• pouze PPL

Kvalitní zboží za skvělé ceny. Jen dopravu bych volil jinou, než PPL.

Vždy spokojen, stálý spokojený zákazník.

Rychlé dodání zboží

• Rychlost a spolehlivost.
    • Cena a kvalitní zboží

Vše funguje tak jak má. Termíny dodání dodržují, cena zboží odpovídá kvalitě.

nemám špatnou zkušenost .... všechno bylo v pořádku

ok

Velký výběr zboží a rychlé dodání.

Naprostá spokojenost. Rychlost. Spolehlivost. Pečlivé zabalení

Obchod doporučuji - rychlé vyřízení objednávky.

• Dobry pomer cena/vykon

Spokojenost .Rychlé dodani

• Kvalitní zboží, nízké ceny, rychlost dodání

• Prehlednost

• kvalitní zboží

• Objednávka z 31.3. dodnes nedorazila z převážné většiny objednaného. Navíc chodí dodané zboží po jednotlivých kusech - každé zvlášť, každé v samostatné krabici. Naprosto zoufalá služba!

Tragické neumětelství! Po dvou týdnech nemám ani pětinu objednaného. Zboží chodí po jednotlivých položkách v samostatné (často skoro prázdné) krabici - ekologové z Lidlu. Vyhněte se takové službě!

Reakce obchodu Lidl-shop.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Našim cílem je, aby byly zásilky zasílány rychle, bezpečně a efektivně. Náš internetový obchod nabízí široký sortiment výrobků, který dvakrát týdně doplňujeme o desítky dalších. Z důvodu skladových kapacit není možné všechno naše zboží skladovat v jednom logistickém centru.

Pochází-li zboží z různých logistických center, včetně zahraničních, je objednávka odeslána ve více zásilkách. Zásilky není z technických důvodů možné sloučit.

Někdy je také lepší umístit velmi odlišné zboží do různých balíků, aby se společnou přepravou nepoškodilo. Pokud si tak objednáte například porcelánové nádobí a koupelnovou komodu, dočkáte se dvou zásilek. Zásilky se rovněž rozdělují z důvodu váhy apod.

O této případné možnosti či situaci jste informováni v potvrzení o odeslání zboží, jež bylo zasláno na Váš email, či obchodních podmínkách, s nimiž zákazník při tvorbě objednávky souhlasí.

Samozřejmě však platí, že rozdělením objednávky na více zásilek se nemění náklady na poštovné. To zaplatíte vždy jen jednou ve smluvené výši, bylo-li Vám účtováno.

Děkujeme za pochopení.

Hezký den
    Váš tým Lidl

• Proti Lidlu jako obchodu nic nemám. Ale to doručování. Tentokrát jsem zvolila PPL, prestože jsem měla zaplaceno on-line a dostala PIN, ABpx po stále chtěl opakovanou platbu. Takže teď nemám ani zboží ani penize. Prý mi je Lidl pošle.
    Je to moje 3. zkušenost s eshopem Lidli a pokaždé byly problémy s dopravou/doručením.

Reakce obchodu Lidl-shop.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

V systému evidujeme, že objednávka nebyla hrazena dopředu.

Hezký den
    Váš tým Lidl

Vše proběhlo rychle a spolehlivě.