• Hodně dlouhá dodací doba

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za kladnou recenzi. Věřte, že pro rychle vyřízení objednávky děláme maximum.

Jana z Blancheporte

• Nabídka oblečení pro "malou postavu", sedí mi a nemusím upravovat.
    • Delší dodací lhůta

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za kladnou recenzi. Vaše spokojenost mi dělá radost. Věřte, že pro rychlé vyřízení objednávek děláme maximum.

• Dlouhá dodací lhůta

Zboží hrozně za tu cenu , o kvalitě nemluve zmuchlane lepší koupit někde na trhu a za pár korun a vypadá lépe.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za komentář. Velmi mě mrzí Vaše nespokojenost. Nevyhovující zboží nám můžete vrátit zpět. Reklamaci Vám rádi vyřídíme. Věřte, že pro rychlé vyřízení objednávek děláme maximum.

Hezký den

• Dlouhá doba dodání.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za připomínku. Zboží odesíláme dle našich obchodních podmínek a věřte, že pro včasné odeslání zásilek děláme maximum. Vaši objednávku zboží ze dne 11.2. nyní balíme a expedujeme.

Jana z Blancheporte

• Spokojenost s nákupem nelze vyjádřit, protože zboží nedorazilo a lhůta dodání je dlouhá. Žádné zprávy od dopravce.

Je absurdní zjišťovat spokojenost s nákupem , když jste zboží nebyli dosud schopni dodat. Zboží, které je skladem, ani po týdnu není doručeno,

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za připomínku. Vaši objednávku zboží ze dne 30.1. jsme dne 2.2. odeslali. Věřím, že svůj balíček budete mít u sebe co nejdříve.

Přeji krásný den.

Jana z Blancheporte

• pozdější dodání, některé zboží nebylo skladem v ČR

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za komentář. Věřte, že pro včasné odeslání balíčků děláme maximum. Zboží odesíláme dle našich obchodních podmínek. Vaši objednávku jsme odeslali kompletně dne 24.1. a věřím, že je vše v pořádku.

• Objednávka nedorazí kompletní
    • Delší dodací lhůty

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za připomínku. Věřte, že pro včasné odeslání zásilek děláme maximum. Je mi líto, že je Vámi objednané pyžamo vyprodáno. Věřím, že si vyberete jiné z naší nabídky.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

• Výběr
    • Delší doba dodání

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za kladné hodnocení a přeji pohodový den.

Jana z Blancheporte

• Dlouhá dodací lhůta. Zboží zatím nedorazilo.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za komentář. Vaši objednávku zboží nyní balíme a odesíláme. Věřte, že pro včasné odeslání zásilek děláme maximum.

Děkuji za pochopení a přeji krásný den.

Jana z Blancheporte.

• velikost sedí, cena dobrá
    • dodání by mohlo být rychlejší

dobrý obchod

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za kladné hodnocení a těším se na další spolupráci.

Přeji příjemný den.

• Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za připomínku. Zboží odesíláme dle našich obchodních podmínek. Vaši objednávku zboží nyní balíme a expedujeme. Určitě svůj balíček budete mít u sebe co nejdříve.

Jana z Blancheporte

• Delší doba dodání a až po urgenci.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za komentář. Vaši objednávku zboží ze dne 3.11. jsme dne 9.11. odeslali. Věřte, že pro včasné odeslání zásilek děláme maximum.

• Dlouhé dodání
    • Špatná komunikace

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za připomínku. Vaši objednávku zboží vedeme v evidenci. Zboží doručujeme dle našich obchodních podmínek a věřte, že pro včasné odeslání děláme maximum. O odeslání Vaší objednávky Vás budeme informovat e-mailem.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den.

Jana z Blancheporte

• Dlouhá dodací doba, přestože je zboží na skladě.

Dlouhá dodací doba, i když je zboží skladem.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za recenzi. Věřte, že pro včasné odeslání zásilek děláme maximum. Vaši objednávku zboží jsme dne 12.10. odeslali. Určitě svůj balíček budete mít u sebe co nejdříve.

Jana z Blancheporte

• Pro mě dlouhá dodací lhůta, 8 dní.
    • Zboží na obrázku vypadá lépe než ve skutečnosti.
    • Velikost určená podle velikostní tabulky mi neseděla.
    • V balíčku 4 nevyžádané reklamní letáky na zboží jiných firem, jako např. víno ... a také doplněk stravy s akční nabídkou, která trvá jen 30 dní a s dodatkem Náš tip: "Objednejte si doplněk stravy Fermentura CURKUMS+ HNED také pro vaše blízké!" A také se mi "líbilo": "Zavolejte nám přímo a pohodlně si objednejte akční nabídku, RYCHLE a především DISKRÉTNĚ po telefonu." A pozor: Hodinky ZDARMA. Dokonce i dodávka je DISKRÉTNÍ.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za hodnocení. Zboží odesíláme dle našich obchodních podmínek a věřte, že pro včasné odeslání zásilek děláme maximum. Mrzí mě, že Vám zaslané zboží velikostně nevyhovovalo. Můžete ho vrátit zpět k nám, Váš požadavek Vám velice rádi vyřídíme.
    Do našich zásilek vkládáme reklamní nabídky ostatních zásilkových společností. Pokud Vám nabídky nevyhovují, nereagujte na ně.

Děkuji za pochopení a věřím, že se mi podařilo zmírnit nedorozumění, ke kterému došlo.

Přeji příjemný den.