• Velký výběr daného zboží za skvělou cenu.
    • Žádná.
    • -

Obchod doporučuji, vcelku rychlé dodání zboží, které je velmi kvalitní a odpovídá jak fotografii, tak i všem ostatním specifikacím :)

• velký výběr výrobků různých výrobců
    • kvalita za rozumnou cenu (škrabadlo pro kočku)
    • poměrně rychlá dodací lhůta, vzhledem k tomu, že výrobky odcházejí z Německa
    • Dopravce GLS

• velký výběr zboží, včasné vyřízení objednávky
    • problémy s doručením, balík lze sledovat několik set km až do okamžiku doručení. Pak se objeví "přepravce nenalezen", ačkoliv jsem byl doma a zvonek je funkční. Nebyla odeslána žádná SMS, Ve vysvětlivkách uvedeno-balík na poště nebo v úložišti nebo znovu doručíme. 2 dny se nic neděje, zkusíte chat-pouze v angličtině, zkusíte mail-pouze v němčině. Telefon není dostupný. Odpoví Vám hned, ale jen to, co znáte z vysvětlivek. Balík jsem objevil naštěstí na poště, která mě o tom vůbec neinformovala, natož aby mi ho doručila

Obchod v pořádku,
    dodání DHL problém.

Reakce obchodu Kaufland.cz

Vážený zákazníku marketplace Kaufland.cz,

děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Je nám líto potíží při dodání a rádi bychom se vám touto formou omluvili. Vaši záležitost samozřejmě bereme vážně a vaši zpětnou vazbu předáme dál pro dlouhodobé zlepšení kvality našich služeb. Rádi bychom vás informovali, že se na nás můžete kdykoliv případně obrátit, a to přímo přes svůj zákaznický účet (ve kterém vyberete příslušnou objednávku). Alternativně nás můžete kontaktovat také prostřednictvím našeho kontaktního formuláře: kaufland.cz/contact/form

S přáním hezkého dne
    váš tým Kaufland.cz

• Široký sortiment

• rychlé
    • levné
    • zajímavý výběr
    • při zásilce z ciziny nebývá přiložen český návod

určitě zde nákup zopakuji

• Nakupoval jsem poprvé, dobrý výběr a cena.
    • Nic.

• zboží skladem
    • dobrý výběr
    • komunikace
    • rychlost doručení

• Velký sortiment, dobré ceny.
    • Objednal jsem najednou dvě věci. Každá mi byla doručena zvlášť a v jiném termínu.

• Vyhodna nabidka a dobre akce a ceny
    • siroky vyber
    • vse na jedne strance
    • klamava reklama
    • ceny na strankach obchodu neodpovidaji skutecnosti
    • vyrobky dotahane z ciny ktere muzete koupit z ciny mnohem levneji nez udava Kaufland

Kaufland nabizi ceny, ktere pote upravi a Vam zrusi objednávku a cenu navysi. Pritom dany vyrobek jsem za puvodni cenu kterou Kaufland uvadel tedy tu puvodni nizsi koupila nakonec jinde. Spatna zkušenost znovu tu uz nekupovat rozhodne nebudu a dal obchod rozhodne nedoporucim.

Reakce obchodu Kaufland.cz

Vážený zákazníku marketplace Kaufland.cz, děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Je nám velmi líto, že jste byli nespokojeni, a rádi bychom se vám touto formou omluvili. Vaši záležitost samozřejmě bereme vážně a vaši zpětnou vazbu předáme dál pro dlouhodobé zlepšení kvality našich služeb.
    S přáním hezkého dne
    váš tým Kaufland.cz

• velký výběr
    • je to přecejen tržiště, produkty od různých dodavatelů, vždy mám rozsvícenou kontrolku, abych vybírala pečlivě a vše si řádně pročetla. Odkud jde zboží apod.

• Široký výběr všemožného sortimentu
    • V mém případě nákupu nešlo zakoupit na dobírku. Platba jedině kartou, palpay nebo převodem na účet.

• Velký výběr zboží , objednala jsem již několikrát

• široká nabídka i specifického a úzkoprofilového zboží

• Široký sortiment vč. jinak obtížně dostupného zboží

• Poštovné zdarma
    • Výhodné ceny
    • Velký výběr

Poštovné zdarma, nábytek skvěle zabalený, komunikace v pohodě, všechny informace v mailu, doručení do týdne. Naprostá spokojenost. Doporučuji!

• nákup z domova, velký výběr zboží za rozumnou cenu.
    • požadavek při placení zadávání čísla účtu

• Velký výběr produktů,rychlé vyřízení objednávky

Neznám

• Šířka sortimentu
    • Nulová komunikace

• široká nabídka, docela fajn ceny
    • hůř se orientuje na webových stránkách
    • pro mě osobně nevýhoda je doprava

Nekritizuji shop jako takový, ale ocenila bych zapojení jiných kurýrních služeb, Česká pošta spíš odradí.

• Široký sortiment/ rozumné ceny
    • Dlouhé dodací lhůty