• I přes rezervaci přímo na pobočce, kde se ukazovalo skladové množství 1ks , jsem zboží neobdržel!

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s rezervací. Prosíme kontaktujte nás na email podpory [email protected] s číslem rezervace abychom situaci ověřili a mohli případně sjednat nápravu. Na emaily zaslané na tento uvedený email reagujeme zpravidla do 24 hodin, maximálně 3 dny během Vánoční sezóny.

• Rychle připraveno
    • Zboží v pořádku
    • Úžasní zaměstnanci

Zarezervoval jsem si zboží online na prodejnu a během 5 minut jsem dostal informaci že si pro zboží můžu dojít. Menší nevýhodou je malá taška - byla mi nabídnuta taška, ale pán nakonec zjistil že je moc malá a že žádnou větší nemají. (Nic mi za ní samozřejmě účtováno nebylo a pán se několikrát omluvil)

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí vyřízení rezervace a také s profesionalitou prodejců, na které si zakládáme. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Usměvavý a ochotný personál
    • Informovanost o akcích/slevách

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s nabídkou slevových akcí a také s ochotou a příjemným vystupováním prodejců. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Bez chyby

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a kladné hodnocení. Velice nás těší, že nákup proběhl v pořádku a budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete zavítat opět k nám.

Tým JRC

Obchod má na stránkách uvedeno dodání do 2 dnů. Poté, co jsem po 4 dnech nedostala žádné informace, psala jsem dotaz na stav a pracovnice odpověděla, že objednávku má dopravce. Po další urgenci napsala, že mě dopravce bude kontaktovat následující den. Další mailovy dotaz bez odpovědi. Na telefonní lince mi další pracovník sdělil, že objednávka odeslána nebyla a snad ji odešlou do týdne.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s objednávkou. Prosíme kontaktujte nás na email podpory [email protected] s číslem rezervace abychom situaci ověřili a mohli případně sjednat nápravu. Na emaily zaslané na tento uvedený email reagujeme zpravidla do 24 hodin, maximálně 3 dny během Vánoční sezóny.

Tým JRC

• Velky vyber her a vse kolem nich
    • odbornici, kteri vam vzdy poradi
    • rychle dodani

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s velkým výběrem zboží, rychlým dodáním a také s profesionalitou prodejců, na které si zakládáme. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

• KOMUNIKACE - píšeš na reklamační email JRC, nikdo nereaguje, pak si zavoláš a přehazují si tě JRC na Smarty

. nespočet nákupů na pobočce v Brně v Tescu ... v pohodě ... spokojenost
    . objednávka v e-shopu na dobírku ... po rozbalení zjištěno, že chybí jedna hra ... reklamace v řešení od 29.11.2023 ... zatím bez reakce (zaplaceno 999,- Kč za položku, která nebyla dodaná)

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s objednávkou. Lhůta na vyřízení reklamace je 30 dnů, zpravidla jsou však reklamace vyřízeny mnohem rychleji.

Tým JRC

Ke hře Red Dead Redemption 1 měla být hra zdarma King's Bounty 2. V pátek jsem si jel pro hru, protože byla připravená. Druhá hra tam nebyla. Počkal jsem do středy. Hra opět nebyla. Opravdu jsem neměl čas čekat. Vzal jsem Red redemption 1 bez dárku s tím, jestli můžu hru dostat dodatečně až bude k dispozici. Na prodejně mi řekli, že je hra párovaná. Napsal jsem na jrc, kde mi řekli, že hra byla párovaná ale není v objednávce. Hru nedostanu. Domnívám se, že se jedná o podvod.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s dárkem k objednávce. Nejedná se o podvod některé dárky již byly vyprodány. Prosíme kontaktujte nás na email podpory [email protected] s číslem rezervace abychom situaci ověřili a mohli případně sjednat nápravu. Na emaily zaslané na tento uvedený email reagujeme zpravidla do 24 hodin, maximálně 3 dny během Vánoční sezóny.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení a cenami v našem obchodě. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• rychlost dodání
    • nepříjemné jednání při telefonickém dotazu

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží. Velice nás mrzí, pokud s Vámi bylo nepříjemně jednáno. Pokud si přejete situaci rozvést, kontaktujte nás prosím na [email protected]. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

• Rychlost dodání blesková :-)

Určitě doporučuji.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu/výdejové místo či domů. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Rychlé vyřízení
    • Dobře ceny

• Okamžitě doruceno

Tým JRC

• Při objednání skladem po objednání není skladem nedají vědět až člověk sám napíše e-mail

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s naším obchodem. Skladová dostupnost lze ověřit v detailu produktu na webu JRC. Zpráva která Vás informuje o dodání zboží zmiňuje, že není dostupné na prodejně kde bylo zvoleno vyzvednutí a je tedy nutné vyčkat na sms zprávu a email s výzvou k odběru.

• prostě pohoda,

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a nákupy u nás jsou pro Vás pozitivním zážitkem. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

• Rychle vyřízení
    • Žádné

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

Tým JRC

Velká spokojenost a rychlé dodání

Tým JRC

• zboží v pořádku, přišlo velmi rychle

Tým JRC

• Spolehlivost, vše v pořádku.

Tým JRC

Zboží jsem zakoupil a nevyhovovalo, tak jsem ho za cca týden vrátil a Platba byla do 3 dnů vrácena zpet na účet. Super jednání a rychlost. Mohu tento obchod jen doporučit i ohledně mých ostatních nákupů.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že vyřízení vrácení zboží proběhlo v pořádku. Lhůta na vrácení platby je do 14 dnů, zpravidla však do několika dnů jako v tomto případě. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.