• Skvělá rychlost

Obchod doporučuji objednávka a zbori vše proběhlo jak má.
    A hlavně mají spoustu poboček kde se dá nakoupit i reklamovat.S obchodem sem spokojení a doporučuji ho.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se našim zákazníkům poskytnou co nejširší sít obchodů a odběrných míst pro vyzvednutí jejich zboží nebo vrácení a reklamace. Tuto službu osobního odběru poskytujeme zdarma. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Super výběr a cena.

Dosud objednané zboží nepřišlo, Zasilkovna ztratila balík.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste nalezl požadovaný výrobek. Pokud by byl stále problém s doručením Váší zásilky, neváhejte nás kontaktovat. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.

Rychlost.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu/výdejové místo či domů. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

Byl to můj první nákup, takže nemůžu hodnotit.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• Rychlost dodani

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojena s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu/výdejové místo či domů. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• dobré ceny
    • rychlé vyřízení

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení a cenami v našem obchodě. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

• Komunikace a opravdu rychlé dodání

• nevím

Tým JRC

• No upřímně, dřív jsem měl JRC rád víc. Nyní už mi to úplně nepřijde jak pro hráče.
    • JRC jsem navštěvoval už v 90 létech, tenkrát to prostě bylo jiný. Nyní už mi to nepřijde jako obchod čistě pro lidi kteří milují hry

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a zpětnou vazbu. Snažíme se všem našim zákazníkům poskytnou co nejlepší servis a rozšířené služby aby se k nám rádi vraceli. Kolegové jsou profesionálové na které se můžete s důvěrou obrátit jak v oblasti gaming tak i mobilních zařízení a další elektroniky. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

• Snad jen ta chybějící čeština

Pro milovníky vláčků, dobrá hra, realný tratě. Občas divný vykreslení budov ale je to hra za pětikylo, takž za mě super!

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste nalezl požadovanou hru. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.

• Rychlost dodavky po Praze

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že oceňujete rychlost dodání vámi objednaného zboží.

• Bleskové dodání zboží

Tým JRC

• Rychlá doprava, příjemná obsluha a zboží v dobrém stavu
    • Žádná

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že oceňujete služby našeho eshopu.

• Spolehlivost

jsem spokojen

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste s našimi službami spokojen.

• rychlost, profesionalita

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že oceňujete rychlost vyřízení a jsme rádi, že kolegové na prodejně jednali profesionálně.

• Vstřícnost

Super obsluha jsem spokojen.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl s návštěvou u nás spokojen a oceňujete pro-zákaznický přístup našeho personálu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Dobrá
    • Ušetrim za cestu do krámu

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a především, že oceňujete možnost dodání zboží. Budeme se těšit na Vaše další případné nákupy.

S přáním krásného dne,
    tým JRC

Velmi kvalitní služby

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za kladné hodnocení a zpětnou vazbu Vážíme si Vaší spokojenosti a důvěry.
    Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro nákup právě u nás.

S přáním pohodového dne,
    tým JRC