• kvalita
    • výběr
    • Posílání přes nejhoršího doručovatele v ČR - Českou poštu

Zasílání přes Českou poštu bez možnosti změny pravděpodobně rozhodne o dalším neobjednávání na e-shopu

• široký výběr kvalitního zboží
    • ceny
    • nelze vybrat dopravce

• solidní sortiment
    • nemožnost zvolit expedovat najednou
    • nemožnost zvolit dopravce
    • neskutečné množství až nesmyslných informačních emailů

Bohužel tentokrát už nemohu doporučit, nevím co komu v Lidlu zamrzlo v té nádobě mezi ušima, ale rozdělit zásilku na 4 části (nemají např. problém čtyři min inspekční háčky zabalit do extra krabice o rozměrech 20x40x15 cm), každou poslat jiným dopravcem ,aby to zákazník náhodou s naháněním kurýrů neměl jednoduché a k tomu napsat neskutečných 18 emailů, tak to sorry jako, to už přeháníte, nemluvě o tom, že jsou to ti samí Němci ,co nám vytrvale cpou Greendeal a pak tímto způsobem "zajímavě šetří přírodu". To co jiné firmy zvládnou 3mi maily a jedním velkým balíkem (možnost odeslat zásilku najednou) , na to Lidl prostě nemá, takže NEDOPORUČUJI a příště si eventuelní nákup hodně budu rozmýšlet ....

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Našim cílem je, aby byly zásilky zasílány rychle, bezpečně a efektivně. Náš internetový obchod nabízí široký sortiment výrobků, který dvakrát týdně doplňujeme o desítky dalších. Z důvodu skladových kapacit není možné všechno naše zboží skladovat v jednom logistickém centru.

Pochází-li zboží z různých logistických center, včetně zahraničních, je objednávka odeslána ve více zásilkách. Zásilky není z technických důvodů možné sloučit.

Někdy je také lepší umístit velmi odlišné zboží do různých balíků, aby se společnou přepravou nepoškodilo. Pokud si tak objednáte například porcelánové nádobí a koupelnovou komodu, dočkáte se dvou zásilek. Zásilky se rovněž rozdělují z důvodu váhy apod.

O této případné možnosti či situaci jste informováni v potvrzení o odeslání zboží, jež bylo zasláno na Váš email, či obchodních podmínkách, s nimiž zákazník při tvorbě objednávky souhlasí.

Samozřejmě však platí, že rozdělením objednávky na více zásilek se nemění náklady na poštovné. To zaplatíte vždy jen jednou ve smluvené výši, bylo-li Vám účtováno. .

• DHL dopravce - velmi nepříjemné chování řidiče

• Zboží doručeno
    • Bohužel nelze vybrat dopravce a až do poslední chvíle zàkazník neví, kdo zboží doručí.
    • Nebyl brán ohled na mé přání, že si v žádném případě nepřeji, kvůli svým negativním zkušenostem, doručení poštou.

• doručovací firma PPL ParcelShop
    • doručení na jiné místo k osobnímu vyzvednutí
    • příšerné místo doručení (velký nepořádek) v obchodu Mini market Korunní
    • Korunní 886/95
    • 13000 Praha 3

Obchod Lidl je v pořádku, ale dojem kazí neseriozní přístup doručovací firmy.

• za dopravce si vybral českou poštu

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Naše zboží se nachází v několika logistických skladech, které se nachází v Česku i zahraničí. Volba přepravce je mimo jiné závislá na optimalizaci logistických procesů, abychom byli schopni našim zákazníkům nabízet zboží a služby za příznivé ceny.

V případě, že preferujete doručení společností PPL, je možné zvolit doručení do PPL ParcelShopu, nejedná-li se o nadrozměrnou zásilku. Jiným způsobem si z výše uvedených důvodů dopravce zvolit nelze, dopravce je vždy zvolen automaticky naším systémem.

Váš tým Lidl

• dopravce ppl nedává sms zprávu k vyzvednutí-bordel za ty prachy

rychlost

• Věci jsou moc hezké
    • Pokud doručuje posta je to vše v pořádku, pokud dopravce PPL nechá balíček i 20km od bydliště i přesto že výdejní místa máme blíž. Bohužel pak nemohu vyzvednout balíček.To je jedine co bych Vítka.Je škoda že si dopravě nemůžu vybírat sama.

• Drahá doprava
    • Dopravce

• nešel vybrat dopravce

Vše v pořádku, jen by uvítal možnost výběru dopravy.

• Neschopnost poslat objednávku najednou a jedním dopravcem!

Pokud si objedná zákazník 2 položky je celý den v háji!

Váš tým Lidl

• Zboží vždy odpovídá popisu a obrazku
    • Bezproblémová reklamace
    • Příznivá cena
    • Používá jako dopravce poštu

• Nelze zvolit dopravce

• Rozdělení jedné zakázky dvěma dopravcům a tím objíždění dopravců. Neakceptovatelné!

Špatná služba !!!

• dobrý výběr

nemožnost zvolit dopravce, PPL si zaváží na místa podle toho jak je řidič líný

• Rychlé dodání ,cena.
    • V informacích Lidl nabízí buď PPL nebo Českou poštu,ale při objednavce nic nenabízí ,zákazník musí čekat až který dopravce pošle e-mail. Maji výmluvy že maji 2 sklady a neví z kterého zboží odejde.

• Poskytuje důvody k opakování objednávek.
    • Nadměrný rozsah e-komunikace. Mně bohatě stačí: 1. Přijali jsme objednávku. 2. Zboží převzal dopravce. 3. Zboží doručeno+ faktura+reklamační podmínky.

• Sortiment a prakticke veci
    • Kvalita vyrobku vs cena
    • Akcni nabidky jsou velmi vyhodne
    • Slevove kupony
    • Vadi mi ze byvaji rozdelene dodavky z jedne objednavky, musim tak vicekrat resit predani s dopravcem, jit na postu, vydejnu a podobne ...

• Doručovací služba nedodává na adresu. Jen do vydeje