• zľavy na jrc a smarty.cz
    • zľavy na brlohu a smarty.cz

rozdielne ceny pre slovenský a český trh, mnoho akcií a výpredajov je určený len pre český trh, príklad: na Slovensku majú tričká za 499 czk a v Čechách vo výpredaji za 49 czk, na Slovensku sa nepredajú za 499 czk na predajni, tak ich posielajú naspäť na centrálny sklad, kde ich vypredajú za 49 czk pre CZ trh, pre SK trh 499 czk

Reakce obchodu JRC Czech

Obdrželi jsme z příslušného oddělení vyjádření, že úprava ceny není možná. Tyto ceny mají své opodstatnění a úprava není možná. K úpravě cen pro Slovensko dle e-shop pro Českou republiku nedojde.

Děkujeme za pochopení.
    Tým JRC

• Zboží nabízené skladem, bohužel skladem nebylo.

Obchod po týdnu napsal informaci s dodáním zboží, že bude odesláno dnes nebo v řádech dní. Operátor na telefonu však potvrdil, že zboží vůbec skladem nemají a že jej teprve shání od dodavatele.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás, že požadované zboží nebylo skladem, v těchto případech je však možné provést záměnu za jiný skladem dostupný model dané sériové řady grafické karty. Případně nás můžete kontaktovat na zákaznické podpoře na čísle 226 201 606 nebo emailem na [email protected], abychom záležitost znovu prověřili a sjednali nápravu. Doufáme že i přes tuto zkušenost nám zachováme nadále přízeň.

S přáním příjemného dne,
    Tým JRC

• Na prodejne jsou vetsinou mili a snazi se.

Prisla zprava ze si mam zbozi vyzvednout. na prodejne ho bohuzel ale nenasli a druhy den objednavku zrusili.
    Prakticky co nakup to problem.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás vzniklé komplikace, pokud dojde k situaci, kdy zboží není na prodejně nalezeno, doporučíme si vyžádat odpovědného vedoucího dané prodejny aby situaci vyřešil objednáním nového zboží apod. Případně nás můžete kontaktovat na zákaznické podpoře na čísle 226 201 606 nebo emailem na [email protected], abychom zaurgovali danou prodejnu s řešením daného problému. Doufáme že i přes tuto zkušenost nám zachováme nadále přízeň.

S přáním příjemného dne,

• Lakaji na zbozi skladem
    • Lakaji na zajimave ceny
    • Nekomunikuji
    • Zbozi vedene “skladem” nemaji
    • Slevy na mnou vybrane zbozi nebyly platne
    • Opakovane rusi objednavky bez dalsiho vyjadreni
    • Klamava reklama na spotrebitele

Bohuzel tento obchod nemohu doporucit a stejne tak i jeho hlavni eshop smarty.cz.
    Lakaji na zbozi a ceny, ktere nejsou schopni nabidnout/dodat. Nuti Vas vse uhradit a pak objednavku stornuji a cekate na penize. Na emaily nereaguji.
    Beru to jako klamavou reklamu a na internetu je jiz spousta obdobnych negativnich recenzi, jak tento eshop funguje.
    Pokud se to stalo i Vam, doporucuji zadat podnet k prosetreni na COI a dale se shromazduji informace i na dtest.cz, co jsem videl.
    Takto provozovat eshop v dnesni dobe je smutne.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. V případě stornované objednávky kvůli ukončení prodeje objednaného zboží nabízíme alternativu v podobě jiného zboží z naší nabídky a v případě vrácení platby vracíme v nejkratším možném termínu, zpravidla v několika dnech. Prosíme kontaktujte nás případně na čísle zákaznické podpory +420 226 201 606 nebo emailem na [email protected], ohledně prověření nastalé události a případné sjednání nápravy. Je to též zpětná vazba pro nás v kterých oblastech se můžeme nadále zlepšit.

Tým JRC

Elektronická licence s doručením ihned - potvrzení o objednávce dorazilo až druhý den, vlastní licence nikoliv
    Po stornování objednávky nebyla zrušena blokace platby na platební kartě a peníze strženy. Dosud nevráceny.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Prosíme kontaktujte nás na čísle zákaznické podpory +420 226 201 606 nebo emailem na [email protected], ohledně prověření nastalé události a případné sjednání nápravy. Je to též zpětná vazba pro nás v kterých oblastech se můžeme nadále zlepšit.

• Dobry den, neznalost,arogantni chovani

Spatne doporuceni her, jedna nefunkcni druha nema zadnou vykupni cenu, pri vykupu minimalni hodna z her

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Prosíme kontaktujte nás na čisle zákaznické podpory +420 226 201 606 nebo emailem na [email protected], ohledně prověření nastalé události a případné sjednání nápravy. Je to též zpětná vazba pro nás v kterých oblastech se můžeme nadále zlepšit.

Tým JRC

Zboží, které uvádějí skladem, tak skladem není a musí ho odněkud zdlouhavě objednávat. Proto jsem musel zrušit objednávku.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše špatná zkušenost. Některé zboží máme skladem pouze na našich prodejnách nebo externích dodavatelů. Skladovou dostupnost lze volně ověřit na našem webu v kartě produktu kliknutím na tlačítko "prodejny". Doufáme že nám i přes tuto událost nadále zachováte přízeň.

Tým JRC

• Moc tomu nerozumí koupil jsem hru F1 23 že to jde na volant s to vůbec nejde na volant ! Pouze na ovladače
    • A už nejde hra reklamovat, že je rozbalena. Tak jsem vyhodíl 1000 Kč z okna

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás vaše špatná zkušenost, nicméně hra podporuje herní volanty. Jejich seznam naleznete například v tomto odkazu: https://simracingsetup.com/f1-23/f1-23-compatible-racing-wheels/

• Rychlost zpracování objednávky
    • Příznivá cena
    • Krabice byla poškozena, přestože mi bylo sděleno, že nejde o vystavovaný kus
    • Bohužel způsob a možnosti vrácení zboží jsou pro mě s ohledem na blížící se Štědrý den neakceptovatelné

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s nákupem. Vrácení zboží je možné uskutečnit jak poštou, tak v nejbližší prodejně. Pokud byla poškozená krabice mohlo k tomu dojít u nás na skladě při balení. Za komplikace se omlouváme, jedná se o výjimečnou situaci a mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Budeme rádi, pokud Vás budeme moci v budoucnu přesvědčit o kvalitě našich služeb i dodávaného zboží.

Tým JRC

• Zlá komunikácia v prípade dodania nesprávneho zboží.

Objednal som si monitor, prišla mi klávesnica. Zboží som bol okamžite vrátiť na predajni s tým že si prajem dodať správne zboží. 5 dní som nedostal žiadnu správu tak som volal na infolinku. Tam ma prepojili na reklamace, kde ma prepojili na infolinku smarty.cz, kde ma prepojili na kamenný obchod, kde mi nikto nedvíha telefón.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s naším obchodem. Prosíme kontaktujte nás na email podpory [email protected] s číslem rezervace abychom situaci ověřili a mohli případně sjednat nápravu. Na emaily zaslané na tento uvedený email reagujeme zpravidla do 24 hodin, maximálně 3 dny během Vánoční sezóny.

Tým JRC

Takovej tunel,clovek si objedna veci a necha si je poslat do obchodu,a vy mrdky to zmenite jako rezervaci aby to clovek nemohl vratit do 14 dnu.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s naším obchodem, nicméně nákup v kamenné prodejně na základě rezervace není považován za distanční formu nákupu, neplatí tedy stejné podmínky jako při online objednávce s distanční formou doručení zboží.

Tým JRC

• I přes rezervaci přímo na pobočce, kde se ukazovalo skladové množství 1ks , jsem zboží neobdržel!

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s rezervací. Prosíme kontaktujte nás na email podpory [email protected] s číslem rezervace abychom situaci ověřili a mohli případně sjednat nápravu. Na emaily zaslané na tento uvedený email reagujeme zpravidla do 24 hodin, maximálně 3 dny během Vánoční sezóny.

Tým JRC

Obchod má na stránkách uvedeno dodání do 2 dnů. Poté, co jsem po 4 dnech nedostala žádné informace, psala jsem dotaz na stav a pracovnice odpověděla, že objednávku má dopravce. Po další urgenci napsala, že mě dopravce bude kontaktovat následující den. Další mailovy dotaz bez odpovědi. Na telefonní lince mi další pracovník sdělil, že objednávka odeslána nebyla a snad ji odešlou do týdne.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s objednávkou. Prosíme kontaktujte nás na email podpory [email protected] s číslem rezervace abychom situaci ověřili a mohli případně sjednat nápravu. Na emaily zaslané na tento uvedený email reagujeme zpravidla do 24 hodin, maximálně 3 dny během Vánoční sezóny.

Tým JRC

• KOMUNIKACE - píšeš na reklamační email JRC, nikdo nereaguje, pak si zavoláš a přehazují si tě JRC na Smarty

. nespočet nákupů na pobočce v Brně v Tescu ... v pohodě ... spokojenost
    . objednávka v e-shopu na dobírku ... po rozbalení zjištěno, že chybí jedna hra ... reklamace v řešení od 29.11.2023 ... zatím bez reakce (zaplaceno 999,- Kč za položku, která nebyla dodaná)

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s objednávkou. Lhůta na vyřízení reklamace je 30 dnů, zpravidla jsou však reklamace vyřízeny mnohem rychleji.

Tým JRC

Ke hře Red Dead Redemption 1 měla být hra zdarma King's Bounty 2. V pátek jsem si jel pro hru, protože byla připravená. Druhá hra tam nebyla. Počkal jsem do středy. Hra opět nebyla. Opravdu jsem neměl čas čekat. Vzal jsem Red redemption 1 bez dárku s tím, jestli můžu hru dostat dodatečně až bude k dispozici. Na prodejně mi řekli, že je hra párovaná. Napsal jsem na jrc, kde mi řekli, že hra byla párovaná ale není v objednávce. Hru nedostanu. Domnívám se, že se jedná o podvod.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s dárkem k objednávce. Nejedná se o podvod některé dárky již byly vyprodány. Prosíme kontaktujte nás na email podpory [email protected] s číslem rezervace abychom situaci ověřili a mohli případně sjednat nápravu. Na emaily zaslané na tento uvedený email reagujeme zpravidla do 24 hodin, maximálně 3 dny během Vánoční sezóny.

Tým JRC

• Při objednání skladem po objednání není skladem nedají vědět až člověk sám napíše e-mail

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s naším obchodem. Skladová dostupnost lze ověřit v detailu produktu na webu JRC. Zpráva která Vás informuje o dodání zboží zmiňuje, že není dostupné na prodejně kde bylo zvoleno vyzvednutí a je tedy nutné vyčkat na sms zprávu a email s výzvou k odběru.

Tým JRC

Byla mi doručená jiná verze hry. Objednával jsem hru v edici s přiloženými hračkami, ale došla mi jen samotná hra. Když jsem to reklamoval, bylo mi řečeno, že jsem si objednal jen hru a telefonista se ze mě snažil udělat vola. Moc dobře vím, co jsem objednával, takže JRC má odteď u mě utrum

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Jak jsme uvedli, bohužel byl chybně nastaven název u hry zdarma, kde se hra zobrazovala jako speciální edice a ne jako standartní. Danou edici jsme neměli v nabídce, a proto jsme ji nemohli dodat. Ještě jednou se omlouváme za komplikace a předem děkujeme za pochopení. Bohužel Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás i přes tuto zkušenost.

Tým JRC

• Protivný pan vedoucí v Plzeň Plaza, neochotný, chytrý jako rádio.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Z Vaší recenze není bohužel zřejmé, co bylo špatně. Prosíme kontaktujte nás na emailu [email protected] s číslem rezervace abychom situaci prověřili a sjednali nápravu. Tyto zkušenosti nám pomáhají se stále zlepšovat v nabízených službách.

Mrzí nás Vaše špatná zkušenost, věříme však, že příští případná návštěva či objednávka dopadne mnohem lépe.

S pozdravem,
    tým JRC

• dodání mělo být v pondělí na odběrné místo, ale do úterý nepřišla jediná informace o zpoždění. Musel jsem si tam sám zavolat (neúspěšně) a tedy pak napsat email, abych se dozvěděl, že to ještě nedorazilo a teprve poté jsem dostal odkaz, kde jsem mohl sledovat objednávku

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s naším obchodem. Prosíme kontaktujte nás na email podpory [email protected] nebo telefonicky na číslo +420 226 201 606, abychom situaci ověřili a mohli případně sjednat nápravu či kompenzaci v dané věci. Na emaily zaslané na tento uvedený email reagujeme zpravidla do 24 hodin, maximálně 3 dny během Vánoční sezóny.

Tým JRC

Dali mi málo času na vyzvednutí objednávky, ale řekli že můžu dostat víc času, když pošlu email obchodu. Email jsem poslal. Oni ho ignorovali a objednávku přesto zrušili. Nemilé...

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaší zpětnou vazbu.

Pokud vám kolegové rezervaci neprodloužili, pak se omlouváme. Nicméně její obnovení není problém. Dejte nám prosím vědět na [email protected], zda máte o obnovení zájem.

Za komplikaci se omlouváme, avšak věříme, že i přes tento nemilý incident nám příště ještě dáte šanci.

tým JRC