• Nakupuji zde často, teď to byly drobné domácí spotřebiče, vše v pořádku.
    • Nelze si vybrat dopravce. Uvítala bych zasílání do balíkovny.

• Přes PPl rychlé dodání
    • Nemůžu si vybrat dopravce

• Doručení přes Českou poštu

• Vše proběhlo rychle a v pořádku.
    • Zrušila bych dopravu Českou poštou.

• dobré ceny
    • delší záruka. Akorát jsem ještě nic nereklamoval, tak doufám, že i reklamace bude bez problémů.
    • Nedá se změnit dopravce. Doručování přes Českou poštu bylo u mě vždy nejdelší. PPL doručuje do druhého dne.

• Doručení přes Českou poštu. Jako vždy, nedourčeno. Žádný telefon, žádný zvonek a opět nutnost jít na poštu. Do té doby, dokud uvidím logo těch podvodníků na stránkách prodejce, nic neobjednávám!

děkujeme za Vaši recenzi.

Mrzí nás, pokud Vám dopravce zásilku nedoručil na Vaši adresu. Z naší strany bylo zboží odesláno na adresu uvedenou v objednávce.

Byla-li Vám doručena jinam, doporučujeme Vám obrátit se přímo na přepravní společnost ohledně dalšího postupu. Na webových stránkách společnosti Česká pošta si můžete případně zažádat o bezplatné znovu doručení zásilky.

Přejeme Vám hezký den.
    Váš tým Lidl

• S obchodem jsem spokojený a rád v něm nakupuji,
    • Velkou nevýhodou je, že zásilky doručuje bez možnosti jiného výběru jen Česká pošta, zdaleka nejhorší doručovací služba.

• Dorucovani Ceskou postou.

děkujeme za Vaši recenzi.

Mrzí nás Vaše nespokojenost. Neboť jste však blíže nespecifikoval, čeho se přesně týká, nemáme možnost blíže se Vám k této skutečnosti vyjádřit.

• Velmi dobrá cena
    • Kvalitní materiál
    • Pouze dopravce česká pošta

Škoda, že obchod nemá na výběr jiného dopravce. Čekání 2 h na poště odradí zákazníky si zboží kupovat .

• Spokojenost 50% sleva na výrobek
    • Vaše nevýhoda dopravce Česká pošta!!!!!

Jsem už strašně nasr...j za dopravce vašeho zboží Česká pošte.Minule objednaná stříkací akupistole.Měl jsem s ní udělat práci,jenže Česká pošta ji nepřivezla ke mě domů a to s drzostí jsem dostal email od nich,že jsem nebyl doma.Zažádal jsem o doručení podruhé to už řidič nepřijel.V pátek jsem se večer osobně dozvědel na poště,že řidič má zásilku u sebe přes víkend,takže doručena až v pondělí.Počasí v tu dobu naprd deště,takže ten debil řidič mě připravil o práci,kterou jsem potřeboval nutně udělat.Teď podruhé mě vytočila do běla pošta s touhle meteostanicí.Mám zaplacenou dopravu domů a ten řidič pošty ji nepřivezl.Dostal jsem email Uložení zásilky na žádost adresáta.Nic jsem nežádal.Bože ty sv.ně prolhaný z pošty ta drzost a zloději zaplacená doprava a oni to nepřivezou domů.Musel jsem si to vyzvednout na poště.Meteostanici jsem převzal po 9dnech.Jsem Strašně Moc NASR...J na vašeho dopravce zboží Česká Pošta.Jestli nechcete s Českou poštou přerušit dopravu,dejte aspoň na výběr o doručení zboží a já si vyberu PPL s tím jsem nikdy problém neměl.

• Hodně pomalé dodání
    • Špatná komunikace
    • Nejde si vybrat dopravce

Pošta zboží nedoručila, musel jsem si sám vyzvednout

děkujeme za Váš podnět.

Omlouváme se za komplikace.

U České pošty máte možnost prostřednictvím jejich webových stránek požádat o opětovné bezplatné doručení. Děkujeme za pochopení.

Váš tým Lidl

• Vše kromě dopravy super.
    • Super výběr, dobré ceny
    • Zásilky zasílají jen Českou poštou. Vždy mi nic Česká pošta nezaveze ikdyž jsem celý den doručení doma a pak musím pro balík na poštu. Proč v dnešní době někdo používá k přepravě výhradně Českou poštu?

• doručování českou poštou čirá zoufalost

• Smluvní dopravce Česká pošta,naprosto nevyhovující!
    • Lže,nedoručuje.

děkujeme za Vaši recenzi.

Mrzí nás Vaše nespokojenost a omlouváme se za komplikace.

• Zajímavé produkty.
    • Lidl využívá výlučně služeb České pošty. A to je hnus, katastrofa a tragédie dohromady. Už nikdy více si v Lidlu nic neobjednám.

Zboží doručuje pouze Česká pošta. Je mi na zvracení, co předvádí. Hnus, za dva dny, kdy avizovali doručení, nesplnili příslib.
    Řidič 6 krát nepřijal hovor. Nakonec mi zaslali informaci, že zboží leží na pobočce. Drzost nejtěžšího kalibru. Zásilka měla být doručena do vlastních rukou. Už nikdy více...

Reakce obchodu Lidl-shop.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Naše zboží se nachází v několika logistických skladech, které se nachází v Česku i zahraničí. Volba přepravce je mimo jiné závislá na optimalizaci logistických procesů, abychom byli schopni našim zákazníkům nabízet zboží a služby za příznivé ceny.

V případě, že preferujete doručení společností PPL, je možné zvolit doručení do PPL ParcelShopu, nejedná-li se o nadrozměrnou zásilku. Jiným způsobem si z výše uvedených důvodů dopravce zvolit nelze, dopravce je vždy zvolen automaticky naším systémem.

Děkujeme za pochopení.

• Poměrně rychle dodáno
    • Spolupráce s Českou poštou otřesná!

• vyběr
    • kvalita vyrobku
    • moznost vraceni zbozi
    • bezproblemove pripadne reklamace
    • spoluprace s ceskou postou

objednavka a vse okolo zbozi v pohode
    jen si vyberte jak zbozi dorucit.ppl ihned,posta spatne

• přijatelná cena
    • kvalitní výrobky
    • malý výběr dopravců
    • ne vždy srozumitelné popisy k výrobkům

• poměr cena/kvalita
    • dobrá komunikace
    • dlouhá lhůta na vrácení zboží
    • Nemožnost vybrat si dopravce

Z dopravy si můžete vybrat jen PPL anebo Poštu, lépe řečeno vybere to za Vás Lidl, uvítala bych možnost zvolit si třeba Zásilkovnu nebo nějaký zasílací box, kde si můžu vyzvednout zásilku, kdy já chci a ne se vázat na kurýra popřípadě ČP. To už bych si klidně raději vyzvedla zásilku někde v Lidl marketu než na poště :).

• přehledný e-shop, rychlý nákup
    • poměrně rychlý termín dodání, kdyby to nekomplikovala Česká pošta
    • zasílání pouze Českou poštou