• Rychlost dodávky
    • Chybí český návod.

Dodáno rychle. Problém je, že u zboží není český návod!

• Nebyl přiložen český návod

• Chybí návod v češtině a tím i kontakty na servis. Myslím, že je to vážné pochybení řetězce!! Zákon platí pro všechny.

• k zařízení nebyl dodán český návod, po urgenci byl dodán opět návod převážně anglický, který neodpovídá dodanému zařízení

Reakce obchodu Kaufland.cz

Vážený zákazníku marketplace Kaufland.cz, děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Je nám velmi líto, že jste byli nespokojeni, a rádi bychom se vám touto formou omluvili. Vaši záležitost samozřejmě bereme vážně a vaši zpětnou vazbu předáme dál pro dlouhodobé zlepšení kvality našich služeb.
    váš tým Kaufland.cz

• U produktu chybí český návod, což pro malou část zejména seniorních osob může být trochu nevýhoda

• K výrobku není návod v českém jazyce, což je povinnost dle zákona, na dotaz odpověď že je v německém jazyce a mám si nechat přeložit!!!!

• Rychlé vyřízení a dodání
    • Dodané zboží nebylo vybaveno návodem v českém jazyce, a navíc není možné stáhnout z webu návod v editovatelné verzi pro příadný překlad. Dle platných zákonů EU, musí být zboží vybavené návodem v příslušném jazyce.

• Jediná výhoda obchodu,že dorazilo zboží co jsem si objednal.
    • Nelze platba v hotovosti při převzetí zboží na dobírku v rozporu se zákony v ČR!
    • Nebyl přiložen tištěný návod v českém jazyce! Napsal jsem o zaslání návodu na mou adresu zatím bez reakce.
    • Nebyl přiložen doklad o koupi faktura ani nebyl zaslán do emailu.
    • Komunikace s infolinkou je složitá vypadá to,že tam sedí nějaký dement v Bulharsku s mizerným překladačem nebo blbým chatbotem.

Pokud by mi Kaufland eshop poslal tištěný návod v češtině a na dobírku v hotovosti s platbou při převzetí dal bych 5 hvězd.Jinak NEDOPORUČUJI !!!

Reakce obchodu Kaufland.cz

Vážený zákazníku marketplace Kaufland.cz, děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Je nám velmi líto, že jste byli nespokojeni, a rádi bychom se vám touto formou omluvili. Bohužel jste u vašeho hodnocení neuvedli žádné údaje, podle kterých bychom danou záležitost mohli najít nebo přezkoumat. Rádi bychom vás poprosili, abyste se na nás obrátili přímo přes svůj zákaznický účet (ve kterém vyberte příslušnou objednávku). Alternativně nás můžete kontaktovat také prostřednictvím našeho kontaktního formuláře: https://www.kaufland.cz/contact/form

• není český návod

• Zboží nemá návod k použití v českém jazyce!!!8

• Balík byl rozdělen do dvou částí (pravděpodobně z důvodu váhového limitu). První balík dorazil, avšak nepochopitelně druhá část je stále někde v nedohlednu.
    • Také v první části chybí český návod k obsluze. Snad bude v druhé části.

• Poměrně rychlé doručení
    • Opět žádný návod v češtině. Tentokrát pro změnu v čínský (?) Navod...!!!

Bohužel 2 objednávky. Celkem 3 různé výrobky ani jednom případě nebyl dodán návod v češtině. Po kontaktování zákaznické linky v prvním případě dodán dodatečně. V aktuálním případě teprve uvidíme... Rozsypaný čaj fakt nerozluštím.

Reakce obchodu Kaufland.cz

Vážený zákazníku marketplace Kaufland.cz, děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Je nám velmi líto, že jste byli nespokojeni, a rádi bychom se vám touto formou omluvili. Podle vámi uvedených údajů jsme našli danou objednávku a vytvořili k ní tiket. Aktuální průběh si můžete kdykoliv zobrazit ve svém zákaznickém účtu.

• Chybí český návod

• Neni cesky navod.

• Zboží odpovídá popisu
    • Velmi dobrá cena
    • chyběl český návod k montáži
    • delší dodání - 6 dní
    • bez avizace, kdy zásilka bude dodána

• Chybí návod v češtině

• Nebyl dodán český návod.

Pokud neumíte Anglicky tak máte trochu problém jak uvést výrobek do stavu aby fungoval. O bezpečnosti práce se nedozvíte nic.

váš tým Kaufland.cz

• Obrázek k produktu je zavádějící, obsahuje součásti, které nejsou v obsahu. Například náhradní lišta nebo řetěz.
    • Výrobce neznámý. Dalo by se reklamovat, není český návod, ale moc tomu nevěřím, že bych něčeho domohl. Německý obchod, polský dodavatel , náhradní díly to bude asi problém, takže příště budu nakupovat jinde.

váš tým Kaufland.cz

• Bohužel bez návodu v českém jazyce
    • Návod není k použití. Dedukujete podle počtu šroubků.
    • Vrchní talíř není popsáno jak sestavit

Vypadá dobře. Doplnit návod v českém jazyce a hlavně více doplnit návod k použití

• Chybí návod v českém jazyce