Rychlé jednání

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• Dobré rady

Tým JRC

• Moc tomu nerozumí koupil jsem hru F1 23 že to jde na volant s to vůbec nejde na volant ! Pouze na ovladače
    • A už nejde hra reklamovat, že je rozbalena. Tak jsem vyhodíl 1000 Kč z okna

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás vaše špatná zkušenost, nicméně hra podporuje herní volanty. Jejich seznam naleznete například v tomto odkazu: https://simracingsetup.com/f1-23/f1-23-compatible-racing-wheels/

Tým JRC

• Pan prodavač byl velmi příjemný a dokonce mi i poradil s dalším neplánovaným dárkem.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se všem našim zákazníkům poskytnou co nejlepší servis a služby aby se k nám rádi vraceli. Kolegové jsou profesionálové na které se můžete s důverou obrátit. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Výběr
    • Super obsluha

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl s návštěvou u nás spokojen a oceňujete pro-zákaznický přístup našeho personálu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• všechno v pořádku

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s vyřízením objednávky a cenami v našem obchodě. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Pohodový prodavač

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s příjemným vystupovánín prodejce a budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

• Při absenci zboží ve skladu přijme objednávku ale víc zákazníka neinformuje. Až po kontaktování zákaznického servisu, mi bylo řečeno, co konkrétně z mé objednávky momentálně nemají na skladě a také mi byla nabídnuta možnost rozdělit objednávku…

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás vaše špatná zkušenost s nedostupností Vámi objednaného zboží, věříme však, že příští nákup dopadne mnohem lépe.

• Rychlost zpracování objednávky
    • Příznivá cena
    • Krabice byla poškozena, přestože mi bylo sděleno, že nejde o vystavovaný kus
    • Bohužel způsob a možnosti vrácení zboží jsou pro mě s ohledem na blížící se Štědrý den neakceptovatelné

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s nákupem. Vrácení zboží je možné uskutečnit jak poštou, tak v nejbližší prodejně. Pokud byla poškozená krabice mohlo k tomu dojít u nás na skladě při balení. Za komplikace se omlouváme, jedná se o výjimečnou situaci a mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Budeme rádi, pokud Vás budeme moci v budoucnu přesvědčit o kvalitě našich služeb i dodávaného zboží.

Tým JRC

Fajn cena, rychlé doručení. , vše tedy OK.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží a také s příznivou cenou zboží. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

široký sortiment, rychlost dodání

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení a také s širokou nabídkou zboží. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Rychle doručení - spokojenost

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

• Zlá komunikácia v prípade dodania nesprávneho zboží.

Objednal som si monitor, prišla mi klávesnica. Zboží som bol okamžite vrátiť na predajni s tým že si prajem dodať správne zboží. 5 dní som nedostal žiadnu správu tak som volal na infolinku. Tam ma prepojili na reklamace, kde ma prepojili na infolinku smarty.cz, kde ma prepojili na kamenný obchod, kde mi nikto nedvíha telefón.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s naším obchodem. Prosíme kontaktujte nás na email podpory [email protected] s číslem rezervace abychom situaci ověřili a mohli případně sjednat nápravu. Na emaily zaslané na tento uvedený email reagujeme zpravidla do 24 hodin, maximálně 3 dny během Vánoční sezóny.

Rychlost,komunikace vše super.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení a také s komunikací ze strany obchodu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

• Rychlost vyřízení objednávky.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí vyřízení objednávky. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Hodnotím kladně a doporučuji

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen nákupem a budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

• ochota a znalosti personálu

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s profesionalitou prodejců, na které si zakládáme. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

rychlost dodání

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí dodání objednaného zboží. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

mikina byla i krasne zabalena ve fajn obalu

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s tím, jak bylo zboží zabaleno. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým JRC

Takovej tunel,clovek si objedna veci a necha si je poslat do obchodu,a vy mrdky to zmenite jako rezervaci aby to clovek nemohl vratit do 14 dnu.

Reakce obchodu JRC Czech

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s naším obchodem, nicméně nákup v kamenné prodejně na základě rezervace není považován za distanční formu nákupu, neplatí tedy stejné podmínky jako při online objednávce s distanční formou doručení zboží.