• Rychle doručeno a zboží nepoškozeno! U her to bývá časté.

Reakce obchodu JRC Czech

těší nás Vaše spokojenost s nákupem, především že oceňujete rychlost dodání .Děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a budeme rádi, pokud se i příště obrátíte opět na nás.

• super

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

Tým JRC

• Zboží nabízené skladem, bohužel skladem nebylo.

Obchod po týdnu napsal informaci s dodáním zboží, že bude odesláno dnes nebo v řádech dní. Operátor na telefonu však potvrdil, že zboží vůbec skladem nemají a že jej teprve shání od dodavatele.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás, že požadované zboží nebylo skladem, v těchto případech je však možné provést záměnu za jiný skladem dostupný model dané sériové řady grafické karty. Případně nás můžete kontaktovat na zákaznické podpoře na čísle 226 201 606 nebo emailem na [email protected], abychom záležitost znovu prověřili a sjednali nápravu. Doufáme že i přes tuto zkušenost nám zachováme nadále přízeň.

• Rychlost přípravy zboží
    • Ceny výhodné nebo srovnatelné s konkurencí
    • Množství odběrných míst
    • Možnost osobního odběru a platby na místě zdarma

Nemám co vytknout. Dnes již oceňuji i možnost osobního odběru a platby na místě bez poplatku, jelikož některé společnosti tuto službu začaly zpoplatňovat.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se našim zákazníkům poskytnou co nejširší sít obchodů a odběrných míst pro vyzvednutí jejich zboží. Tuto službu osobního odběru poskytujeme zdarma. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým Smarty

• velmi milá obsluha

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se všem našim zákazníkům poskytnou co nejlepší servis a služby aby se k nám rádi vraceli. Kolegové jsou profesionálové na které se můžete s důverou obrátit. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

• Výborná komunikace s oběma prodavači na místě, možnost si vše "osahat".
    • Informace o možnosti odkupu.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl s návštěvou u nás spokojen a oceňujete pro-zákaznický přístup našeho personálu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

• odborné znalosti prodejců k sortimentu
    • lidský přístup a ochota

• Rychlé doručení
    • Velký výběr zboží

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

Tým JRC

• Všechno mi bylo ochotně vysvětleno. Obsluha milá a ochotná.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu.
    Těší nás, že vám kolegové z prodejny poskytli přátelský a profesionální přístup, na kterém si zakládáme. Jsme rádi, že vše proběhlo k vaší spokojenosti a budeme se těšit na případnou další návštěvu.

tým JRC

• Rychlé dodání zboží

• Super ceny
    • Žádná

Dnes koupíš, zítra máš.

Reakce obchodu JRC Czech

těší nás Vaše spokojenost s nákupem, především že oceňujete rychlost dodání a cenovou nabídku. Děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a budeme rádi, pokud se i příště obrátíte opět na nás.

• Skvělá obsluha
    • Vstřícnost
    • Poradí

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu.

tým JRC.

• Spolehlivost

Tým JRC

• Na prodejne jsou vetsinou mili a snazi se.

Prisla zprava ze si mam zbozi vyzvednout. na prodejne ho bohuzel ale nenasli a druhy den objednavku zrusili.
    Prakticky co nakup to problem.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás vzniklé komplikace, pokud dojde k situaci, kdy zboží není na prodejně nalezeno, doporučíme si vyžádat odpovědného vedoucího dané prodejny aby situaci vyřešil objednáním nového zboží apod. Případně nás můžete kontaktovat na zákaznické podpoře na čísle 226 201 606 nebo emailem na [email protected], abychom zaurgovali danou prodejnu s řešením daného problému. Doufáme že i přes tuto zkušenost nám zachováme nadále přízeň.

Tým JRC

• Obsluha se postará, zařídí, doporučí. Naprostá spokojenost !

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

Velmi rychlé doručení.

xy

Tým JRC

rychlost od objednání k nachystání.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu/výdejové místo či domů. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Super

Tým JRC

K první koupi Nintendo Switch skvělá instruktáž, fakt super.