůta na vyzvednutí

Obchod mi poslal jeden den odpoledne výzvu k odběru s platností do druhého dne. Druhý den byl svátek a třetí objednávku zrušil

Dobrý den, pane Zavadile,

Děkujeme za zpětnou vazbu. Velice se omlouváme za komplikace. Notifikace se generují automaticky. Dostal jste SMS 26.10. v 7:01, že máte objednávku k vyzvednutí do 28.10., 28.10. jste dostal upozornění, že je poslední den vyzvednutí. Informace o stornu neodcházela, protože objednávka nebyla stornována, čeká se na vyzvednutí.
    Vždy můžete kontaktovat prodejnu, na které si zboží máte vyzvednout. Vyjdou zákazníkovi vstříc a objednávku podrží, abyste si jí mohl vyzvednout.
    Děkuji za pochopení.

Hezký den,