• Delší doba dodání

váš tým Kaufland.cz

• Dodací doba je fakt dlouhá

Po 8 dnech zásilka nikde. Zatím pouze elektronicky podána

Vážený zákazníku marketplace Kaufland.cz,

Podle vámi uvedených údajů jsme našli vámi otevřený tiket, ve kterém zatím nebyl zapojen zákaznický servis Kaufland.cz. Nyní jsme zákaznický servis zapojili.
    Aktuální průběh si můžete kdykoliv zobrazit ve svém zákaznickém účtu.

• Neskutečně dlouhá doba dodání
    • Obchod si hraje na něco co není
    • Nemůže konkurovat s takovou dobou dodání
    • Muj prvni a posledni nakup

Vážený zákazníku marketplace Kaufland.cz,

děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu.

Aktuální průběh si můžete kdykoliv zobrazit ve svém zákaznickém účtu.

• Spolehlivý obchod
    • Časté průběžné informace
    • Dobrá cena
    • Poněkud delší doba dodání, i když v rozmezí, které obchod uvádí. Obvykle bývají dodací lhůty výrazně kratší.

Celkově jsem velmi spokojen a obchod mohu, pokud nepospícháte na dodání, vřele doporučit.

• Zbytečně dlouhá doba zpracování objednávky a následného dodání zboží. Na to už v dnešní době nejsem zvyklá ;)

Vážený zákazníku marketplace Kaufland.cz,

děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Vaši záležitost samozřejmě
    bereme vážně a vaši zpětnou vazbu předáme dál pro dlouhodobé
    zlepšení kvality našich služeb.

váš tým Kaufland.cz

• Matouci fotografie produktu, extremne dlouhe dodaci lhuty nektereho zbozi z marketplace (3 mesice)

Dosla nam postel, ktera je na fotografiich vyobrazena do prostoru, bohuzel ale nikdo nerekl, ze pokud se clovek podiva z jineho uhlu, jdou videt srouby a misto bezove barvy cerna, absolutne nemozne ji dat jinam nez ke stene!

váš tým Kaufland.cz

• Dlouhá doba dodání. Nedodržení předpokládané doby dodání a komunikace. Nedostatečné možnosti platby chybí možnost platby Google pay a nepodpora ČSOB. Zboží mělo být dodáno 17 až 20.2. Zatím nic ani žádná komunikace.

Reakce obchodu Kaufland.cz

Vážený zákazníku marketplace Kaufland.cz, děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Je nám velmi líto, že jste byli nespokojeni, a rádi bychom se vám touto formou omluvili. Vaši záležitost samozřejmě bereme vážně a vaši zpětnou vazbu předáme dál pro dlouhodobé zlepšení kvality našich služeb.
    váš tým Kaufland.cz

• Dlouhá dodací lhůta, pokud vůbec zboží dorazí (zahradní solární sprcha)

Reakce obchodu Kaufland.cz

Vážený zákazníku marketplace Kaufland.cz, děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Je nám velmi líto, že jste byli nespokojeni, a rádi bychom se vám touto formou omluvili. Podle vámi uvedených údajů jsme našli danou objednávku a vytvořili k ní tiket. Aktuální průběh si můžete kdykoliv zobrazit ve svém zákaznickém účtu.

• Dobrá cena
    • Zasilka přišla z Německa, tudíž delší doba doručení

• Široký sortiment/ rozumné ceny
    • Dlouhé dodací lhůty

• Výhodnější cena
    • Nestandardně dlouhá doba dodání
    • Případně reklamace a neon odstoupeni od smlouvy se řeší přímo s dodavatelem v Německu - náklady na vracení zboží jsou 100 % ceny zbozi, tak ze to postrádá ekonomický smysl

• Velmi dlouhá doba dodání zbozi

• Dlouhá dodací lhůta
    • Nejsem spokojená s přepravcem GLS

Velmi dlouhá dodací lhůta. Dopravce GLS dává vědět pouze mailem, že bude doručovat a to v den doručení. Nepodařilo se mi na jejich webu změnit možnosti dodání. Řidič moc neuměl česky.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• široký sortiment
    • relativně dobré ceny
    • dlouhé dodací lhůty

• Kvalita za dobrou cenu
    • Dlouhá doručovací doba
    • šílená dodací lhůta

Zboží bylo objednáno a uhrazeno dne 23. 1. 2024 a zatím ho stále nemám.

• Dlouhé dodací lhůty

váš tým Kaufland.cz

• Zboží nedorazilo ve stanoveném datu
    • Dlouhá dodací doba

• Zboží je oproti konkurenci levné.
    • Dodací lhůta je nekonečná. Už týden čekám, kdy dorazí a pořád nic. Dotaz na zkušenosti s obchodem považuji za drzost. Není kde učinit dotaz, kdy zboží konečně dorazí - pouze adresa kdesi v Německu ! Příště nakoupím opět u českých prodejců.

• Špatná informovanost
    • Dlouhé dodání