• Velice kladné

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• ochotní, vstřícní, super

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byla spokojena s vstřícným a ochotným jednáním prodejců, na kterém si zakládáme. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete pro objednávku u nás, či pro návštěvu jedné z našich kamenných prodejen.

Tým JRC

• Při prodeji NOVÉHO nosiče s hrou mi bylo nuceno pojištění proti poškození koupeného zboží... Co si o tom myslet nechám na Vás.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Garanci servisu disku nabízíme při nákupu her, které jsou na disku. Servis disku je služba zaručující uvedení zakoupeného zboží zpátky do funkčního stavu, je-li to pro svou podstatu možné.

Rychlé a profesionální jednání

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s rychlostí dodání a profesionalitou obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• vždy vše na jedničku

• Dobry den, neznalost,arogantni chovani

Spatne doporuceni her, jedna nefunkcni druha nema zadnou vykupni cenu, pri vykupu minimalni hodna z her

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Prosíme kontaktujte nás na čisle zákaznické podpory +420 226 201 606 nebo emailem na [email protected], ohledně prověření nastalé události a případné sjednání nápravy. Je to též zpětná vazba pro nás v kterých oblastech se můžeme nadále zlepšit.

Tým JRC

Vše OK, rychlé, pracovníci na místě poradili s dotazy.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl s návštěvou u nás spokojen a oceňujete pro-zákaznický přístup našeho personálu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

Za mě naprostá spokojenost. 100%. Nemám co bych vytkl.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží a vše proběhlo k Vaší plné spokojenosti. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

• Mnohem lepší dostupnost oproti centrálnímu skladu
    • Je rušen

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se našim zákazníkům poskytnou co nejširší sít obchodů a odběrných míst pro vyzvednutí jejich zboží. Tuto službu osobního odběru poskytujeme zdarma. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Rychlé dodání.

Spokojenost.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení a cenami v našem obchodě. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Polda 2 remástr jediný prodejce je JRC
    • Stihli dodat do Vánoc

Doporučuji.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste nalezl požadovaný výrobek. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.

• Ochotný prodejce, pěkná prodejna

Tým JRC

Vstricnost a jednani personalu na jednicku! Chvalim a doporucuji pobocku ve Sterboholech.

• levnější než jinde
    • osobní odběr zdarma
    • více poboček

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

Tým JRC

Zboží, které uvádějí skladem, tak skladem není a musí ho odněkud zdlouhavě objednávat. Proto jsem musel zrušit objednávku.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše špatná zkušenost. Některé zboží máme skladem pouze na našich prodejnách nebo externích dodavatelů. Skladovou dostupnost lze volně ověřit na našem webu v kartě produktu kliknutím na tlačítko "prodejny". Doufáme že nám i přes tuto událost nadále zachováte přízeň.

• Grafika
    • Kooperace
    • Otevřený svět
    • Nudný příběh

Příjemná hra ve stylu Farcry5 a Horizon. Určitě doporučuji těm co mají rádi Avatara.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste si hraní náležitě užil. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.

Tým JRC

• Přehledný eshop skvělá nabídka a celkem i ceny

Doporučuji ostatním k nakupování

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s nabídkou výrobků a cenami v našem obchodě. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Rychlé jednání

• Dobré rady

Tým JRC

• Moc tomu nerozumí koupil jsem hru F1 23 že to jde na volant s to vůbec nejde na volant ! Pouze na ovladače
    • A už nejde hra reklamovat, že je rozbalena. Tak jsem vyhodíl 1000 Kč z okna

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás vaše špatná zkušenost, nicméně hra podporuje herní volanty. Jejich seznam naleznete například v tomto odkazu: https://simracingsetup.com/f1-23/f1-23-compatible-racing-wheels/