• široká nabídka

Obchod asi dobrý, ale dopravce DPD stojí za prd. Už více nikdy neobjednám zboží z Kauflandu online. 10.4. odeslání zásilky. Objednané zboží je na překladišti. nevím co tam s ním dělají, jestli je pro ně těžké a nebo hledají kdo zboží naloží, opravdu nevím. Je pravda, že z DPD mám špatné zkušenosti i jinde a pokud je výběr volím jinak, pokud není výbězboží objednám jinde. Dnes je 16.4. tak snad zboží dorazí. Čekám denně a modlím se abych v době doručování byla doma. Takže si nic moc neplánuji.

Po 7 dnech stornována objednávka, bez důvodu.

• Rychlé dodání, rychlá komunikace

Vše proběhlo bez problému a doručeno bylo dříve než bylo uvedeno. Super

Za vše děkuji vše v pořádku.

Opakovaný nákup zboží, které je jinde nesehnatelné, doručeno naprosto v pořádku a rychle. Doporučuji.

Píšu pochvalu. Chyběla mi nějaká informace a byl jsem ihned přesměrován na prodejce a vše vyřešeno.

V dnešní době čekat měsíc na zboží je trapné i z Číny dojde do 10 dnů.Toto je moje první a poslední objednávka.

Obchod komunikoval, že jsem zboží zaplatil a bude mi doručeno. Zboží jsem obdržel v termínu.

• Velký výběr zboží
    • Zvlášť poštovné na dané položky
    • Dlouhá doba dodání

Objednal jsem dvě položky z Kauflandu z důvodu, abych to měl z jednoho místa a přišlo mi to brzy a najednou. Jedna položka přišla asi za 4 dny...v pořádku. Objednávka byla 28.3., dnes je 15.4. a druhá ještě nedorazila. Navíc za každou položku bylo zvlášť docela drahé poštovné.

• Vše jak má být

• Zboží dorazilo rychle.
    • Pokud chci objednat více zboží, tak se platí poštovné za každé zvlášť.

• Vše OK

Vše ok

• Objednané zboží chodí po jednom kuse. Bylo by fajn, kdyby bylo možné doručit nákup najednou!

Objednala jsem cca 15.ks zboží a už druhý týden mi každý den chodí jeden balíčkem od různých dopravců, je to na paliciZároveň mi některá z položek byla zrušena až po zaplacení a potvrzení objednávky, musím tedy produkt hledat a koupit jinde. No a závěrem stále čekám na doručení minimálně dalších 3.ks zboží. Když chcete nakoupit v Kauflandu, musíte si vzít 3.týdny dovolenou

Už to funguje.

• Zprostředkování prodeje zboží ze zahraničí

Využil jsem marketplace kauflandu podruhé. Zboží dorazilo v pořádku a v deklarovaném termínu. Tentokrát šlo zboží z ČR, v případě prvního nákupu bylo zboží odesláno ze zahraničí. Rovněž dorazilo v přibližném termínu, který kaufland avizoval na svých stránkách. Jediné, co bych kauflandu vytknul, je komunikace. Když jsem objednával poprvé, nevěděl jsem, jak to chodí, a tak jsem se na pár konkrétních věci zeptal emailem. No bohužel odpovědi byly nekonkrétní a v podstatě jsem byl odkazován na popisy na jejich stránkách. Ty jsem však měl přečtené a kdyby byly popisy a instrukce jednoznačné a šly pochopit na první dobrou, tak bych se dodatečně nevyptával emailem. No nic, šlo o první objednání produktu ze zahraničí, už vše potřebné vím, takže snad už nebudu muset nikoho z kauflandu otravovat.

Reakce obchodu Kaufland.cz

Vážený zákazníku marketplace Kaufland.cz,

děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Je nám líto, že jste byli v jistém ohledu méně spokojeni. Vaši záležitost samozřejmě bereme vážně a vaši zpětnou vazbu předáme dál pro dlouhodobé zlepšení kvality našich služeb.

S přáním hezkého dne
    váš tým Kaufland.cz

Rychlost + Kvalita

• Levné zboží, doručení rychle a zdarma