• Rychlé doručení
    • Velký výběr zboží

• Dobře

Zpětná vazba na vrácení zboží z důvodu nevhodnosti dárku, žádná, nulová. Zboží mám zaplaceno, zabaleno, požádána přepravní společnost o možnost vrácení, také přes vaše stránky. Přesně jak píšete už je to více jako 9 dnů. !!!! Na co se čekalo? Až uběhne dobrá odstoupení od kupní smlouvy a já nebudou mít nárok na nic...!!! To by se v jiném e-shopu státu nemohlo. A také mi Byla možnosti zamítnutá vrátit zboží kdekoliv na nejbližší prodejně. Proč. Založila bychom vše do auta a už dávní by to byli vyřízeno.

Reakce obchodu Lidl-shop.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

Kurýr by zákazníka měl kontaktovat v rámci 7 pracovních dnů pro vyzvednutí zásilky. Pokud tato lhůta uplynula, doporučujeme Vám kontaktovat zákaznický servis.

Omlouváme se za komplikace.

Přejeme Vám hezký den.
    Váš tým Lidl

cena

rychlost, cena, kvalita

• arogance
    • neochota
    • špatná komunikace

• Dobra cena rychlost dodani.kvalita

Vše v pořádku na sto procent.

• Obchod Lidl shop je spolehlivý prodejce s kvalitním zbožím.
    • Objednávám zde různé výrobky a ještě se nestalo že bych něco reklamoval nebo vracel.

Široká nabídka, rychlé dodání

nakupovala jsem v Lidlu velice často, vždy bylo vše vynikající. Tentokrát mi Lidl svévolně změnil objednávku, nic mi neoznámil. Když jsem chtěla objednávku zrušit, nebylo jak. Ze všech adres se mi maily vracely jako nedoručitelné, také hodně dlouhá dodací doba, musela jsem dodávku nepřevzít.

Reakce obchodu Lidl-shop.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

Objednávku vytváří sám zákazník, naše společnost nemá možnost do objednávky zasáhnout a měnit údaje, které si zadal zákazník.

Hezký den
    Váš tým Lidl

• rychlý
    • bezpeěný

Spolehlivý

Rychlost a spolehlivost....

• Rychlé vyřízení objednávky
    • 1 objednávka byla rozdělená na 2 zásilky, každou přivezl jiný dopravce

• když Vám výrobek není, do 30-ti dnů mužete bez problémů vrátit....zatím mám s Lidlem dobrou zkušenost...uvidím dál, jestli tomu bude tak nadále

Zatím mi vždy byla objednané zboží dodáno v krátké lhůtě a bez problémů

• Dobrá cena, kvalita i doprava.

• Vše OK

• Bohužel nabídka především oblečení je vždy hodně krátkodobá a spousta položek je v nabídce jen v některé "neobvyklé" velikosti, velikosti "běžných" zákazníků jdou často nedostupné.
    • Pamatuji dobu několika let zpátky, kdy většinu oblečení bylo možno zakoupit v akci normálně na prodejně, od doby "Covidu" je to bída...

• Velký výběr, dobré ceny, pěkné zboží, rychlé odeslání.