• Zboží stále po týdnu nedorazilo

• Žádnou nevidím
    • Zboží ani týden po zaplacení nedorazilo. Kaufland ho alespoň z části posílá ze skladů v Německu. Nevím o tom, že by na tuto skutečnost byl zákazník výrazně upozorněn. Takže pozor, sliby chyby.

V našich končinách je zboží z e-shopu dodáváno poměrně rychle. Týden od objednání v Kauflandu a produkt je teprve někde na cestě na depo? Měli by s sebou němečtí podnikatelé hodit. Nebo shop neprovozovat.

• Pěkné ceny
    • Zboží, které jinde není vůbec v nabídce
    • Zboží nedorazilo

Objednáno před deseti, potvrzení o odeslání balíku před pěti dny. Jenže na webu DPD zásilka stále visí na začátku procesu, tj. v "Přijali jsme informace k zásilce od odesílatele". Těžko říct, jestli se to dá brát jako odesláno, protože už tam takhle je čtyři dny. Čekal bych, že během několika hodin poté bude balík předán dopravci, ale evidentně se tak nestalo. Kaufland by měl vyžadovat vyšší standard od prodejců na své platformě.

• Přehled ve zboží
    • Zboží zatím nedorazilo.

Zboží zatím nedorazilo,nemohu posoudit,předpokládala jsem kratší dobu dodání .

• Zboží ani po 5 týdnech nedorazilo, komunikace s obchodem velmi zdlouhavá a nesrozumitelná.

• Zbozi nedorazilo. Neni mozne nikohoho kontaktovat. Prisla jsem o penize.
    • Budu rada kdyz me po precteni tohoto hodnoceni zkontaktujete

Reakce obchodu Kaufland.cz

Vážený zákazníku marketplace Kaufland.cz, děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Je nám velmi líto, že jste byli nespokojeni, a rádi bychom se vám touto formou omluvili. Podle vámi uvedených údajů jsme našli danou objednávku a vytvořili k ní tiket. Aktuální průběh si můžete kdykoliv zobrazit ve svém zákaznickém účtu.
    váš tým Kaufland.cz

• Zbozi jeste nedorazilo, zadne info o doruceni, ale uz prijde dotaznik spokojenosti.

• Zboží nedorazilo v termínu

Prý objednávka nedorazila k výrobci. Zboží jsem objednal protože mělo být skladem a doručení do týdne.

Reakce obchodu Kaufland.cz

Vážený zákazníku marketplace Kaufland.cz, děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Je nám velmi líto, že jste byli nespokojeni, a rádi bychom se vám touto formou omluvili. Vaši záležitost samozřejmě bereme vážně a vaši zpětnou vazbu předáme dál pro dlouhodobé zlepšení kvality našich služeb.
    váš tým Kaufland.cz

• Zboží nedorazilo ve stanoveném datu
    • Dlouhá dodací doba

• Zbozi stale nedorazilo.

váš tým Kaufland.cz

• chaotické vyřízení objednávky, objednávka byla zaplacena předem, přesto přišla na dobírku s tím, že to máme odmítnout a zašlou nám to znovu již bez dobírky . . následně několikrát změněn status doručíme/nedoručíme, dohadování, nakonec zboží nedorazilo - otřesná zkušenost na dnešní dobu

váš tým Kaufland.cz

• Stále čekám na dodání zboží a komunikace veškerá žádná

váš tým Kaufland.cz

• Za 160 Kč poštovného zboží stále nedorazilo a to už od objednávky uplynul týden! Jiné obchody mají poštovné cca 39-59 Kč a zboží dorazí do 2-3 dnů. Již nebudu u vás objednávat.

Velmi drahé poštovné a velmi dlouhá doba doručení. Tedy vlastně nevím, jestli zboží vůbec přijde! Velmi negativní zkušenost.

• Zboží po 7 dnech od objednání doposud nedorazilo

• Bezpochyby velký výběr sortimentu.
    • Neskutečně dlouhá doba dodání (zboží stále nemám).

• Mega nevyhoda je ze k dorucivani pouzivaji ceskou postu. Zbozi zatim nedorazilo, prestoze posta online vcera dvena sms a v aplikaci slibival doruceni.

Dokud budou pouzivat ceskou postu asi nema cenu objednavat

váš tým Kaufland.cz

• Zboží po 9- ti dnech zatím nedorazila a nevím, kde je?!!!!!

váš tým Kaufland.cz

• Dlouhá dodací lhůta . Zboží dosud nedorazilo.

váš tým Kaufland.cz

• Zboží vůbec nedorazilo. Asi bylo poslán Českou poštou, která ovšem na Prahu 8 již cca 6 let vůbec nedorucuje a je nekontaktní. Tyto informace jsou Kauflandu jistě znami, takže vědomě zásilku svěřili de facto podvodné firmě, která deklarované služby vůbec neplní. Takže 2 dny před Vánocemi nemám ani balík, ani peníze.

Reakce obchodu Kaufland.cz

Vážený zákazníku marketplace Kaufland.cz, děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Je nám velmi líto, že jste byli nespokojeni, a rádi bychom se vám touto formou omluvili. Podle vámi uvedených údajů jsme našli vámi otevřený tiket, ve kterém zatím nebyl zapojen zákaznický servis Kaufland.cz. Nyní jsme zákaznický servis zapojili. Aktuální průběh si můžete kdykoliv zobrazit ve svém zákaznickém účtu.

• ZBOŽÍ NEDORAZILO

Absolutně nechápu, proč zboží po víc jak měsíci nedorazilo, nikdo nekomunikuje. NEDOPORUČUJI :-(

Reakce obchodu Kaufland.cz

Vážený zákazníku marketplace Kaufland.cz, děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Je nám velmi líto, že jste byli nespokojeni, a rádi bychom se vám touto formou omluvili. Bohužel jste u vašeho hodnocení neuvedli žádné údaje, podle kterých bychom danou záležitost mohli najít nebo přezkoumat. Rádi bychom vás poprosili, abyste se na nás obrátili přímo přes svůj zákaznický účet (ve kterém vyberte příslušnou objednávku). Alternativně nás můžete kontaktovat také prostřednictvím našeho kontaktního formuláře: https://www.kaufland.cz/contact/form