• rychlé dodání, veliký výběr zboží
    • nemožnost výběru dopravce a výběru místa dodání při dobírkové platbě

Spokojenost

• Velký výběr kvalitního zboží za skvělé ceny.
    • Není možno si vybrat dopravce.

• velký výběr zajímavého zboží
    • rychlé doručení
    • perfektní komunikace obchodu se zákazníkem
    • možnost placení přes Apple Pay
    • při nákupu nad 1.000 Kč doprava zdarma
    • obchod dodržuje avizovaný termín dodání zboží
    • zákazník nemá možnost výběru dopravce
    • zboží z objednávky je často zasíláno v několika samostatných zásilkách v různých termínech - podle různých odesílajících skladů LIDL

V obchodě Lidl-shop.cz nakupuji bez problémů již několik let a s obchodem jsem spokojený.

• Česká pošta nejhorší dopravce u nás

• Rozdělení objednávky do 3 zásilek, doručování Českou poštou

• Sortiment
    • Ceny
    • Spolehlivé dodání
    • Nemohu si vybrat dopravce

Zatím vždy vše v pořádku

• Rychle dodání
    • Dobře zabaleno
    • Není možnost vybrat si dopravu, velké minus, nejsem pořád doma, abych čekala na českou poštu

Nejsem pořád doma abych čekala na dopravce (Česká pošta) Mělo by být na výběr z více dopravců, a hlavně do balikoven apod.

• Velký výběr zboží
    • Nízké ceny
    • Kvalitní zboží
    • nemožnost vybrat si dopravce
    • Občas zboží přijde ve více zásilkách

Zboží zasílají rychle a když ho pošlou přes PPL, tak většinou ho mám do druhého dne po odeslání doma. Tentokrát mi jeden balík poslali přes Českou poštu a dodání trvalo 5 dní ode dne, kdy si pošta balík převzala. Dvakrát mi psali, že ho budou ten den doručovat a celý den nic. Když jsem koukla na sledovaní zásilky, tak tam napsáno, že balík nebyl doručen z technického důvodu na straně přepravce :-(

• Pošta--špatný dopravce!!!!

• Rychlost odeslání zboží
    • Super zabaleno
    • Doručení přes Českou poštu
    • Doručení pouze přes Českou poštu

Reakce obchodu Lidl-shop.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Naše zboží se nachází v několika logistických skladech, které se nachází v Česku i zahraničí. Volba přepravce je mimo jiné závislá na optimalizaci logistických procesů, abychom byli schopni našim zákazníkům nabízet zboží a služby za příznivé ceny.

V případě, že preferujete doručení společností PPL, je možné zvolit doručení do PPL ParcelShopu, nejedná-li se o nadrozměrnou zásilku. Jiným způsobem si z výše uvedených důvodů dopravce zvolit nelze, dopravce je vždy zvolen automaticky naším systémem.

Děkujeme za pochopení.

Hezký den
    Váš tým Lidl

• zajimave produkty za dobre ceny
    • neni mozne si vybrat dopravce = vetsinou to poslou postou
    • zasilky ruzne rozdeluji, nekdy na 2-krat a nekdy i na 3-krat
    • nejhorsi je, ze maji nefunkcni odkazy na sledovani zasilky ...

Nechapu, ze nekdo jim jeste neopravil odkazy na sledovani zasilky, v kazdem mailu to same, nejaky nesmysl, co ani neni URL adresa "\Document\Delivery\CarrierTrackingUrl"

Jinak shop je v pohode, zbozi lidl kvalita (v dobrem i ve zlem), kazdy si musi zhodnotit na co ty veci potrebuje a kolik do toho investuje, ale maji jiny sortiment nez zbytek eshopu. Nicmene je to evidentne moloch a maji jeste toho dost co vychytavat :-)

• Možná přeprava pouze Českou poštou :((( !!!!!

• Nešla zvolit jiná doprava než Česká pošta s doručením na adresu. V minulosti šlo bez problému vybrat doručení PPL na PPL parcel shop.

• doručení přes Českou poštu - obdržela jsem info doručení v 13.07 h BEZ předpokládaného času doručení , řidič mobil nezvedá, doručeno v 17.45h

• Není možné zvolit jinou dopravu než Českou poštu a PPL. Postrádám např. Zásilkovnu.

• Kvalitní zboží za dobré ceny. Vynikající komunikace se zákazníkem.
    • Dopravce Česká pošta nespolehlivý kazí image e shopu Lidl

• Vybrat si dopravce.

• přeprava dopravce česká pošta

• Dobré výrobky, za rozumné ceny. Rychlé vyřízení. Doručení zboží v hodnotě nad 1000 Kč je doprava zdarma.
    • Nemožnost vybrat si dopravce, Česká pošta je totální katastrofa, prostě nedoručuje včas, někdy i se 4 denním zpožděním.

Ochod jinak doporučuji, jsem dlouholetým zákazníkem, s výrobky jsem spokojen a co se týká potravin, nemá Lidl v ČR konkurenci.

• rychlost, kvalita
    • většinou zásilky posílají pouze Českou poštou