• zakoupeno v Lidl-shop.cz před 1 týdnem

• Novinka, kdy zboží má odejít až 2 týdny po objednání a dotazník spokojenosti přijde po 6ti dnech

Normálně nebyl s lidl nikdy žádný problém stran doručení. Ale nyní mam nad celou objednávkou napsáno, že objednávku budou posílat až 5.8.... Což při objednání 26.7. a všechno bylo skladem je dost tristní. To je velké zklamání... Nevím co se změnilo... Dřív to chodilo i na víc zásilek, když to například nebylo skladem nebo tak, ale tohle je děs.

Reakce obchodu Lidl-shop.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

Dodací lhůty jsou závislé na několika faktorech, například na tom, zda zboží není z akční nabídky na následující týden, vytíženosti přepravce, zda zboží pochází ze zahraničního skladu apod.

I přes uváděné dodací lhůty se zboží snažíme odeslat v co nejkratším termínu. Předběžné datum dodání je vždy uvedeno v souhrnu objednávky a následně i jejím potvrzení, které obdržíte do e-mailové schránky.

Hezký den
    Váš tým Lidl

• zakoupeno v Lidl-shop.cz před 1 týdnem

• Zboží bylo dodáno velmi rychle.
  • zakoupeno v Lidl-shop.cz před 1 týdnem

• Zboží doručeno v pořádku do 3 dnů.

Jako vždy bez problémů.

• zakoupeno v Lidl-shop.cz před 1 týdnem

• není co dodat, vše je O.K.

• Pohodlný nákup
    • Skvělé ceny
    • Dobrý zákaznický servis
  • zakoupeno v Lidl-shop.cz před 1 týdnem

• jako vždy,spolehlivý a rychlý
  • zakoupeno v Lidl-shop.cz před 1 týdnem

• Překvapila mi dodávka zboží,,za 3 dny,,a slušná cena za dopravu,,Jsem spokojen,, že jsem využil vaše služby,,,

Vše v pořádku.

Spokojenost

• zakoupeno v Lidl-shop.cz před 1 týdnem

• Než si člověk udělá celou objednávku, tak mu mezitím zmizí zboží z košíku kvůli nedostupnosti. Zboží v košíku by mohlo být rezervované alespoň 30 minut, lépe hodinu, aby si člověk mohl pohodlně prohlédnout všechny kategorie.
    • Nelíbí se mi, že většinou musím počkat, až bude zboží znovu skladem a mezitím se prodá zboží, které skladem bylo. Tím pádem je kolikrát těžké dát dohromady objednávku nad tisíc korun, kvůli úhradě dopravy. Uvítala bych, kdybych si mohla zboží zaplatit, když je skladem a aby se mi odeslalo až v okamžiku, kdy se mi podaří postupně objednat vše, co si přeji koupit.
    • Nelíbí se mi, že když je zboží za cenu, která je na maloobchodě, tak dost často není skladem l a znovu se objeví až další týden, kdy už je ale podstatně dražší. Dříve o pár korun, poslední dobou už bohužel za cenu podstatně vyšší, kolikrát v řádu stokorun.

Když eshop začínal, byla jsem nadšená. Bohužel postupně je to z výše jmenovaných důvodů (mínusů) a dalších, např. poplatek za dobírku, čím dál horší eshop. Věřím, že se to vrátí zpět k lepšímu... Lidl jsem vždy měla moc ráda, ale teď dělá vedení společnosti vše proto, aby to tak už nebylo.

Reakce obchodu Lidl-shop.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

Mrzí nás, že zboží, o které jste měla zájem, bylo z Vašeho nákupního košíku samovolně odstraněno. Systém našich skladových zásob se aktualizuje po určitém časovém intervalu. Pokud se v jednu chvíli učiní více objednávek na jeden typ zboží, může se stát, že skladové zásoby nepokryjí poptávku, a tudíž musí být položka stornována.

Dojde-li k vyprodání zboží, je nedostupný sortiment automaticky odebrán i z nákupního košíku zákazníka.

Po dobu trvání akční nabídky zboží v našich prodejnách garantujeme stejnou cenu i na našem e-shopu. Po skončení akční nabídky na prodejnách se může cena produktů v e-shopu lišit od původní akční ceny, která byla platná při trvání akce v našich prodejnách.

Děkujeme za pochopení.

• zakoupeno v Lidl-shop.cz před 1 týdnem

• Dobra kvalita za nizkou cenu
    • zadna

• komunikace

rychlost, cena, spolehlivost, komunikace

• zakoupeno v Lidl-shop.cz před 1 týdnem

Nikde žádná chyba, vše bylo tak jak má být.

• Kvalitní sluzby

LIDL je jednička :-)

• rychlé, korektní vyřízení

• zakoupeno v Lidl-shop.cz před 1 týdnem

POZOR! Šrouby jsou extrémně krátké, ale v OBI za 10,-kč ty dva šrouby lehce koupíte. Jinak perfektní.

• Lehké, praktické