Zakoupení zboží bylo dramatické. Zboží jsem chtěl zakoupit v Kauflandu v Blansku, ale zboží na prodejně nebylo. Proto jsem kompromisně volil zakoupení v e-schopu. Byl jsem překvapen, že mi zboží nebylo třeba doručeno do prodejny v Blansku, kde bych si je vyzvedl. PPL doprava mi vůbec nedala vědět den předem o času doručení, abych byl doma přítomem pro převzetí zboží. E-mailem mi bylo později oznámeno, že zboží mi bylo doručeno, ale bez uvedení, kam PPL zboží doručila. Musel jsem uplatnit reklamaci vůči e-shopu Kaufland. Dále mi bylo po reklaamci i u PPL vysvětleno, že PPL mi nemohla den předem oznámit čas doručení, protože jí asi e-schop Kaufland, nepředal moje tel.číslo, což není pravda, protože mám v mobilu telefonát od PPL, čili moje číslo PPL služba musela mít. Protože jsem neznal čas doručení včas, PPL pak zboží uložila do PPL boxu a vůbec mě o tom neinformovala. Zdá se mi, že Kaufland nemá zvládnutou logistitku doručení zásilky. Již jen sledování doručení zásilky je v cizí řeči, zmatečný, kliknutím na jakoukoliv časový okamžit doručování zákazníkovi NIKDY neposkytne informaci, kam byla zásilka doručena !!!!!!!
    Je pro mě takové chování velkým překvapením proto, že jsem zboží zaplatil předem. Chvíle jsem si začal myslet, zda jsem se nesetkal s podvodným jednáním.

Objednávka zrušena s tím, že byl chybně uvedena nabídka zboží a přitom tam tato nabídka je stále uiveřejněna.

Vážený zákazníku marketplace Kaufland.cz,

děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Je nám velmi líto, že jste byli nespokojeni, a rádi bychom se vám touto formou omluvili. Podle vámi uvedených údajů jsme našli danou objednávku a vytvořili k ní tiket. Aktuální průběh si můžete kdykoliv zobrazit ve svém zákaznickém účtu.

• Zbozi zatim stale nedorazilo

váš tým Kaufland.cz

Zboží přišlo jen částečně a poškozené, bylo nevhodně zabaleno. Chybí mi 4 balíky, mělo jich dorazit 6. Barva se neshoduje s obrázkem.

Vše ok

• zboží přišlo poškozené

Vážený zákazníku marketplace Kaufland.cz,

děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Je nám velmi líto, že jste byli nespokojeni, a rádi bychom se vám touto formou omluvili. Podle vámi uvedených údajů jsme našli vámi otevřený tiket, ve kterém zatím nebyl zapojen zákaznický servis Kaufland.cz. Nyní jsme zákaznický servis zapojili. Aktuální průběh si můžete kdykoliv zobrazit ve svém zákaznickém účtu.

• Chybí kontaktní infolinka

Nedůvěryhodný.
    Zboží si nechají zaplatit a vás nechají čekat...
    Špatná komunikace.

• rychlé, přehledné

• široká nabídka
    • přijatelné ceny

Obchod stornoval objednávku po cca 5 pracovných dňoch…očakával by som nejakú kompenzáciu.

Již vícekrát spokojena

• V internetovém obchodě Kaufland jsem nakoupila vícekrát - spokojenost - vše v pořádku.

• rychlost dodání

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Dodané zboží bylo lehce poškozené. Ale to není chyby Kauflandu.cz , ale výrobce a dodavatele objednaného zboží

• Dobrý den. S Kauflandem jsem vždy spokojená. Nejraději nakupuji zde. Jste můj oblíbený obchod. S pozdravem Renata Jelínková.

• rychlost dodání, kvalita zboží

• Zbozi prijde
    • Poskozene jak dopravou, tak spatnym zabalenim. Dily o sebe drhnou a poskrabou se
    • Neodpovidaji deklarovane rozměry vyrobku. Jelikoz se jedna o stojan na kola, tak je vyber totalni fail. Sire stojanu na pneumatiku je mensi o vice nez 10% a mezera mezi koly je misto 30 jen necelych 22cm.

Na kaufland marjetplace nelze efektivne vybirat neb deklarovane parametry neodpovidajo skutecnosti

• Dlouha dodaci doba

Akorát jsem osobně zápasila s internetovou objednávkou, ale věřím, že příště to zvládnu rychleji.

zboží nesplnilo očekávání, kvality neodpovídá obrázkům ani ceně.
    doprava - doručeno bez info předem, jedna zásilka ( 2 kusy) dodáno na dvakrát, x telefonátů s přepravní společností kde a komu předali zásilku