• ochota (18)
  • přehledný web (13)
  • výběr zboží (13)
  • nakoupil v obchodě JRC Czech před 3 týdny

• Množství obchodů pro osobní vyzvednutí, bezva lidi na centrále v Košířích

• Výhoda
  • nakoupil v obchodě JRC Czech před 2 měsíci

• skvělý přístup podpory e-shopu
  • nakoupil v obchodě JRC Czech před 2 měsíci

• Ochota prodavačů poradit.

• Rychlé vobjednávky

• Poradí,vstřícní prodavači
    • Že náhle nečekaně raketově mění ceny.

• Několik prodejen
    • Zboží
    • Ceny
    • Je skladem, přitom není

Při objednávky hrnku Horde 3x stornována objednávka ze strany prodejce, důvod zněl: ,,Rád bych Vás informoval ohledně vaší objednávky. Bohužel Vámi objednané zboží není dostupné, z toho důvodu musíme stornovat vaší objednávku. Tato skutečnost nás velmi mrzí a omlouváme se za ní".
    Kdyby se to stalo 1x, tak to beru vážně jako chybu, která se omylem vyskytla, ale aby zboží dali na eshopu do prodeje a při objednávce čekáte a přijde Vám tohle, pak je zboží stáhnuté z prodeje a do týdne je opět skladem a objednávka opět stornována a takhle asi 3x. Myslím, že by tohle nepotěšilo nikoho z nás, ale na druhou stranu jsem v objednávce měla další zboží, které mi bylo alespoň doručeno na prodejnu do Teplic, kde jsem s vyzvednutím byla spokojená.

• nakoupil v obchodě JRC Czech před 1 měsícem

velice ochotný personál,kvalitní zboží, široký výběr

• super

• kvalita služeb
    • perfektní mailová komunikace
    • nezle na eshopu kupovat bazarové hry
    • nezle na prodejně objednat bazarové hry, stažením z jiné pobočky
  • nakoupil v obchodě JRC Czech před 3 měsíci

• Slušné jednání
  • nakoupil v obchodě JRC Czech před 1 měsícem

• Zboží na prodejně nebylo, i když mi přišla informace o připravenosti k vyzvednutí
    • Informace na webu o dostupnosti zboží nejsou správné !

Informace o připravenosti zboží, které podle eshopu nebylo na žádné prodejně skladem, k vyzvednutí objednávky na jejich centrále na konci světa, kam nejspíš nejezdí ani MHD a museli jsme si nějakou vzdálenost zajet, mi přišla ještě v den objednání. Zboží jsem chtěla rychle, proto jsem si volila tuto pobočku. Když jsme na pobočku dorazili, nechali nás čekat a pak nám řekli, že zboží tam vůbec nemají. Že je ale na Andělu skladem - kontrolovala jsem to v době, kdy mi to prodavač říkal - na webu bylo, že není skladem na žádné prodejně a dokonce už ani eshopu. Kdybych věděla, že je Andělu, který mám kousek od domu, rozhodně nevolím vyzvednutí na této pobočce. Naprosto zbytečná cesta.

Reakce obchodu JRC Czech

Vážený zákazníku,

velmi se Vám omlouváme, u Vámi objednaného zboží měl být podle systému skladem poslední kus, ale fyzicky bohužel již dostupný nebyl. Bohužel kvůli tomu vznikla i chyba s následným informováním o stavu vaší objednávky.

Napsali jsme Vám nyní ještě omluvný email, ve kterém Vám nabízíme kompenzaci za toto nedorozumění.

Za tým JRC
    David Janiga
    Specialista zákaznického servisu

• nakoupil v obchodě JRC Czech před 1 měsícem

• Zboží je do pár dní připraveno k vyzvednutí
  • nakoupil v obchodě JRC Czech před 1 měsícem

• pratelsky kolektyv sem spokojený

vše v pořádku

• nakoupil v obchodě JRC Czech před 2 měsíci

Předobjednávkové bonusy jsou super, ale když máte ke hře dostat steelbook a ještě se emailem poptáte, kdy vám přijde odpověď:"Žádný strach, se steelbookem můžete počítat," a při vyzvednutí hry na prodejně vám prodavač řekne že vedení nedokázalo sehnat dostatek steelbooků a byly jenom 3, tak to ve vás zrovna nezanechá dobrý dojem. Na druhou stranu mi byly nabídnuty klíčenka a 3D obal na hru. Ale není to steelbook, což u mě byl rozhodující faktor, zda-li hru zakoupím v JRC. Jinak vše OK.

• Rychlost,Spolehlivost
    • Vysoké ceny

• Bazarové hry
    • Výkup her
    • Přesné dodání předobjednávek
    • Milá obsluha
    • Široký sortiment hráčského vybavení merchu a her

Super přístup obsluhy se vším vyhověli a vse co jsem potřeboval jsem tam sehnal super obchod hlavně pro mě jako ps4 hráče se mi líbí výkupy na proti účet super funkce hlavně chválím pobočku Ostrava Avion Shoppingpark děkuji.

• Rychle doručeno

Trochu dražší ceny..