• dobrý obchod

Spolehlivost, dobré ceny

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na další spolupráci. Blancheporte

Doporučuji pro solidnos jednání a kvalitu zboží.

Dobrý den, děkujeme za Vaše doporučení. Blancheporte

• ano

výhoda

Dobrý den, děkujeme, že nakupujete módu u nás. Blancheporte

Objednala jsem kalhoty a musím vrátit. Při velikosti 44 jsou malé v pase. Přestože je látka pružná, v pase je pevná. Pokud má někdo typ postavy jablko, jako já, kalhoty v pase nedopne. Mrzí mě to, protože jsou jinak velmi kvalitní.

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Zboží Vám rádi vyměníme nebo vrátíme peníze. Blancheporte

• Slušnost a přehled

Dobrý den, děkujeme, že nakupujete módu u nás. Blancheporte

• Objednávám si telefonicky, pracovnice jsou vždy velmi ochotné.

Dobrý den, děkujeme, že nakupujete módu u nás. Blancheporte

Pokud mi Česká pošta napíše sms, že bude zásilka doručena 29.9. a já celý den čekám zbytečně, jsem hrozně naštvaná, protože jsem měla jiný program, který jsem musela zrušit. A balík došel 2.10. s tím, že předávající mi sdělil, že 29.9. balík neměl. Zdá se mi to dost neseriozní.

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Pokud nejste spokojen s doručením pošty, nabízíme také doručení společností PPL. Blancheporte

• Nakupuji zde náhodně, nevěděla jsem, a patrně ani lékař, který mi zboží doporučil, že se jedná o tento obchod. Po objednání zboží jsem nedostala odpověď kdy asi mohu očekávat zásilku, teprve po mém dotazu kdy asi, mi přišla odpověď. Pro informaci dalších zákazníků, objednala jsem si ortopedické návleky na ruce na "levanduli.cz", netuše, že se jedná o Blancheporte. Takže moje dojmy z tohoto nákupu nejsou kladné.
    S pozdravem zatím nespokojená zákaznice M.R.

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme za Vaše vyjádření. Informaci o registraci objednávky a také jejím odeslání jsme Vás informovali emailem. Podívejte se prosím do spamu. Blancheporte

• široký sortiment za slušné ceny, bez problémů s kvalitou
    • nevím

Šetří čas i peníze

Dobrý den, děkujeme, že nakupujete módu u nás. Blancheporte

• na internetových stránkách prezentují zboží skladem, ale po zaplacení převodem na účet jsme se dozvěděla, že jej nemají a dodali ho za cca 3 týdny po urgenci

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Zboží odesíláme cca do 14 dnů pokud je zboží skladem. Blancheporte

bez nejmenších problémů . Super

Reakce obchodu Blancheporte

Až na délku dodací doby jsem spokojená.

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Zboží se snažíme odeslat co nejdříve. Blancheporte

Líbí se mi 30 dní na uplatnění reklamace.

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení. Těšíme se na další spolupráci. Blacheporte

rychlé vyřízení objednávky

Dobrý den, děkujeme, že nakupujete módu u nás. Blancheporte

• Doma v klidu výběru, rychlost doručení

nedostatečně zabalené

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Pokud Vám zboží přišlo poškozené, prosím o info emailem nebo telefonicky. Rádi Vám zboží vyměníme. Blancheporte

Dobrý den, děkujeme, že nakupujete módu u nás. Blancheporte

• ochota a rychlost domluvení o dodání zboží
    • pomoc při vyběru zboží

Reakce obchodu Blancheporte

• od objednání trvalo víc než týden,kdy mě přišel email o dodávce