• Objednané zboží se mi nelíbilo a vracela jsem. Peníze přišly zpět okamžitě.
    • Poštovné + vratné poštovné mě přišlo na 260 CZK a nemám v podstatě nic.

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Peníze za poštovné Vám vrátíme dodatečně. Velice se omlouváme za chybu. Děkujeme za pochopení. Blancheporte

dobrý nákup

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další spolupráci. Blancheporte

Vše v pořádku, dobrá cena.

Reakce obchodu Blancheporte

Vetsi velikost ihned vymenili zdarma

Dobrý den, velice nás těší Vaše spokojenost. Blancheporte

Jsem spokojená s kvalitou zboží /roláky, trička, legíny/. Sedí střihy i velikost.

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, velice nás těší Vaše spokojenost. Věříme, že i nadále si z naší nabídky vyberete. Blancheporte

• zajímavé neokoukané modely
    • poměrně vysoké ceny, odstupňované podle velikostí

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení i připomínky. Naše nabídka zboží je široká jak v sortimentu tak i v nabízených velikostech. Základní cenu přiřazujeme středním velikostem a následně pak tuto cenu upravujeme pro menší, ale i větší velikosti. Zákazníkovi tak nabízíme co nejpřesnější cenu odpovídající konkrétnímu výrobku. Tato cenová politika je spravedlivá pro všechny velikostní skupiny zákazníků.
    Děkujeme za pochopení. Blancheporte

• Jsou tam dobre veci

Reakce obchodu Blancheporte

• pěkné modely které v nqašem měste nejsou k dostání

Dobrý den, děkujeme, že nakupujete módu u nás. Blancheporte

Až na dlouhou dodací lhůtu spokojenost, kvalita zboží OK.

Reakce obchodu Blancheporte

Spokojenost i když jsem vracela zboží zoět. Ihned vráceny peníze.

Dobrý den, velice nás těší Vaše spokojenost. Blancheporte

• Špatná komunikace ...velmi dlouhá dodací lhůta (10dnu) i když zboží bylo uvedeno ze je skladem

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Zboží dodáváme cca do 14 dnů, pokud je zboží skladem. Blancheporte

• dodání až do domu,zboží mohu vrátit

• Jednoduché, pohodlné nakupovanie

Dobrý den, děkujeme, že nakupujete módu u nás. Blancheporte

Výhodou je velký výběr zboží v různých barevných kombinacích, nevýhodou poměrně vysoké ceny.

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení i připomínky. Jsou pro zlepšení našich služeb velice důležité. Blancheporte

• Nic mi zatím nedorazilo, čili nejsem spokojená a asi nikomu nebudu nákup doporučovat.

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Pro bližší informace o zásilce nás prosím kontaktujte. Rádi objednávku zkontrolujeme. Blancheporte

• kvalitní výrobky za dobrou cenu

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na další spolupráci. Blancheporte.

• přestnost

Dobrý den, děkujeme, že nakupujete módu u nás. Blancheporte

Nabídka i dodání zboží mi vyhovuje a jsem s ním spokojená. jen doprava by mohla být levnější, takto se zboží zbytečně prodražuje.

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, velice nás těší Vaše spokojenost. Poplatky za dopravu jsou již několik let stejné. Blancheporte

• Zboží ještě nedorazilo.

• přehlednost,rychlé dodání,kvalita zboží